Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Finał WOŚP - zobacz zdjęcia
~~Nie męcz gościu. niezalogowany
15 stycznia 2018r. o 10:34


Zmoderowano 15.01.2018 godz.10:35 - powód: Ten wątek dotyczy Finału WOŚP w Bolesławcu, a nie Sejmue. Proszę nie spamować. (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wpisy usuwane niezalogowany
15 stycznia 2018r. o 12:18
Wpisy sa usuwane bo krytykują WOŚP i domagają się rozliczenia od Prezydenta.
Komu ten portal służy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
15 stycznia 2018r. o 12:24
~~Gratulacje dla Jurka. napisał(a): Gościu nie tylko jesteś zakłamany ale i zawistny. Orkiestra to szczytny cel i swoim wpisem niczego nie wskurasz. Już sytuacja z sejmu nie powtórzy się, nikt się nie przestraszy!
Sukces wszystkich Polaków.
a ja jestem polakiem i nie uważam że to jest mój sukces,uważam to za porażkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
15 stycznia 2018r. o 12:24
~~Wpisy usuwane napisał(a): Wpisy sa usuwane bo krytykują WOŚP i domagają się rozliczenia od Prezydenta.
Komu ten portal służy?


To nie jest takie proste... Komu służymy? Ja Starkom, pan Kazimierz woli Daenerys a Marcin wierzył w Stanisa, ae teraz to wiadomo że nie wiadomo. Krystian, moim zdaniem... Greyjoyom.

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 stycznia 2018r. o 12:27
a ,to ciekawe hahahahaha

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 stycznia 2018r. o 12:28
~~ napisał(a):
~~Gość napisał(a): Nie nawidzę tej całej orkiestry,tego zakłamania,tych sztucznych uśmieszków,poklepywania się i gratulacji jak to jest wspaniale w tym uczestniczyć.Kto mądry i myślący mający trochę oleju w głowie wie jak ta cała machina działa.Dziwi mnie tylko fakt że ludzie dają się tak łatwo otumanić i zmanipulować.No cóż każdy ma wolny wybór.Na szczęście jest jeszcze garstka ludzi którzy myślą realnie.Pozdrawiam.


Samego siebie też pewnie nie lubisz .
- Nie on siebie bardzo lubi... tylko troszkę olej mu się przelewa
Najlepiej wg niego jak Rydzykowi bez żadnych zahamowań ministrowie przelewają ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
15 stycznia 2018r. o 12:30
Idąc tym tropem, to Żelazny Bank musi być w Toruniu :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 stycznia 2018r. o 13:30
wysyłając przekaz do torunia masz zapewniony wstęp do nieba i życie wieczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.