Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bolesławcu!
~~klucznick niezalogowany
7 stycznia 2018r. o 16:18
~~ napisał(a):
~~klucznick napisał(a):
~~Szwindel napisał(a): "Jeszcze WOŚP nie zebrał kasy, już wiedzą ile /z puszek/ pójdzie na .
.. wynagrodzenia. A koszty gigantyczne - w milionach.
Owsiak broni się przed upublicznieniem finansowej dokumentacji. W fundacji Owsiaka zatrudniona jest jego rodzina, a pieniądze z aukcji na allegro nawet w połowie nie trafiają na konto WOŚP..."
I dużo więcej na portalu: niezależna.pl
+ komentarze, a tam m.in. "Dla owsiaka mam kopniaka".
26 finał robienia z porządnych obywateli ->baranów co to stadnie maszerują wpłacić datek.26 finał nie zbierze nawet 1% potrzebnego na nfz w skali roku,nie płaciłem nie zapłacę i nie będę płacił za coś co już jest zapłacone z moich składek które wpłacam co miesiąc na nfz to kwota rzędu 150 zł miesięcznie rocznie to daje 1800 zł ,i nie przechodzi ta kasa przez trzecie ręce które to mogą ograniczyć moją wpłatę .


Tucznik co tak słabiutko na ten NFZ .Chwaliłeś się ze zarabiasz 20 tyś na rękę.
Żyjesz w budzie ,szczasz pod siebie ,cuchniesz.
a gdzie ja się chwaliłem ?no gdzie?słabiutko na nfz ?ty 40 zł !więc jak ja słabiutko?3 razy mniej odemnie!z tym sikaniem pod siebie to chyba siebie opisujesz!cuchne?przyjdz powąchaj wtedy ocenisz,nie znając mnie możesz sobie pogadać,a tak na marginesie golisz pachy?nieznana mi miernoto?pewnie nie i dlatego tak cuchnie od ciebie!nie wylewaj na mnie swoich porażek które nie odstępują cię na krok.a wracając do tematu to na finał płacą ci co mają coś na sumieniu dużo grzechów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 stycznia 2018r. o 16:37
~~ napisał(a):
~~szczodry napisał(a): kiedyś wrzucałem,ale jak się dowiedziałem że ten guru to resortowe dziecko,zaprzestałem.


,,Dajesz'' księdzu !


Wszystkim daje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 stycznia 2018r. o 8:48
~~klucznick napisał(a):
~~ napisał(a):
~~klucznick napisał(a):
~~Szwindel napisał(a): "Jeszcze WOŚP nie zebrał kasy, już wiedzą ile /z puszek/ pójdzie na .
.. wynagrodzenia. A koszty gigantyczne - w milionach.
Owsiak broni się przed upublicznieniem finansowej dokumentacji. W fundacji Owsiaka zatrudniona jest jego rodzina, a pieniądze z aukcji na allegro nawet w połowie nie trafiają na konto WOŚP..."
I dużo więcej na portalu: niezależna.pl
+ komentarze, a tam m.in. "Dla owsiaka mam kopniaka".
26 finał robienia z porządnych obywateli ->baranów co to stadnie maszerują wpłacić datek.26 finał nie zbierze nawet 1% potrzebnego na nfz w skali roku,nie płaciłem nie zapłacę i nie będę płacił za coś co już jest zapłacone z moich składek które wpłacam co miesiąc na nfz to kwota rzędu 150 zł miesięcznie rocznie to daje 1800 zł ,i nie przechodzi ta kasa przez trzecie ręce które to mogą ograniczyć moją wpłatę .


Tucznik co tak słabiutko na ten NFZ .Chwaliłeś się ze zarabiasz 20 tyś na rękę.
Żyjesz w budzie ,szczasz pod siebie ,cuchniesz.
a gdzie ja się chwaliłem ?no gdzie?słabiutko na nfz ?ty 40 zł !więc jak ja słabiutko?3 razy mniej odemnie!z tym sikaniem pod siebie to chyba siebie opisujesz!cuchne?przyjdz powąchaj wtedy ocenisz,nie znając mnie możesz sobie pogadać,a tak na marginesie golisz pachy?nieznana mi miernoto?pewnie nie i dlatego tak cuchnie od ciebie!nie wylewaj na mnie swoich porażek które nie odstępują cię na krok.a wracając do tematu to na finał płacą ci co mają coś na sumieniu dużo grzechów.


hmm
każdy ma coś na sumieniu dobrego lub złego....ale ma;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~do szczodrego niezalogowany
8 stycznia 2018r. o 9:55
~~ napisał(a):
~~szczodry napisał(a): kiedyś wrzucałem,ale jak się dowiedziałem że ten guru to resortowe dziecko,zaprzestałem.


- ujawnij się albo na czole sobie zrób tatułaż -" NIGDY JA I MOJA RODZINA NIE SKORZYSTA ZE SPRZĘTU WOŚP "

-INNA RZECZ ,ŻE SCHORZENIE KTÓRE CIE DOPADŁO JEST NIEULECZALNE. Zdrowia życzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 stycznia 2018r. o 18:29
~~do szczodrego napisał(a):
~~ napisał(a):
~~szczodry napisał(a): kiedyś wrzucałem,ale jak się dowiedziałem że ten guru to resortowe dziecko,zaprzestałem.


- ujawnij się albo na czole sobie zrób tatułaż -" NIGDY JA I MOJA RODZINA NIE SKORZYSTA ZE SPRZĘTU WOŚP "

-INNA RZECZ ,ŻE SCHORZENIE KTÓRE CIE DOPADŁO JEST NIEULECZALNE. Zdrowia życzę.

Nigdy Ja ani moja rodzina nie korzystamy z tego zafajdanego sprzętu!
Jedyny argument gówniarzerii który życie zna z telenowel.
Za te pieniądze które zbierzecie lub kiedykolwiek zebraliście w Bolesławcu niech wam wasz guru wybuduje/kupi prywatną szpitalo-przychodnię w której będzie tylko ten wasz sprzęt . Niech tak zrobi wszędzie gdzie na NIEGO zbierają , w każdym miasteczku. Nie wiem czy by starczyło na miesięczną pensję dla JEDNEGO lekarza i krzesło do poczekalni.
Tak jak Ty małolacie chcesz zobaczyć karteczkę , że nie korzystam z tego zafajdanego sprzętu , tak i ja chciałbym zobaczyc rachunki wystawione na ten wasz wośp przez : CIK Orzeł , urząd miasta , BOK , MZGK , wodociągi ,elektrownie( w całej Polsce , wszystkie samorządy powinny wystawić taki rachunek).
Wbij sobie w ten mały móżdżek, że to co zbieracie trafia do waszego guru , ale za koszty organizacji tego zbiorowego żebrania płacimy my wszyscy, utrzymując w/w firmy i instytucje z naszych opłat i podatków. Takie gówniarskie teksty dzielą społeczeństwo i skutecznie odrzucają od tego typu" ruchów"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~2 niezalogowany
8 stycznia 2018r. o 18:34
No i ? Moje pieniądze i dam komu będę mieć ochotę. Zafajdany jest tyko Twój spaczony i skrzywiony przez egoizm światopogląd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 stycznia 2018r. o 18:49
~~2 napisał(a): No i ? Moje pieniądze i dam komu będę mieć ochotę. Zafajdany jest tyko Twój spaczony i skrzywiony przez egoizm światopogląd.

Taki mały ignorant jak ty nigdy nie zrozumie co sie do niego mówi :D Zawsze po wejściu do szpitala będzie krzyczał: " Wszyscy zamknąć oczy , bo tam pod sufitem dynda lampa z serduszkiem na którą ja żebrałem od was pod sklepami i kośćiołami !" DOTARŁO ? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
8 stycznia 2018r. o 20:09
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza