Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Start największej rakiety świata
315
#mir.ko nieaktywny
10 lutego 2018r. o 17:32
Jak wiec alpinisci nadają wiadomości z 8-tysiecznikow skoro między miastami juz tracimy sygnal. W bolcu mozna stracić zasięg. ...

Wazne ze kazdy w swoim swiecie czuje się dobrze. Nie mam zamiaru przekonywac ani tez lapac teorie innych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoczarna Calibrachoa niezalogowany
10 lutego 2018r. o 17:38
"nareszcie ktoś normalny na tym portalu,a;e nie dotrzesz do tej ciemnej masy próbuje od 2 lat i nic nie rozumieją że rakiety nie wylatują poza stratosfere i że nie ma satelit."

Kluczniku, mylisz się w kwestii przekonywania. Jak przypomnę sobie ten portal z przed 2 lat, to na palcach jednej reki bym policzył osoby dostrzegające systemowe oszustwa. dzisiaj jest ich więcej, zaczyna się na razie śmieszna, ale dyskusja, zaczyna się poszukiwanie odpowiedzi, a każde poszukiwanie rodzi kolejne pytania i kolejne watpliwości
wiele z tych osób z przerażeniem stwierdza, że to w co do tej pory wierzyli, nie może być prawdą, ale jak w takim razie poznać prawdę?
Najgorsze jest to, że poziom tego forum żenująco się obniżył, może dlatego, że ci myślący nie mają tyle co ty cierpliwości i już tu nie zaglądają, albo znaleźli ciekawsze grono, bardziej rozgarniętych, gdzie nie ma tyle fanatycznego hejtu.
Dlatego uważam, że marnujesz czas energię i zdrowie na przekonywanie " na siłę" osób, które nie sa jeszcze gotowe, które śpią jak zapici.
Lepsze efekty osiągniesz przez wskazywanie jedynie kierunku, dzielenie się wątpliwościami i obnażając ewidentny fałsz - ci, którzy sa już gotowi, sami podążą tą drogą...a hejterzy, a niech się zaplują ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoczarna Calibrachoa niezalogowany
10 lutego 2018r. o 17:47
Np. Telefon satelitarny Nera BGAN pracujący w systemie Inmarsat, do łączności głosowej i jednoczesnej, szybkiej transmisji danych (e-maile, zdjęcia, filmy). Zasięg systemu BGAN obejmuje cały świat z wyjątkiem biegunów i obszarów podbiegunowych. Telefon zapakowany do torby, z osprzętem i komputerem niezbędnym do transmisji danych, waży 4,5 kg, w tym komputer z dwoma zasilaczami i myszką 1,5 kg

jak myślisz mir.ko jaką siłę sygnału ma taki duży i ciężki telefon z zewnętrzną anteną? i dlaczego nie działa w okolicy biegunów, gdzie nie ma przekaźników?
nie sugeruj się nazwą "satelitarny" - w przekładniach mechanicznych tez występują satelity, choć to tylko małe trybiki.
a jak odbywała sie łączność radiowa spytaj radioamatorów - nikt nie mówił wtedy jeszcze o żadnych satelitach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
10 lutego 2018r. o 17:55
Oni wnoszą telefon o wadze 5 kg ?

Ktos wam powiedział ze w necie cos napiszecie i juz caly świat ma do tego dostep. Kupiliscie to ? Moze to tylko w ramach pewnego oddzialu... a ja jestem botem
Dopisane 10.02.2018r. o godz. 17:55:

Ja bym wolal 250 gram

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7177471784

No ale to chyba atrapa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
10 lutego 2018r. o 17:58
klucznick napisał(a): nareszcie ktoś normalny na tym portalu,a;e nie dotrzesz do tej ciemnej masy próbuje od 2 lat i nic nie rozumieją że rakiety nie wylatują poza stratosfere i że nie ma satelit.

Odnośnie forsowanej przez ciebie teorii płaskiej ziemi, to jak wytłumaczysz pory dnia?
Według ciebie jedno sztuczne słońce krąży po kopule, ale teraz u nas jest już noc (widzieliśmy jak słońce zachodzi), a w Ameryce będzie to widoczne za kilka godzin?
Z płaskiej Ziemi nie można obserwować z różnych części świata wschodów i zachodów słońca w różnych porach...
Jak to racjonalnie wytłumaczysz?

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziany Fiołek niezalogowany
10 lutego 2018r. o 17:58
~~Srebrzystoczarna Calibrachoa napisał(a): Np. Telefon satelitarny Nera BGAN pracujący w systemie Inmarsat, do łączności głosowej i jednoczesnej, szybkiej transmisji danych (e-maile, zdjęcia, filmy). Zasięg systemu BGAN obejmuje cały świat z wyjątkiem biegunów i obszarów podbiegunowych. Telefon zapakowany do torby, z osprzętem i komputerem niezbędnym do transmisji danych, waży 4,5 kg, w tym komputer z dwoma zasilaczami i myszką 1,5 kg

jak myślisz mir.ko jaką siłę sygnału ma taki duży i ciężki telefon z zewnętrzną anteną? i dlaczego nie działa w okolicy biegunów, gdzie nie ma przekaźników?
nie sugeruj się nazwą "satelitarny" - w przekładniach mechanicznych tez występują satelity, choć to tylko małe trybiki.
a jak odbywała sie łączność radiowa spytaj radioamatorów - nikt nie mówił wtedy jeszcze o żadnych satelitach

Ja dziękuję! Wy tak naprawdę. Znam się na łączności radiowej i mam do ciebie pytanie. Dlaczego na UKFie nie słyszę stacji z Wrocławia czy Opola? Jak Ziemie jest płaska to nie powinienem mieć problemu, a zaczynam słyszeć stacje wrocławskie dopiero w okolicach Legnicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
10 lutego 2018r. o 18:20
Nie spotkalem sie z info by tel satelitarny miał jakieś ograniczenia poza optyczna przeszkoda. Nie chce mi sie tego googlowac..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ruda Turzyca niezalogowany
10 lutego 2018r. o 19:33
Właśnie dzięki nie chce mi się, tacy, którzy wiedzą o ludzkim lenistwie i ignorancji robią bezczelnie co chcą
A radio maryja słychać wszędzie. Jak chcecie info o telefonie to skopiujcie tekst, ktory wkleiłem i znajdziecie źródlo. Na dziecinne pytania łatwo szybko samemu znaleźć odpowiedż. Zadawać pytani a warto, ale takie, na które macie problem znaleźć odp.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.