Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Mieszkanie Plus w Bolesławcu?
~~stary grzyb niezalogowany
16 stycznia 2018r. o 18:01
Po co Wam mieszkania? Portale społecznościowe Wam powinny wystarczyć! I smartfonik w dłoni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~robson niezalogowany
16 stycznia 2018r. o 18:12
Co tam mieszkania..... co tam udawanie że szpital to nie mój problem..... Zrobi się kolejny park, rzuci się autobusy za darmo z podatków wszystkich bolesławian i się znowu wygra :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
16 stycznia 2018r. o 18:18
Tani chwyt pod muzykę PiS - u. Wkradając się w Łaski PiS - u pewna ekipa chce utrwalić stary układ w nowej odsłonie. Panie Maćku . Panie Maćku ja nie uwierzę , że jest Pan nowym rozdaniem . Ja bardziej uwierzę ,że jest Pan furtką dla starego porządku. Ciekawe czy ludzie się nabiorą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~batman niezalogowany
16 stycznia 2018r. o 18:22
Ja innego nowego rozdania nie widzę. Już nawet PO w Bolcu jest pod butem ratusza. PiSu nie ma, a Ziemia bol z której słusznie Maciej wyszedł jest zblatowana z ratuszowymi. To na kogo stawiać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
16 stycznia 2018r. o 19:12
Jaki prezydent by nie był, winien zlikwidować MZGM i TBS. Trzy panie urzędniczki w wieżowcu dałyby radę zarządzać tym co zostało jeszcze gminne w 100%. Resztę rozdać do zarządzania zarządcom nieruchomości i tym sposobem wydatki z budżetu miasta się zmniejszają. Ale który prezydent poważy się na tak radykalne zmiany, aby mieszkańcom po pierwsze żyło się lepiej... Skoro do dzisiaj ten układ istnieje to są ku temu powody. Toż to ich wyborcy niestety. Kto podcina gałąź na której siedzi ? Musiałby to być prezydent, któremu zależy na obniżeniu kosztów, a nie na mnożeniu stanowisk w urzędzie i spółkach miejskich. A szkoda ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hari niezalogowany
16 stycznia 2018r. o 20:15
Byłem samotnym Ojce z dzieckiem ..chciałem dla nas jakieś mieszkanko było to paręnaście lat temu : Nie miałem szans za wysokie zarobki musiał bym pić chlać , przepijać i w ogóle należeć do tzw. miejscowej patologi nieporadnej życiowo mnie kazano wziąwszy kredyt lub sobie wynająć ......OK tylko tym sposobem to tylko się mnoży patologia a ja zostałem z goła pupą i dzieckiem sam sobie .ludzie kochani nie ma szans na komunalne a po za tym widać wybory się zbliżają bo zaczynają pieprzyć już co by to nie zrobili .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ferdek niezalogowany
16 stycznia 2018r. o 20:47
Nikt tu nic nie obiecuje, tylko pyta dlaczego Bc nie jest w programie. Może jest na sali jakiś klakier ratuszowy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~alf niezalogowany
16 stycznia 2018r. o 21:24
~~batman napisał(a): Ja innego nowego rozdania nie widzę. Już nawet PO w Bolcu jest pod butem ratusza. PiSu nie ma, a Ziemia bol z której słusznie Maciej wyszedł jest zblatowana z ratuszowymi. To na kogo stawiać?



Mimo wszystko stawiam na Darka Muchę. Tylko on cały czas bez względu na terminy wyborcze patrzy na łapy władzy. Do tego aby mógł coś z tą wiedzą zdziałać musi mieć władzę. Nie śledzę za bardzo mediów Bolesławca ale Panie Małkowski pojawia się jakoś tak kampanijnie.
Wprowadzanie programu MIESZKANIE+ jak już wcześniej pisałem nie będzie na rękę bolesławieckim inwestorom, którzy ze względy na cenę mają problem z upłynnieniem wybudowanych lokali. To jest jednak Ich problem. Problemem bolesławian jest mieć własny kąt na który ich stać i będą mogli dojść do jego własności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.