Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bolesławcu!
9176
kc
7 stycznia 2018r. o 11:36
~~bazyliszek napisał(a): [Dlaczego jak komentuje negatywnie tj idiotą?no dlaczego?a ty masz pojęcie jak funkcjonują fundacje?to ty się emocjonujesz!żeby ci żyłka nie pękła!ta łu orkiestra owiana jest kilkoma niewyjaśnionymi niuansami których ty nie rozumiesz i nie zrozumiesz bo jesteś ofiarą nagonki medialnej tv i tego całego cyrku,Równie dobrze ktoś mógłby powiedzieć że taka istota jak ty jest idiotą bo się dała omamić i wpłaciła datek na finał.


Kochasz pieski z tego co pamiętam. Załóż fundację, żeby im pomóc, jak ludzi zaczną na ciebie pluć, bo ich zdaniem pomożesz temu pieskowi a nie innemu, to zrozumiesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 stycznia 2018r. o 12:32
~~klucznick napisał(a):
~~Szwindel napisał(a): "Jeszcze WOŚP nie zebrał kasy, już wiedzą ile /z puszek/ pójdzie na .
.. wynagrodzenia. A koszty gigantyczne - w milionach.
Owsiak broni się przed upublicznieniem finansowej dokumentacji. W fundacji Owsiaka zatrudniona jest jego rodzina, a pieniądze z aukcji na allegro nawet w połowie nie trafiają na konto WOŚP..."
I dużo więcej na portalu: niezależna.pl
+ komentarze, a tam m.in. "Dla owsiaka mam kopniaka".
26 finał robienia z porządnych obywateli ->baranów co to stadnie maszerują wpłacić datek.26 finał nie zbierze nawet 1% potrzebnego na nfz w skali roku,nie płaciłem nie zapłacę i nie będę płacił za coś co już jest zapłacone z moich składek które wpłacam co miesiąc na nfz to kwota rzędu 150 zł miesięcznie rocznie to daje 1800 zł ,i nie przechodzi ta kasa przez trzecie ręce które to mogą ograniczyć moją wpłatę .


Tucznik co tak słabiutko na ten NFZ .Chwaliłeś się ze zarabiasz 20 tyś na rękę.
Żyjesz w budzie ,szczasz pod siebie ,cuchniesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sposor/?!/ niezalogowany
7 stycznia 2018r. o 12:37
Sponsor WOŚP mBank. Z i na podstawie twittera P.Nisztora.
"mBank tzw. sponsor podejrzanych interesów Owsika, już w grudniu zaczął strzyc swoich klientów. Czas bojkotu tego niemieckiego banku nastal".
Wszczete procesy.
"...mBank to efekt "pracy" WSI i SB.
Prezes Stypulkowski TW Michał od 1998 roku na usługach SB...".

Internauta pisze na przekreslonym "serduszku": -
"Ja nie wspieram bagno woodstocka i układ biznesowo-polityczno-medialny Owsiaka. Wspieram bezpośrednia pomoc".
"Nie utrzymuje Owsiaka i rodziny.



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~WOŚP niezalogowany
7 stycznia 2018r. o 13:05
~~Sposor/?!/ napisał(a): Sponsor WOŚP mBank. Z i na podstawie twittera P.Nisztora.
"mBank tzw. sponsor podejrzanych interesów Owsika, już w grudniu zaczął strzyc swoich klientów. Czas bojkotu tego niemieckiego banku nastal".
Wszczete procesy.
"...mBank to efekt "pracy" WSI i SB.
Prezes Stypulkowski TW Michał od 1998 roku na usługach SB...".

Internauta pisze na przekreslonym "serduszku": -
"Ja nie wspieram bagno woodstocka i układ biznesowo-polityczno-medialny Owsiaka. Wspieram bezpośrednia pomoc".
"Nie utrzymuje Owsiaka i rodziny.

Zapamiętajcie bydlaki czym bardziej próbujecie obrzydzić WOŚP tym bardziej mobilizujecie szlachetnych ludzi do bicia rekordów.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TW.Balbina niezalogowany
7 stycznia 2018r. o 13:08
~~Sposor/?!/ napisał(a): Sponsor WOŚP mBank. Z i na podstawie twittera P.Nisztora.
"mBank tzw. sponsor podejrzanych interesów Owsika, już w grudniu zaczął strzyc swoich klientów. Czas bojkotu tego niemieckiego banku nastal".
Wszczete procesy.
"...mBank to efekt "pracy" WSI i SB.
Prezes Stypulkowski TW Michał od 1998 roku na usługach SB...".

Internauta pisze na przekreslonym "serduszku": -
"Ja nie wspieram bagno woodstocka i układ biznesowo-polityczno-medialny Owsiaka. Wspieram bezpośrednia pomoc".
"Nie utrzymuje Owsiaka i rodziny.

Po co wypisujesz te brednie pisząc bez ładu i składu? Co i kogo cytujesz a co bredzisz ?Jutro do szkoły a lekcje odrobione ??



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~szczodry niezalogowany
7 stycznia 2018r. o 13:21
kiedyś wrzucałem,ale jak się dowiedziałem że ten guru to resortowe dziecko,zaprzestałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 stycznia 2018r. o 13:47
~~szczodry napisał(a): kiedyś wrzucałem,ale jak się dowiedziałem że ten guru to resortowe dziecko,zaprzestałem.


,,Dajesz'' księdzu !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~daje niezalogowany
7 stycznia 2018r. o 15:30
i dzisiaj dam dla Aleppo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego