Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Karambol na moście
~~Biskupi Nawłoć niezalogowany
1 czerwca 2018r. o 20:17
Panie Marczewski ,trzeba pisać o faktach , poszkodowana została nie sprawczyni wypadku tylko pasażerka Mercedesa,która do tej pory /19.55/ jest na SOR Bolesławiec
TOK.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Białobrązowa Gazania niezalogowany
1 czerwca 2018r. o 20:29
Jaki rząd taki Sor
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Żurawka niezalogowany
1 czerwca 2018r. o 20:35
Jest już tam ok ? Da się przejechać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wielbłądza Truskawka niezalogowany
1 czerwca 2018r. o 23:13
~~Zielonobrunatna Żurawka napisał(a): Jest już tam ok ? Da się przejechać?



da się droga wolna. jechałem o 19 -ej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Ognik niezalogowany
2 czerwca 2018r. o 1:25
żal PL KOLEJNY PASSAT ZOSTANIE WYKLEPANY I SPRZEDANY JAKO NIE BITY :ppp
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Cyprysik niezalogowany
2 czerwca 2018r. o 9:41
Senator89 napisał(a): A, że musiałem zapierdzielać na około aby wydostać sie w kierunku Dobrej to za paliwo nikt mi nie zapłaci :( Do Pani która spowodowała wypadek. Pamiętaj... wisisz mi hajs :D

Mi też...nie wspomnę,że pół godz.psu w d...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoczerwona Tunbergia niezalogowany
3 czerwca 2018r. o 8:58
Passerati i Jessica wyzwolona
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pożółkła Serduszka niezalogowany
3 czerwca 2018r. o 13:33
Tak się kończą "uprzejmości" na skrzyżowaniu za mostem. Zwykle samochody skręcające ze mostem w prawo zatrzymują się przed zjechaniem z drogi głównej i wpuszczają samochody z drogi podporządkowanej. Jak w puszczają jeden czy dwa samochody to odbywa się to bezboleśnie bo zatrzyma 2-3 auta jadące za nim, a ci wiedzą co jest się dzieje. Jeśli jednak "uprzejmy" kierowca blokuje ruch na dłużej to kierowca znajdujący się na środku mostu ma niespodziankę, która może się skończyć dzwonem. Kobieta z passata może być tu najmniej winna. Bo jak ta z mercedesa się zagapiła i bardzo ostro zahamowała w ostatniej chwili to ta z passata praktycznie była bez szans.
Też się kiedyś tam tak prawie naciąłem ale miałem więcej szczęścia. Od tej pory na moście trzymam się ze 20 m za samochodem jadącym przede mną. A i to z nogą na hamulcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza