Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W samo południe - NA ŻYWO! Tydzień 49
41
#jegomosc nieaktywny
9 grudnia 2017r. o 23:26
~~WTS napisał(a): Ale po co się tłumaczysz z tego grajkowania i fotografowania? Ja nie oceniałem tego, tylko Waszą nieporadność polityczną. Bez powodzenia próbowaliście zostać radnymi. Pan Gość był ewidentnie nieprzygotowany i niewielką ma wiedzę w temacie.
Do Pana Emema. Takie głupotki to może Pan córce wciskać.


Ja serdecznie proszę o konstruktywną krytykę czyli wytknięcie mi momentu, w którym jestem tak mocno "nieprzygotowany". Tematy o których mówiliśmy to:
1. Radny Molak imprezował na andrzejkach - fakt, nie przeczytałem tekstu, który Bernard streścił mi w 2 słowach i wystarczyło. Znam radnego, zdarzało mi się imprezować, mieszkałem w tej dzielnicy. Popieram imprezowanie, jak piekarz spożywanie kajzerek.
2. Sprawa innego radnego - chyba każdy, kto czyta bolec.info zna ten temat. Liczę, że przy trzecim spotkaniu już do tego nie wrócimy. O ile zaproszą mnie jeszcze:)
3. Barbórka - byłem kiedyś na barbórce i widziałem co nieco. Trochę pamiętam. Kumpluję się z kilkoma górnikami. Szacunek dla ludzi tej profesji.
4. Pokaz filmu Szymona - znam tematykę, z Szymonem piłem rakiję w zeszły wtorek:) Wszystko w celu przygotowania się na piątkowy program. Trochę pamiętam. Moja babcia jest postacią autentyczną.
5. Szlachetna Paczka - fakt, nie zmieściłem się w 3 sekundach. Nie umiem. Moja żona to docenia.

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
9 grudnia 2017r. o 23:26
~~WTS napisał(a): Ale po co się tłumaczysz z tego grajkowania i fotografowania? Ja nie oceniałem tego, tylko Waszą nieporadność polityczną. Bez powodzenia próbowaliście zostać radnymi. Pan Gość był ewidentnie nieprzygotowany i niewielką ma wiedzę w temacie.
Do Pana Emema. Takie głupotki to może Pan córce wciskać.


Nie odróżniasz tłumaczenia się od tłumaczenia tobie.
Kto ci broni usiąść i na żywo komentować bolesławieckie wydarzenia lepiej niż my?
Albo zostać radnym?

A no tak, trudno robić jedno lub drugie jako anonim, wymaga to podpisania się pod swoimi słowami, ocenami, poglądami. A to znowu kusi hejterów, którzy tego nie potrafią...

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~WTS niezalogowany
10 grudnia 2017r. o 2:46
Bernard napisał(a):
~~WTS napisał(a): Ale po co się tłumaczysz z tego grajkowania i fotografowania? Ja nie oceniałem tego, tylko Waszą nieporadność polityczną. Bez powodzenia próbowaliście zostać radnymi. Pan Gość był ewidentnie nieprzygotowany i niewielką ma wiedzę w temacie.
Do Pana Emema. Takie głupotki to może Pan córce wciskać.


Nie odróżniasz tłumaczenia się od tłumaczenia tobie.
Kto ci broni usiąść i na żywo komentować bolesławieckie wydarzenia lepiej niż my?
Albo zostać radnym?

A no tak, trudno robić jedno lub drugie jako anonim, wymaga to podpisania się pod swoimi słowami, ocenami, poglądami. A to znowu kusi hejterów, którzy tego nie potrafią...


A co Ty się tak obrażasz? Będę chciał to usiądę i na żywo będę komentował a na razie komentuję Twoje słabe rozmowy. Jak masz jakiś problem z komentarzami to przestań to robić publicznie i po problemie. Nie hejtuje Ciebie personalnie tylko Twoje słabe wywiady w których widać brak warsztatu telewizyjnego.
Pare słów do Twoego Gościa. na każdy temat coś papalałeś ale niestety nic odkrywczego ani poważnego nie powiedziałeś. Tłumaczenie że robisz imprezy więc jesteś za imprezami które ludziom przeszkadzają spać i zakłócają ciszę nocną jest żałosne. Widać że jeszcze dzieciak jesteś i w sumie rację mieli ludzie że nie wybrali Ciebie na radnego. Chcesz znowu pokazać swój poziom żaden problem obejrzymy i napiszemy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
10 grudnia 2017r. o 8:34
~~WTS napisał(a): A co Ty się tak obrażasz? Będę chciał to usiądę i na żywo będę komentował a na razie komentuję Twoje słabe rozmowy. Jak masz jakiś problem z komentarzami to przestań to robić publicznie i po problemie. Nie hejtuje Ciebie personalnie tylko Twoje słabe wywiady w których widać brak warsztatu telewizyjnego.


To nie tak. Ty nie masz zielonego pojecia o warsztacie telewizyjnym, kwestiach prowadzenia wywiadow itd. Taka jest smutna prawda. Gdybys cokolwiek wiedzial, a Bernard mial rzeczywiscie problem z warsztatem, to bys w paru punktach pokazal co bylo nie tak, i jak powinno byc. Ale tego nie zrobisz - bo po pierwsze: nie masz zielonego pojecia o tym fachu, po drugie nie bylo wiekszych (ani mniejszych) wpadek. Po trzecie musialbys sie podpisac. Jestes po prosty hejterem, ktoremu sie nie podoba, ze ktos zrobil fajny program. I będzie go robił dalej ;)

Zatem nie pozostaje nic innego jak zakwalifikowac te wypociny jako anonimowy hejt;)


Dopisane 10.12.2017r. o godz. 08:34:

~~WTS napisał(a): Tłumaczenie że robisz imprezy więc jesteś za imprezami które ludziom przeszkadzają spać i zakłócają ciszę nocną jest żałosne.


No tak, to tylko potwierdza to, co napisalem powyzej. Nie dosc, ze nie masz pojecia o tym fachu, to jeszcze nie zrozumiales formuly programu. Gosc w studiu jest po to, zeby przedstawic swoja subiektywna opinie.

A swoja droga droga to zgadzam sie z Krzyskiem - imprezowanie w Andrzejki to nic zlego i podoba mi sie to co powiedzial - ze wstydzi sie za tych radnych, ktorzy tego dnia nie imprezowali z mieszkancami ;)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
10 grudnia 2017r. o 8:35
Dzień dobry:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
10 grudnia 2017r. o 13:14
~~WTS napisał(a):
A co Ty się tak obrażasz? Będę chciał to usiądę i na żywo będę komentował a na razie komentuję Twoje słabe rozmowy. Jak masz jakiś problem z komentarzami to przestań to robić publicznie i po problemie. Nie hejtuje Ciebie personalnie tylko Twoje słabe wywiady w których widać brak warsztatu telewizyjnego.
Pare słów do Twoego Gościa. na każdy temat coś papalałeś ale niestety nic odkrywczego ani poważnego nie powiedziałeś. Tłumaczenie że robisz imprezy więc jesteś za imprezami które ludziom przeszkadzają spać i zakłócają ciszę nocną jest żałosne. Widać że jeszcze dzieciak jesteś i w sumie rację mieli ludzie że nie wybrali Ciebie na radnego. Chcesz znowu pokazać swój poziom żaden problem obejrzymy i napiszemy.


Ja się obrażam, raczej nie jesteś w stanie mnie obrazić : )
Po prostu karmię trola : )

Nie mam problemu z komentarzami. Oczywiście, że brakuje mi warsztatu telewizyjnego. Mam tego świadomość.

Co do "wywiadu"... Co tydzień zapraszam do redakcji kogoś mniej lub bardziej związanego z mediami w Bolesławcu i wymieniamy się refleksjami na temat tego, co wydarzyło się w naszym mieście i okolicach. Co tydzień jest to inny gość. To nie wywiad przybliżający konkretną osobę czy jej poglądy. To po prostu wymiana myśli, ocen, uwag na parę tematów. Te myśli, oceny i uwagi oczywiście mogą być dla ciebie mało odkrywcze i mało poważne. Ale program ten ani odkrywczy, ani poważny nie jest i raczej nie będzie. Fakt, że nie zaspokoiliśmy twoich oczekiwań w równym stopniu świadczy o nas, jak i o twoich oczekiwaniach : )

Przerosły nas, ale postaramy się jakoś żyć z tym dalej.


bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~WTS niezalogowany
10 grudnia 2017r. o 20:59
emem napisał(a): Gdybys cokolwiek wiedzial, a Bernard mial rzeczywiscie problem z warsztatem, to bys w paru punktach pokazal co bylo nie tak, i jak powinno byc.


Tuż po Tobie Bernard napisał:

Bernard napisał(a): Oczywiście, że brakuje mi warsztatu telewizyjnego. Mam tego świadomość.


Ty emem sam potrafisz się zaorać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 grudnia 2017r. o 21:16
~~WTS napisał(a):
emem napisał(a): Gdybys cokolwiek wiedzial, a Bernard mial rzeczywiscie problem z warsztatem, to bys w paru punktach pokazal co bylo nie tak, i jak powinno byc.


Tuż po Tobie Bernard napisał:

Bernard napisał(a): Oczywiście, że brakuje mi warsztatu telewizyjnego. Mam tego świadomość.


Ty emem sam potrafisz się zaorać.

Jestem przekonany, ze emem mial na mysli inny warsztat, nie ten telewizyjny. Nie napisal przeciez o jaki warsztat mu chodzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.