Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piotrowicz: Chcieli nam obrzydzić nasze państwo
~~Zielonkawobrązowa Róża niezalogowany
12 maja 2018r. o 20:34
klucznik napisz to po "polskiemu"!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beżowobrązowa Ślazówka niezalogowany
12 maja 2018r. o 20:35
Postkomuszy hipokryta. W jednym ma rację "historia kołem się toczy" a w niej pełno farbowanych lisów jak on, którzy najpierw współpracowali z okupantem a potem udawali nawróconych, skruszonych, często gorliwiej niż w słusznie minionym okresie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
12 maja 2018r. o 20:35
Klicznik, wkurza mnie jak tacy goscie jak Piotrowicz przyjezdzaja, wala ludziom scieme, a na koncu marnuja efekty pracy mojej i innych ludzi rozdajac na gdzie popadnie pieniadze w celu uzyskania jakiegos doraznego efektu politycznego, zamiast inwestowac, obnizac podatki i poprawiac poziom uslug panstwa.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
17787
rysiekj23
12 maja 2018r. o 20:36
bardzo ważna sprawa i warto chodzić, chodzi o nasz kraj i o obywateli polskich .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowopłowy Bambus niezalogowany
12 maja 2018r. o 20:38
emem napisał(a): Nic odkrywczego... czy warto chodzic na takie spotkania? Co o tym sadzicie?


Piotrowicz - jedna z najbardziej obrzydliwych postaci polskiego sejmu... zastanawiam się, jakm moralnym zerem i gnidą trzeba być, aby swą obecnością na spotkaniu z nim robić mu publicity!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladożółta Jasnota niezalogowany
12 maja 2018r. o 20:40
~~Brunatnofioletowy Przegorzan napisał(a): Od kiedy to jest hala konferencyjna starostwa...?

To nie jest hala tylko sala i nie Starostwa tylko U M .Starostwo tego Komucha by nie wpuściło do swojej sali .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
12 maja 2018r. o 20:49
emem napisał(a): Klicznik, wkurza mnie jak tacy goscie jak Piotrowicz przyjezdzaja, wala ludziom scieme, a na koncu marnuja efekty pracy mojej i innych ludzi rozdajac na gdzie popadnie pieniadze w celu uzyskania jakiegos doraznego efektu politycznego, zamiast inwestowac, obnizac podatki i poprawiac poziom uslug panstwa.


To może Panie Marcinie zada Pan posłowi zaproponowane pytania ?

Ja nie biorę udziału w życiu politycznym więc nie ma zagrożenia krypto kampanii.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
12 maja 2018r. o 20:58
emem napisał(a): Klucznik, ja dla swojego panstwa pracuej, odprowadzam podatki. I to juz jest wystarczajaco duzo, choc robie wiecej (np prowadze ten portal). Tych moich podatkow to panstwo jednak nie traktuje powaznie, bo zamiast likwidowac realne problemy rozdaje na lewo i prawo po 500
no masz rację ale gdybyś się bardziej przyłożył to było by lepiej.a posty prawdy nadal usówane no własnie o tym mówię.


Dopisane 12.05.2018r. o godz. 20:58:

emem napisał(a): Klicznik, wkurza mnie jak tacy goscie jak Piotrowicz przyjezdzaja, wala ludziom scieme, a na koncu marnuja efekty pracy mojej i innych ludzi rozdajac na gdzie popadnie pieniadze w celu uzyskania jakiegos doraznego efektu politycznego, zamiast inwestowac, obnizac podatki i poprawiac poziom uslug panstwa.
nic się w tym kraju nie zmieni ,tylko długi wzrosną ,a lud dalej będzie oglądał seriale,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza