Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Start największej rakiety świata
~~Płowa Abelia niezalogowany
18 lutego 2018r. o 17:00
~~Ołowiana Brodia napisał(a):
~~Liliowoniebieski Agrest napisał(a):
klucznick napisał(a):
~~Miętowy Narcyz napisał(a): Płaska ziemia jest faktem! Trzeba być nieukiem, żeby tego nie wiedzieć. Powinniście zrozumieć, że takie fakty , jak różnica w długości dnia i nocy na rożnych szerokościach geograficznych to robota świstaków, które ukradzionymi sreberkami oświetlają nielegalnie część płaskiej Ziemi!
Jak my, płaskoziemcy, wyłapiemy te głupie świstaki, to będzie jak należy!

tłuk bez szkoły w konstruktywnej rozmowie jak nie ma nic do powiedzenia to ośmiesza rozmówcę lub sprowadza go do swojego niskiego poziomu i próbuje udowodnić coś w co sam nie wierzy,ale zastanawia się nad tym dopiero kiedy nie ma już rozmówcy ,a sam został idiotą.Więc żebyś nie został idiotą przekonaj mnie że ziemia jest okrągła?
ty na prawde jestes taki błupi czy tylko udajesz?
jeżeli ktoś ma inne poglądy od ciebie to jest głupi?ciekawy tok rozumowania?widzę że klucznik robi was w ója wie coś czego wy nie wiecie i nie potraficie udowodnić że ziemia jest okrągła ,jesteście miernymi pętakami tego świata.Ile trzeba mieć odwagi żeby mieć odmienne poglądy i głośno o nich mówić szacun dla klucznika.

W tym przypadku nie ma mowy o poglądach. Jest mowa o faktach. Udowadnianie , że Ziemia nie jest płaska to marnowanie czasu. Ktoś, kto wierzy w płaską Ziemię ma tak poważne braki wiedzy oraz problemy z logicznym myśleniem (Przepraszam za tak ostre określenie, ale tak jest naprawdę - wszedłem z ciekawości na forum "Płaska Ziemia" http://forumplaskaziemia.pl i się załamałem). I nie da rady tego wyprostować w paru postach na forum bolec.info. Dlatego pewnie niektórzy stroją sobie żarty, bo i cóż innego mają zrobić. Chociaż może lepiej po prostu przemilczeć.
Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
18 lutego 2018r. o 17:25
Ten tulipan wcześniej to sem jo.

zgodni jesteśmy jednym. Pokazują nam co jest wyżej nic lub niewiele.

co dla mnie przemawia nad kuliste planeta - fakt istnienia satelit, wojskowe,pogodowe,GPS widziałem gołym okiem - w piękny dzień szybko przesuwajacy się jasny punkt (nie ma świateł pulsujacych jak to samoloty )
Tak samo w nocy. Osoby które lubią czasami popatrzeć w niebo widziały nie jedna.


W przypadku płaskiej planety jak one by się poruszały bez paliwa jak to ma miejsce w wersji ruchu po orbicie. ?
Dopisane 18.02.2018r. o godz. 17:25:

/sorry za błędy z urz. mobilnych/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biskupia Żurawka niezalogowany
18 lutego 2018r. o 18:09
Ten klucznik to jest rekord świata. Nie wiedziałem że można być w dzisiejszych czasach tak prymitywnie zacofany. Może powinniśmy go zamknąć w klatce (klucznik :)) i pokazywać na rynku jako relikt średniowiecza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawobrązowa Lawenda niezalogowany
19 lutego 2018r. o 12:41
~~Płowa Abelia napisał(a):
~~Ołowiana Brodia napisał(a):
~~Liliowoniebieski Agrest napisał(a):
klucznick napisał(a):
~~Miętowy Narcyz napisał(a): Płaska ziemia jest faktem! Trzeba być nieukiem, żeby tego nie wiedzieć. Powinniście zrozumieć, że takie fakty , jak różnica w długości dnia i nocy na rożnych szerokościach geograficznych to robota świstaków, które ukradzionymi sreberkami oświetlają nielegalnie część płaskiej Ziemi!
Jak my, płaskoziemcy, wyłapiemy te głupie świstaki, to będzie jak należy!

tłuk bez szkoły w konstruktywnej rozmowie jak nie ma nic do powiedzenia to ośmiesza rozmówcę lub sprowadza go do swojego niskiego poziomu i próbuje udowodnić coś w co sam nie wierzy,ale zastanawia się nad tym dopiero kiedy nie ma już rozmówcy ,a sam został idiotą.Więc żebyś nie został idiotą przekonaj mnie że ziemia jest okrągła?
ty na prawde jestes taki błupi czy tylko udajesz?
jeżeli ktoś ma inne poglądy od ciebie to jest głupi?ciekawy tok rozumowania?widzę że klucznik robi was w ója wie coś czego wy nie wiecie i nie potraficie udowodnić że ziemia jest okrągła ,jesteście miernymi pętakami tego świata.Ile trzeba mieć odwagi żeby mieć odmienne poglądy i głośno o nich mówić szacun dla klucznika.

W tym przypadku nie ma mowy o poglądach. Jest mowa o faktach. Udowadnianie , że Ziemia nie jest płaska to marnowanie czasu. Ktoś, kto wierzy w płaską Ziemię ma tak poważne braki wiedzy oraz problemy z logicznym myśleniem (Przepraszam za tak ostre określenie, ale tak jest naprawdę - wszedłem z ciekawości na forum "Płaska Ziemia" http://forumplaskaziemia.pl i się załamałem). I nie da rady tego wyprostować w paru postach na forum bolec.info. Dlatego pewnie niektórzy stroją sobie żarty, bo i cóż innego mają zrobić. Chociaż może lepiej po prostu przemilczeć.
Pozdrawiam.
Udowodnij więc że ziemia jest kulą?Własnymi słowami nie korzystając z durnych wiadomości typu:a bo pani wszkole powiedziała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawobrązowa Lawenda niezalogowany
19 lutego 2018r. o 12:43
mir.ko napisał(a): Ten tulipan wcześniej to sem jo.

zgodni jesteśmy jednym. Pokazują nam co jest wyżej nic lub niewiele.

co dla mnie przemawia nad kuliste planeta - fakt istnienia satelit, wojskowe,pogodowe,GPS widziałem gołym okiem - w piękny dzień szybko przesuwajacy się jasny punkt (nie ma świateł pulsujacych jak to samoloty )
Tak samo w nocy. Osoby które lubią czasami popatrzeć w niebo widziały nie jedna.


W przypadku płaskiej planety jak one by się poruszały bez paliwa jak to ma miejsce w wersji ruchu po orbicie. ?Dopisane 18.02.2018r. o godz. 17:25:/sorry za błędy z urz. mobilnych/
Widzisz satelity?Więc zrób im zdjęcie i pokaż wszystkim na forum.Będzie to niepodważalny dowód na ich istnienie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
19 lutego 2018r. o 13:30
Raz ze to kolosalnie trudne teleobiektywem z łapy mając pare sekund na tak maly szybki punkt.

Dwa ze podważane jest istnienie Ksiezyca jak i innych planet. Mam zrobić foto rogalowi ?...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
19 lutego 2018r. o 14:31
mir.ko napisał(a): Raz ze to kolosalnie trudne teleobiektywem z łapy mając pare sekund na tak maly szybki punkt.

Dwa ze podważane jest istnienie Ksiezyca jak i innych planet. Mam zrobić foto rogalowi ?...


Widzisz Mirek , problem z Płaskimi polega na tym , że naczytali się Pratcheta . Szacun Kluczniku , mimo wszystko :)

Ja postawię problem inaczej ; otóż ... galaktyki ustawiają się w plaster miodu , jak u pszczółek. Środek ciężkości galaktyki , to zawsze kwazar i czarna dziura. Średnica jest bez znaczenia , a więcej gwiazd znajduje się w galaktycznym holo niż w spirali.

Jak myślicie , gdzie pędzimy ten nędzny żywot ? W centrum , czy na peryferiach ?

... łamią się piersi , trzeszczy kość , próchnieją dłonie , twarze bledną ...
... lecz "bochaterzy" dawnych dni , jeszcze Istotę zgubią niejedną ...

A co wiecie o ciemnej stronie Luny ? Słyszeliście coś o światełkach ? Budowlach ?
Jak więc widzisz drogi Kluczniku , to nie jest kwestia wyznawanej wiary , to kwestia wiedzy. Gotów jestem stanąć z Tobą w szranki ... płaska , czy kulista :D

A wracając do rzeczy , myślę sobie , że Kolega Astrofaza ładnie relacjonuje wydarzenie :



Nie sądzę , żeby wierzył w płaską ziemię :D
Będę Mu musiał kiedyś zadać pytanie , dlaczego Księżyc nie kręci się do okoła własnej osi. Galaktyki ułożone w plaster miodu ... wirują , a Luna nie :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnofioletowa Miodunka niezalogowany
19 lutego 2018r. o 16:10
Ziemia jest płaska jak naczepa "tira" , świat jest zbudowany jak "tir"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza