Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Efekt-Okna zaprasza
REKLAMA Praca w Gerresheimer Bolesławiec!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Radni pomogą odzyskać pieniądze od MZGK
~~ 9 grudnia 2017r. o 23:53
~~dcef napisał(a): Wszyscy Panowie MMM byli,lub są związani z budżetem miasta.Dodam,że niektórzy piastowali stanowiska decyzyjne, niektórzy kontrolne piastują nadal. Dlaczego afera cmentarna lub placowa wychodzi na światło dzienne na 10 miesięcy przed wyborami? Hm?


Może dlatego, że pojawiły się nowe fakty, dowody i dokumenty w sprawie? Myślę, że panowie się dopiero rozgrzewają. Póki co, dwór jest dwa kroki z tyłu i to oni zaczynają być póki co wyraźną alternatywą dla układu. Decyzję podejmą wyborcy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ 10 grudnia 2017r. o 19:31
- jak wieś gminna niesie policja na zlecenie prokuratury w ramach wszczętego śledztwa przesłuchuje już osoby, które wpłaciły pieniądze za swoich bliskich w grobach murowanych a pomimo tego MZGK naliczył im opłatę prolongacyjną z wypisaną treścią: opłata za prawo użytkowania grobu jednomiejscowego na kolejne 20 lat. MZGM po złożeniu przez te osoby prośby o zwrot bezprawnie naliczonej kwoty odmówił wypłaty.
ważne jest w tej sytuacji skorzystać z pomocy radnych bo wezwanie do zapłaty w przypadku odmowy zwrotu pobranej kwoty w praktyce skieruje sprawę do Sądu przez poszkodowanego wypełniając przedsądowe wezwanie. Damy radę !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~u.z. 10 grudnia 2017r. o 19:37
Radni pracują w tej i placowej aferze wspólnie z dobrymi prawnikami, CBA i policją. Pobieranie oplat poza cennikiem mogło sprzyjać korupcji. Materiału starczy na kilka miesięcy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ 11 grudnia 2017r. o 17:38
Z dobrze poinformowanego źródła wiadomo,że w MZGK poważnie zaczęto traktować doniesienia w sprawie zwrotu pieniędzy, mieszkańcom konsternację wywołał fakt , że prawdopodobnie przedawnienie w tej sprawie następuje po 10 latach anie jak pisali radni po 3 latach. radcy prawni pomagający radnym wskazują inną kwalifikację czynu stad ilość poszkodowanych znacznie może wzrosnąć.
OJ BĘDZIE BEZ TRZYNASTKI I NAGRODY DLA PREZESA !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~poll 11 grudnia 2017r. o 19:18
Tam musi być coś więcej, bo znajomy dostał wezwanie do prokuratury gdzie miał się zgłosić z fakturą z MZGK.

Wciąż prezydent milczy? czy jest znów na urlopie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ 11 grudnia 2017r. o 19:47
Ponoć na fakturach wpisywano nieprawdziwe dane, że grób jest jednomiejscowy bo na opłaty za wielomiejscowy nie było pozycji w ceniku BO NIE MOGŁO BYĆ !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tlx 11 grudnia 2017r. o 19:55
Jeśli to prawda to to jest oczywiste przestępstwo fałszowania dokumentów urzędowych i poświadczania nieprawdy.
Prokuratura z pewnością ustali kto jest za to bezpośrednio odpowiedzialny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~do p. Kazimierza 12 grudnia 2017r. o 12:59
Panie Kazimierzu szanowny kiedyś był u pana prezes Zakładu Ciepłowniczego to może w związku z waznym tematem zaprosić na wywiad prezesa Miejskiego Z-du Komunalnego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca w Gerresheimer Bolesławiec!