Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Zakupy w sieci

~Łososiowy Sumak niezalogowany
29 maja 2018r. o 19:02
No słabe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Limonkowa Pragnia niezalogowany
31 października 2018r. o 12:27
A ja lubię zakupy w sieci. Ostatnio znalazlam bardzo ciekawą ofertę Bardzo duży wybór eleganckich kozaczkow damskich zamszowych. Dodtkowa okazja to promocyjne ceny.

Zmoderowano 21.11.2018 godz.10:25 - powód: link (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13134
#leszek25 nieaktywny
15 listopada 2018r. o 7:45
W sieci obecnie kupuje praktycznie większość rzeczy których potrzebuję. Przewaga jest taka, że mogę sobie dokładnie poczytać o danym produkcie zanim dokonam zakupu i to jest fajne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15558
#fdfd nieaktywny
15 listopada 2018r. o 12:59
Możliwości z tego zakresu jest dosyć dużo. Nie chcę wchodzić w szczegóły, ale jedną z możliwości jest przelew autoryzacyjny. Przelewa się jakąś drobną kwotę pieniędzy w celu weryfikacji danych osobowych. Banki jednak przy zakładaniu rachunku bankowego weryfikują tożsamość. Nie da się tego inaczej zrobić.
Inna opcja to specjalna aplikacja, która na podstawie dostępu do rachunku bankowego weryfikuje tożsamość, dane osobowe i przygotowuje na tej podstawie raport. Chodzi konkretnie o Instantor. Proponuję jeszcze tutaj doczytać pod linkiem: witryna na której tematyka ta jest trochę szerzej opisana.

Zmoderowano 21.11.2018 godz.10:25 - powód: link (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
21297
#Nowakowa nieaktywny
21 listopada 2018r. o 10:04
Ja czasami wolę robić zakupy w sieci, bo nie mam ochoty często chodzić po sklepach :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
21368
#LajlaShock nieaktywny
27 grudnia 2018r. o 3:22
bardzo słabe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowawa Aralia niezalogowany
29 grudnia 2018r. o 9:29
Ja wolę zakupy w sieci i tak już do tego przywykłem, że nawet błachostkę kupuję przez internet. Doszło do tego, że ubezpieczyłem swoje transakcje internetowe w banku Raiffeisen. Żadna wpadka jeszcze mi się nie przydarzyła, ale w życiu bywa różnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
21474
#ziemniakowy nieaktywny
24 stycznia 2019r. o 17:08
cienizna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.