Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Start największej rakiety świata
2995
#janez07 nieaktywny
11 lutego 2018r. o 0:35
klucznick napisał(a): wszystkie rakiety startują lecą półokręgiem na wysokość 2500 metrów po czym wpadają do morza względnie oceanu,a dlaczego?już wyjaśniam,na wysokości 25000m jest stratosfera tam już nie ma powietrza więc żaden silnik nie może pracować w próżni,żaden nawet świeczka gaśnie,a na wysokości jest kopuła która nas otacza taka ochronka naszej ziemi.zaraz lemingi mnie zaatakują ok,dowody potwierdzające są w internecie i you trybe.



Znafca niczym pierdzi dołek w Tomisławiu

Bez gwiazdy nie ma jazdy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
11 lutego 2018r. o 10:19
janez07 napisał(a):
klucznick napisał(a): wszystkie rakiety startują lecą półokręgiem na wysokość 2500 metrów po czym wpadają do morza względnie oceanu,a dlaczego?już wyjaśniam,na wysokości 25000m jest stratosfera tam już nie ma powietrza więc żaden silnik nie może pracować w próżni,żaden nawet świeczka gaśnie,a na wysokości jest kopuła która nas otacza taka ochronka naszej ziemi.zaraz lemingi mnie zaatakują ok,dowody potwierdzające są w internecie i you trybe.



Znafca niczym pierdzi dołek w Tomisławiu
to już wiem skąd wsioku jesteś!spiepszaj do działu ogłoszeń.pogonić radio używane drożej niż w sklepie,ty myślisz że ludzie są tacy głupi jak ty?


Dopisane 11.02.2018r. o godz. 10:19:

~~Brunatnozielony Mamutowiec napisał(a): Radio Maryja słychać wszędzie, bo nadają bezpośrednio z nieba, czyli kopuły. To jest bardzo dobry dowód na płaską Ziemię. Jakby była kulista, to nie byłoby tego radia wszędzie. Poza tym Radio Maryja może mieć jakieś inne, nieznane wsparcie, którego zaślepieni i wierzący w kulistą Ziemię nie pojmują.
Ale dla takich jest pod płaska Ziemią hades, szeol czy inne piekło.
falco, w którym tym będziesz?
tak masz rację fale radiowe np od CB radia nie załamują się ,więc rozmowa z USA jest nie możliwa(ziemia kula),a jednak DX istnieją z USA proszę zapytać krótkofalowców wce ięc jaki ma kształt?odp nasuwa się sama.Na resztę pytań zadanych mi ,proszę szukać odp w int indywidualnie bo mi się nie chce tłumaczyć każdemu z osobna ,co to jest rakieta lub jak ci Quwax zachodzi słońce?bo tak ci powiedzieli?no to bomba tak ci powiedzieli w tv,a gdyby ci powiedzieli w tv że jesteś głupi !to jak byś zareagowaŁ?uwierzyłbyś?no to tylko przykład.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
11 lutego 2018r. o 11:24
klucznick napisał(a): ...jak ci Quwax zachodzi słońce?bo tak ci powiedzieli?no to bomba tak ci powiedzieli w tv,a gdyby ci powiedzieli w tv że jesteś głupi !to jak byś zareagowaŁ?uwierzyłbyś?no to tylko przykład.

Eureka - oszukiwali mnie tyle czasu, a ja głupi im wierzyłem!
Np. myślałem, że jest noc i szedłem spać, a to przecież zwykłe oszustwo!
Dałem się omamić TV, ale dość z tym , od dzisiaj już wiem, że słońce nie zachodzi! ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
11 lutego 2018r. o 12:00
qwax_ napisał(a):
klucznick napisał(a): ...jak ci Quwax zachodzi słońce?bo tak ci powiedzieli?no to bomba tak ci powiedzieli w tv,a gdyby ci powiedzieli w tv że jesteś głupi !to jak byś zareagowaŁ?uwierzyłbyś?no to tylko przykład.

Eureka - oszukiwali mnie tyle czasu, a ja głupi im wierzyłem!
Np. myślałem, że jest noc i szedłem spać, a to przecież zwykłe oszustwo!
Dałem się omamić TV, ale dość z tym , od dzisiaj już wiem, że słońce nie zachodzi! ;)
niestety nie,znika za horyzontem tak postrzega to nasze oko,ale jest ok idziemy w dobrym kierunku,jak ci to będzie spędzało sen z oka znaj dziesz dla siebie prawdę która cię wyzwoli od głupot które ci wtłaczają do łba.Ja żyje w swoim autystycznym świecie nie daje się w CH ója robić (powiedzenie mojego b d kumpla co to też się w uja nie daje robić)powodzenia Qrwax w poszukiwaniu prawdy,na dobry początek jedz obejrzeć satelitę do nowej karczmy stoi przy drodze widać ją gołym okiem.


Dopisane 11.02.2018r. o godz. 12:00:

mir.ko napisał(a): Niebawem będzie wolne miejsce na marsa... w kabriolecie
ja już wczoraj leciałem na marsa dzisiaj to powtórzę ,ktoś ma ochotę na label 5 bo sam już pić nie mogę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
11 lutego 2018r. o 12:09
klucznick napisał(a): niestety nie,znika za horyzontem tak postrzega to nasze oko

To w końcu TV robi nas w balona z tym słońcem, czy tak to postrzega nasze oko??
PS.
Ja mam świadomość, że robią z nas idiotów w wielu sprawach ("podbój" kosmosu jest jedną z nich), ale są też "teorie spiskowe", które nie trzymają się kupy. Płaska ziemia jest właśnie jedną z nich...

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
11 lutego 2018r. o 13:17
qwax_ napisał(a):
klucznick napisał(a): niestety nie,znika za horyzontem tak postrzega to nasze oko

To w końcu TV robi nas w balona z tym słońcem, czy tak to postrzega nasze oko??
PS.
Ja mam świadomość, że robią z nas idiotów w wielu sprawach ("podbój" kosmosu jest jedną z nich), ale są też "teorie spiskowe", które nie trzymają się kupy. Płaska ziemia jest właśnie jedną z nich...
ziemia kręci się z prędkością 1600km/h->wyciągnij rękę przez okno samochody jadącego 250 km/h urwie ci rękę,start i lądowanie samolotów_>zakręć piłką i traf palcem w wyznaczony punkt=nie dasz rady,wschód i zachód dookoła kuli->więc jak działa zegar słoneczny=zegar słoneczny działa tylko na nieruchomej powierzchni=coś jeszcze nie trzyma ci się kupy?bo kupa to te durnoty wpajane o kulce ,flaga onz wyjaśni ci .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoniebieska Tygrysówka niezalogowany
11 lutego 2018r. o 13:27
Klucznik baba dała ci dyla? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
11 lutego 2018r. o 14:18
~~Ołowianoniebieska Tygrysówka napisał(a): Klucznik baba dała ci dyla? :)
a co to znaczy dała dyla1.dała dupy?2 dała dychę?3 uciekła?nie! ma się dobrze i pozdrawia takich durniów jak ty.Co to w satelity rakiety księżyce zaćmienia kosmitów i komety wierzą.bo im w tv powiedzieli.chłopie hamerykanie szykują ustawe447 żeby to polacy zapłacili odszkodowania wojjenne za obozy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza