Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
...PRL zawsze żywa!
2161
#fobiak nieaktywny
4 maja 2018r. o 15:25
PanM napisał(a):
~Czerwonozłoty Ziarnopłon napisał(a): PiS chociaż podzieli się z ubogimi,i właśnie TO naród docenia(patrz sondarze).a komusze syny z PO,zagarniali wszystko dla siebie żrąc jednocześnie ośmiorniczki i śmiejąc się ludziom w oczy.


Gdy chcesz z człowieka zrobić NIEWOLNIKA daj mu pieniądze na które nie zapracował.


przemciu, zebrak dobrze zyje i ma wiecej wolnosci od tego co daje

zastanow sie nad bredniami ktore odpalasz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
4 maja 2018r. o 17:08
fobiak napisał(a):
Gdy chcesz z człowieka zrobić NIEWOLNIKA daj mu pieniądze na które nie zapracował.


przemciu, zebrak dobrze zyje i ma wiecej wolnosci od tego co daje
zastanow sie nad bredniami ktore odpalasz

Źle odebrałeś intencje.
Ten mechanizm nie polega na dawaniu przypadkowej lub losowej jałmużny. Chodzi o stałe finansowanie takie jak obecnie 500+
P.S -- imiona pisze się raczej z dużej litery .Chyba że to zamierzona pogarda. i to by Cię tłumaczyło.
/ okoliczności zmieniły się na tyle że wiem kim jesteś ,co oczywiście nic nie znaczy .Mam więcej dystansu do siebie niż wszyscy tu mogą przypuszczać , pozdrawiam /[img=1525446537_u3y11zd.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
4 maja 2018r. o 17:32
Tymczasem w postępowej Francji przebrani za antifę oenerowcy robią zadymę:

http://www.gazetawroclawska.pl/polska-i-swiat/a/swieto-pracy-2018-francja-protesty-w-paryzu-zamienily-sie-w-gwaltowne-zamieszki-zdjecia-wideo-109-osob-zostalo-zatrzymanych,13144237/

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
4 maja 2018r. o 18:23
PanM napisał(a):
fobiak napisał(a):
Gdy chcesz z człowieka zrobić NIEWOLNIKA daj mu pieniądze na które nie zapracował.


przemciu, zebrak dobrze zyje i ma wiecej wolnosci od tego co daje
zastanow sie nad bredniami ktore odpalasz


Źle odebrałeś intencje.
Ten mechanizm nie polega na dawaniu przypadkowej lub losowej jałmużny. Chodzi o stałe finansowanie takie jak obecnie 500+
P.S -- imiona pisze się raczej z dużej litery .Chyba że to zamierzona pogarda. i to by Cię tłumaczyło.
/ okoliczności zmieniły się na tyle że wiem kim jesteś ,co oczywiście nic nie znaczy .Mam więcej dystansu do siebie niż wszyscy tu mogą przypuszczać , pozdrawiam

przemciu, 500+ to maly krok do przodu, powinno byc 1000+ aby sie ...stwo nie rozprzestrzenialo. im wiecej polakow tyym mniej eurokolchoznikow.

a to, ze wiesz kim jestem nie ma znaczenia bo ja sam tego nie wiem i wiedziec nie chce, ale od czasu do czasu zmuszony jestem tutaj sie duzo o sobie dowiedziec i to w formie niezbyt lizusowskiej.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowy Dziurawiec niezalogowany
4 maja 2018r. o 18:27
Lepiej dać 1000 Euro + dla każdego,to nikt nie będzie musiał pracować i komuna będzie bliżej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
4 maja 2018r. o 18:35
~~Cyklamenowy Dziurawiec napisał(a): Lepiej dać 1000 Euro + dla każdego,to nikt nie będzie musiał pracować i komuna będzie bliżej.


austria, szwajcaria i finlandia rozwazaja to.
i o to chodzi aby nikt nie musial pracowac a chcial. a chcacych nigdy nie zabraknie, nawet jesli dostana 1000+
ale pomyliles sie, bo te 500+ nie jest dla doroslych tylko na dzieci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
4 maja 2018r. o 18:37
fobiak napisał(a):
PanM napisał(a):
fobiak napisał(a):
Gdy chcesz z człowieka zrobić NIEWOLNIKA daj mu pieniądze na które nie zapracował. , pozdrawiam

przemciu, 500+ to maly krok do przodu, powinno byc 1000+ aby sie ...stwo nie rozprzestrzenialo. im wiecej polakow tyym mniej eurokolchoznikow.
.


Hamletyzujesz czy aż tak odpływasz ? No cóż , może by tak 10 000+ to wypłata godna każdego .

Zastosowana autokorekta


" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
4 maja 2018r. o 19:32
PanM napisał(a):
fobiak napisał(a):
PanM napisał(a):
fobiak napisał(a):
Gdy chcesz z człowieka zrobić NIEWOLNIKA daj mu pieniądze na które nie zapracował. , pozdrawiam

przemciu, 500+ to maly krok do przodu, powinno byc 1000+ aby sie ...stwo nie rozprzestrzenialo. im wiecej polakow tyym mniej eurokolchoznikow.
.


Hamletyzujesz czy aż tak odpływasz ? No cóż , może by tak 10 000+ to wypłata godna każdego .


nie przesadzaj, hamleta nie bylo i na 10.000+ nas nie stac. a jesli juz piszesz o wyplacie to wiem, ze ci sie posty pomieszaly i w tamtym poscie chodzilo o to aby kazdemu panstwo polacilo po 1.000, pozostale wynagrodzenie potrzebne do zycia musieli by sobie dorobic. i nie mialo by to zadnego wplywu na gospodarke bo dorobic by chcial kazdy. chodzi o to aby czlowiek chcial pracowac a nie musial bo jak bedzie musial to bedzie niewolnikiem.
wymienione panstwa przymierzaja sie do tego

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego