Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Znowu wzrost stopy bezrobocia
~~Żółtobrązowy Rumianek niezalogowany
23 lutego 2018r. o 21:33
jedyna bzdurą w tym artukule jest wartosc bezrobocia 4.5 procent. Bezrobocie w naszym powiecie nie istnieje. Pracują dosłownie wszyscy, którzy chcą pracować. Wiekszość osób zarejestrowanych w pup , są to osoby pracujące na czarno , bo im tak wygodniej ( kuroniówki , wnioski o dotacje, wyzsze wynagrodzenie itd.)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowa Aralia niezalogowany
23 lutego 2018r. o 21:37
Jestem gotowa podjąć pracę na niższe pieniądze niż zgniła frezja ale umowa o pracę koniecznie musi być.Już mam dość tych śmieciówek .Też chcę mieć weekendy wolne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
23 lutego 2018r. o 22:41
"Znowu wzrost stopy bezrobocia..."
"Jak już pisaliśmy, brak ludzi do pracy w powiecie bolesławieckim stwarza duże problemy dla rozwoju lokalnej przedsiębiorczości..."
Janusze informacji : )

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoszara Lepnica niezalogowany
23 lutego 2018r. o 22:46
jak dadzą mi 3 tys miesięcznie na rękę to mogę pracować a nie jakieś śmieszne 1500 - 2000 zł na rękę za tę sumy nie opłaca się chodzić do pracy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczerwony Kiścień niezalogowany
23 lutego 2018r. o 22:51
masi napisał(a): "Znowu wzrost stopy bezrobocia..."
"Jak już pisaliśmy, brak ludzi do pracy w powiecie bolesławieckim stwarza duże problemy dla rozwoju lokalnej przedsiębiorczości..."
Janusze informacji : )

Ty tu Janusza nie wywołuj z lasu, tzn nie odciągaj od betoniary ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Przypołudnik niezalogowany
24 lutego 2018r. o 7:17
Wiele tu prawdy napisano.W temacie dodam,że nie wystarczy zmieniać prawo,zbyt wielu trzeba mózgi zmienić.Znam temat z autopsji,więc proszę nie komentować głupio.Niby potrzebny pracownik,a np po 50,a już po 55 roku życia,większość tzw pracodawców sugeruje Śluzową.Tymczasem Niemcy zatrudniają i po 60 roku życia.Znam kilka przykładów z Bolesławca,więc wiem co piszę.Atmosfera pracy i traktowanie tam pracownika jest niewyobrażalne dla rodzimych biznesmenów.Dużo by o tym pisać,bo mógłbym książkę napisać w temacie,ale to nic nie zmieni,gdyż nikomu,a tzw biznesmenom w szczególności,może brakować pracowników i czegoś tam jeszcze,lecz nigdy rozumu.Dziś na tapecie jest Gromadka,były też inne drastyczne i opisywane na info,ale na porządku dziennym są mini Gromadki i o nich tu nikt nie wspomni ze zrozumiałych przyczyn.POZDRAWIAM BIZNESMENÓW
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
24 lutego 2018r. o 9:10
~~Zgniła Frezja napisał(a):
polak napisał(a): Gdzie Wy widzicie ludzi do pracy? Gdzie są? Nie ma chętnych.


Jestem chętny gotowy do pracy moje oczekiwania finansowe 4500 netto, Umowa o pracę proszę o propozycje. praca 8-16 pn-pt. Chętnym prześlę CV.

mam taką ofertę , moje oczekiwania języka angielski lub niemiecki , mile widziany techniczny, znajomość programu inventor oraz AutoCAD ,konieczne doświadczenie do samodzielnej pracy, stanowisko konstruktor
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowy Mieczyk niezalogowany
24 lutego 2018r. o 13:03
CNC napisał(a):
~~Zgniła Frezja napisał(a):
polak napisał(a): Gdzie Wy widzicie ludzi do pracy? Gdzie są? Nie ma chętnych.


Jestem chętny gotowy do pracy moje oczekiwania finansowe 4500 netto, Umowa o pracę proszę o propozycje. praca 8-16 pn-pt. Chętnym prześlę CV.

mam taką ofertę , moje oczekiwania języka angielski lub niemiecki , mile widziany techniczny, znajomość programu inventor oraz AutoCAD ,konieczne doświadczenie do samodzielnej pracy, stanowisko konstruktor


CNC za te Twoje oczekiwania to pwinieneś płacić 10.000 a nie 4.500 :PPPPPPP
mądrala
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.