Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bieg Tropem Wilczym - NA ŻYWO
~~Szarawobiały Wrzos niezalogowany
4 marca 2018r. o 16:25
Nic nie widać - dziadostwo !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnofioletowa Kosodrzewina niezalogowany
4 marca 2018r. o 16:27
~~Szarawobiały Wrzos napisał(a): Nic nie widać - dziadostwo !!!


zapewne będzie obszerna relacje foto. A na polance po prostu był słaby internet. Impreza super! więcej takich
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brudnobiała Trzykrotka niezalogowany
4 marca 2018r. o 16:32
Bardzo fajny klimat i muzyka, teksty... Powiem że coraz lepiej z roku na rok. Ja trasy nie pomyliłem, bo były wstążki. Oby znowu za rok. Graty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnobursztynowy Miskant niezalogowany
4 marca 2018r. o 17:14
Bieg fajny ale brak było w jednym miejscu tasmy lub osoby która wskazała by gdzie biec .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudoczerwony Wyżlin niezalogowany
4 marca 2018r. o 18:01
Dobra impreza. Z rozmachem. Myśmy pobiegli dobrze, trzeba było patrzeć na wstążki. Poza tym były mapki :))) A nawet jakbyśmy pobiegli trochę więcej to i tak byłoby ok.
Do zobaczenia za rok. Dziękujemy
Robert K.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnoturkusowa Niezapominajka niezalogowany
4 marca 2018r. o 18:50
Chyba żołnierze przeklęci!!!Polskie wojsko, Armia Krajowa, rozkazem Jej sztabu głównego, została rozwiązana 19 stycznia 1945 r. Potem to już tzw. Żołnierze Wyklęci. Dziś dla młodzieży przrażający wzór. Po 1945 LICZNE zabójstwa ludności ukraińskiej, białoruskiej, litewskiej i polskiej. Nie w wakce, ale w trakcie likwidacji całych wsi. Akurat komuchów i ubeków zabili mało, bo ci potrafili się bronić. O co walczyli Żołnierze Wyklęci? Liczyli na III wojnę światową, czyli na kolejny kataklizm. Ale przede wszystkim chcieli powstrzymać reformę rolną, czyli proces parcelacji chłopom ogromnych majątków ziemskich, często nadanych zdrajcom z czasów rozbiorowych. Pamiętajmy o nieztozumiałym dziś dla nas fakcie, że chłop polski w Ii RP był zwykłym niewolnikiem do prawie końca 19 wieku. Wolność chłopom dał.... car rosyjski długo po upadku powstania styczniowego. Prawie 300 lat po podobnych procesach w Europie zach. Polscy bogacze zawsze ciągnęli kokosy z kasy pąństwa i wykorzystywaki słabszych Polaków. I o ten stary porządek walczyli ludzie zwani żołnierzami wyklętami. Mam głupie wrażenie, że dziś władza rzuca Polakom 500 plus, a sama ma dka siebie program Koryto 50000 plus.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudoczerwony Wyżlin niezalogowany
4 marca 2018r. o 18:56
A co złego możesz napisać np. o ostatnim żołnierzu wykletym Józefie Franczaku? Daj sobie spokój z czerwoną propaganda i przebieranych za Żołnierzy Niezłomnych bandytów. Gdyby było tak jak mówisz to komuniści organizowali by biegi dla rzekomych ofiar tych Niezłomnych. Nic takiego się nie działo bo historia miała o nich zapomnieć. Dziś wracają. Zakopali ich w bezimiennych dołach, ale nie wiedzieli że zakopali ziarno. Dziś bohaterowie (nie mordercy) wracają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tabaczkowa Imperata niezalogowany
5 marca 2018r. o 13:24
Dla mnie przeklęci i zbrodniarze-PiS uczy nowej historii-historii Kaczyńskiego typ który cały stan wojenny przeczekał w domu przy ciepłym piecu i głaskał kota,-żenada i wstyd na cały świat! Ja nigdy do żadnej bandy nie należałem, wojsku to miałem przez to kłoPoty i siedziałem w areszcie,bo nie chciałem zapisać się do ZSMP!Ale dałem radę i nie złamali mnie,więc nie chrzań mi tu swoim opowieści o bohaterach,bo dla mnie to oni stoją w jednym szeregu z mordercami Stefana Bandery!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.