Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dziękujemy za podziękowanie!
~~ niezalogowany
29 grudnia 2017r. o 20:23
do Majki .
Teraz tu bez mydła włazisz ,ciekawe jak długo,jestem pewna ,że za jakiś czas tu też namieszasz i będziesz biadolić jak to Cię źle potraktowano ... to tkwi w Twojej naturze .Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Majka niezalogowany
29 grudnia 2017r. o 23:18
Witaj.Nie martw się.Ci co właźa bez mydła zostają tam gdzie Ty.Tacy jak ja odchodzą by zasmakować spokojnego życia wśród źyczliwych ludzi.Życzę duzo zdrowia w Nowym Roku a o resztę bądź spokojna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
30 grudnia 2017r. o 9:17
~~Majka napisał(a): Witaj.Nie martw się.Ci co właźa bez mydła zostają tam gdzie Ty.Tacy jak ja odchodzą by zasmakować spokojnego życia wśród źyczliwych ludzi.Życzę duzo zdrowia w Nowym Roku a o resztę bądź spokojna.


"Tacy jak ja odchodzą by zasmakować spokojnego życia "
- Ale dokuczyć innym - dość napsułaś życia innym na UTW teraz kolej zadziałać w innym środowisku ...A przytyki ,że zostają psu na budę się zdają. Ciekawa jestem kiedy się ujawnisz ze swym "temperamentem" ...? w son-nie.Życzę wytrwałosci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tereska niezalogowany
30 grudnia 2017r. o 12:48
Maja kimkolwiek jestes nie odpowiadaj na jad i nienawisc nieznanej osoby .Zlo wylewa sie jak carna maz byc moze na zupelnie niewinna osobe bo napewno nie dotyczy to Ciebie.Teraz wiem ze podjelam sluszna decyzje o odejsciuTam nic sie nie zmieni a moje zycie ucieka.Majka wszystkiego co najlepsze na Nowy Rok.Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kaj niezalogowany
30 grudnia 2017r. o 22:14
~~Tereska napisał(a): Maja kimkolwiek jestes nie odpowiadaj na jad i nienawisc nieznanej osoby .Zlo wylewa sie jak carna maz byc moze na zupelnie niewinna osobe bo napewno nie dotyczy to Ciebie.Teraz wiem ze podjelam sluszna decyzje o odejsciuTam nic sie nie zmieni a moje zycie ucieka.Majka wszystkiego co najlepsze na Nowy Rok.Pozdrawiam


Masz rację ,,zło dobrem zwycięzaj'' Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~lodzia niezalogowany
31 grudnia 2017r. o 8:28
Witam. Czytam Wasze pismo regularnie i uważam, że jest za mało artykułów i wiadomości na temat działalności SON. Mam nadzieję, że po tych podziękowaniach będzie ich więcej. Wszystkiego dobrego z Nowym Rokiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wscibski niezalogowany
31 grudnia 2017r. o 15:08
A co to sie tu wyprawia? I co na to Falco?!?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.