Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stopa bezrobocia lekko w górę
~Perłowoszary Jesion niezalogowany
27 marca 2018r. o 8:10
nie ma chętnych do pracy, niestety!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12755
#zocha3 nieaktywny
27 marca 2018r. o 8:45
Już od roku poszukuję pracy ale na umowę o pracę, a pracodawcy oferują umowy śmieciowe .Jeśli ktoś da mi taką umowę ,pracę mogę rozpocząć od jutra.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonopomarańczowa Jasnota niezalogowany
27 marca 2018r. o 9:47
Pewnie za 4000 tys i jak najmniej pracy proszę was ja rozumiem ze każdy chce godnie żyć i zarabiać ale żeby tak było pracować trzeba ( mam firmę i proszę mi uwierzyć mogę płacić więcej ale jak widzę jak przychodzą do pracy robią to na odwal się a chcą "kasę" za za źle wykonana prace to nasuwa mi się jedno jaka praca taka płaca od i tyle )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Modrawa Abelia niezalogowany
27 marca 2018r. o 10:07
~~Czerwonopomarańczowa Jasnota
Możesz ale nie chcesz bo tobie kasa musi się zgadzać, wbij sobie to do głowy że 4000 netto to nie majątek i nikt normalny nie będzie pracować za 2300 brutto.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoróżowy Agrest niezalogowany
27 marca 2018r. o 11:49
~Modrawa Abelia napisał(a): ~~Czerwonopomarańczowa Jasnota
Możesz ale nie chcesz bo tobie kasa musi się zgadzać, wbij sobie to do głowy że 4000 netto to nie majątek i nikt normalny nie będzie pracować za 2300 brutto.


I tu błędne koło się zamyka. Ja w tym miejscu stoję po stronie pracodawcy, bo widzę jak wypłata rośnie z miesiąca na miesiąc mimo, że reszta pracowników cały czas narzeka. Tyłka lizać nie trzeba, ale swoje w pracy trzeba zrobić. Czasami po godzinach zostać, czasami wyjść z własną inicjatywą. Mądry pracodawca szybko to zauważy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienista Rzeżucha niezalogowany
27 marca 2018r. o 12:49
Płace rosną? GDZIE?
Inflacja rośnie bardzo szybko, ceny w sklepach porażają. Każdy już to zauważył, że na zwykłych zakupach pęka 80zł lekko.
Beneficjenci 500+ odczuwają poprawę to fakt, ale ci którzy się na świadczenie nie łapią na prawdę lekko nie mają. Przy obecnych cenach zarobki rzędu 1900 zł na rękę z wyższym wykształceniem to smutne realia.
Oczywiście zaglądając w statystyki dowiesz się że przeciętna pensja to 4500 brutto. Jednak zarobki takie lub wyższe otrzymuje 1/4 społeczeństwa. Większość pracuje za zdecydowanie mniej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pomarańczowoczerwona Rudbekia niezalogowany
27 marca 2018r. o 13:28
Haha wszyscy z zagranicy wracają na 500+ poziom bezrobocia się podnosi Haha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pomarańczowoczerwona Rudbekia niezalogowany
27 marca 2018r. o 13:29
Haha wszyscy z zagranicy wracają na 500+ poziom bezrobocia się podnosi Haha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza