Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czarny protest 23.03

1
emem
23 marca 2018r. o 16:52
W całej Polsce trwa Czarny Protest.
Odważne kobiety wyszły na ulice największych miast i protestują przeciwko próbie zaostrzenia przepisów antyaborcyjnych.

Co o tym sądzicie? Popieracie?
Czy politycy odrzucą ten projekt łamiący dotychczasowy kompromis?

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatoczerwona Kostrzewa niezalogowany
23 marca 2018r. o 17:01
ja osobiście sądzę że masz coś nie tak z głową nazywając aborcjonistki "odważnymi kobietami"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
23 marca 2018r. o 17:28
~~Kasztanowatoczerwona Kostrzewa napisał(a): ja osobiście sądzę że masz coś nie tak z głową nazywając aborcjonistki "odważnymi kobietami"


Mozesz sobie sadzisz co chcesz anonimku. Jestem pewien, ze gdy spotkamy sie na ulicy to mi tego nie powiesz tylko zwiejesz.

Uwazam, ze odwazny jest ten, kto mimo propagandy rzadu wychodzi na ulice bronic prawa do decydowania o sobie.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
23 marca 2018r. o 17:31
Myślę, że to już najwyższa pora, by zaprzestano mordowania dzieci z zespołem Downa.

Odważnym to trzeba być, ale żeby takie dziecko wychować, a nie wyjść na ulice domagając się jego śmierci.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szara Karagana niezalogowany
23 marca 2018r. o 17:34
emem napisał(a): W całej Polsce trwa Czarny Protest.
Odważne kobiety wyszły na ulice największych miast i protestują przeciwko próbie zaostrzenia przepisów antyaborcyjnych.

Co o tym sądzicie? Popieracie?
Czy politycy odrzucą ten projekt łamiący dotychczasowy kompromis?

,,Odważne kobiety'' ale cię POniosło.
Jak z.a.b.i.ć dziecko każdy d.u.r.e.ń wie !( a tego chcą na kaprys , żądanie). Jak wychować - to jest sztuka.
Jakie hasła w tym roku ;
świecka wagina nasze prawo
moja pi..da moja sprawa
wyskrobać sejm
nie jestem inkubatorem
dość dyktatury kobiet -wielgus
jesteśmy idiotkami- rosa
piekło kobiet trwa
i dlaczego kazimierz nie robi relacji na żywo ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoszary Miłek niezalogowany
23 marca 2018r. o 17:40
A co to was facetów obchodzi !zajmijcie się swoimi sprawami My sobie poradzimy bez was.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoszary Miłek niezalogowany
23 marca 2018r. o 17:40
A co to was facetów obchodzi !zajmijcie się swoimi sprawami My sobie poradzimy bez was.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowy Chaber niezalogowany
23 marca 2018r. o 18:03
skorn napisał(a): Myślę, że to już najwyższa pora, by zaprzestano mordowania dzieci z zespołem Downa.

Odważnym to trzeba być, ale żeby takie dziecko wychować, a nie wyjść na ulice domagając się jego śmierci.


Twoi rodzice byli odważni ,ale nie wszyscy tacy są .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.