Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

OKRĄGŁY STÓŁ cwaniactwo , rozsądek czy zdrada ?

14240
M21W2
9 czerwca 2018r. o 13:39
PanM zainicjował dyskusję która mogłaby być ciekawa , problem w tym że na forum więcej jest forumowiczów pyskaczy i tych co uwielbiają wycieczki osobiste ( podejrzewam że mają ograniczoną wiedzę a chcą zaistnieć ) . Wyskakuje ktoś z krytyką NSZZ Solidarność zdelegalizowanej przez WRON nie wiedząc że Związek praktycznie organizowany był od nowa a działacze z lat 1980 - 81 to w zdecydowanej większości politycy mający w głębokim poważaniu NSZZ Solidarność , zajęci byli własnymi karierami , powstało blisko 400 partii . Drugi bredzi o podpalaniu komitetów które owszem miały miejsce w 1970 r. ale to inny temat . W 1989 r. Gorbaczow odmówił " bratniej pomocy " komuniści wykorzystali najsłabsze ogniwa opozycji z Wałęsą , Geremkiem , Mazowieckim , Frasyniukiem , Michnikiem , braćmi Kaczyńskimi na czele zapewnili sobie bezkarność i podział władzy . Jednym z tych co wierzył w to że to był rozsądek i pokojowe rozwiązanie byłem też ja , byłem członkiem Komitetu Obywatelskiego przy Lechu Wałęsie . Cała prawda o tajnych współpracownikach bezpieki wyszła na jaw w 1992 r . po obaleniu Rządu Jana Olszewskiego i wstrzymaniu procesu dekomunizacji przez Wałęsę wspieranego przez Unię Demokratyczną Tuska i Ludowców Pawlaka . Dla przypomnienia PC Kaczyńskich wspierało Olszewskiego , zostali usunięci z kancelarii Prezydenta Wałęsy i stali się jego wrogami nr 1 co trwa to czasów obecnych .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złocistoruda Gunera niezalogowany
9 czerwca 2018r. o 14:42
Piszesz więc jako ten któremu nie udało się dopchnąć do przysłowiowego koryta
Napisz nam tu jak to pisowska firma LOT ostatnio zwolniła przewodniczącą związków zawodowych i dlaczego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złocistoruda Gunera niezalogowany
9 czerwca 2018r. o 14:43
Piszesz więc jako ten któremu nie udało się dopchnąć do przysłowiowego koryta
Napisz nam tu jak to pisowska firma LOT ostatnio zwolniła przewodniczącą związków zawodowych i dlaczego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Stalowoniebieska Scewola niezalogowany
9 czerwca 2018r. o 15:06
"Watykan spiskuje z Klubem Bildenberg".
Portal: idzpodprad.tv
z dnia 08.06.2018r

Masz wszystko wyjaśnione -kawa na lawe- Okrągły Stół, Biskup Głodz, lustracja, zadłużenie, kradzież dobr...

Na inne programy szkoda czasu.
Jest to codzienny komentarz do bieżących spraw z ciekawą analiza, która na nieszczęście dla naszego umęczonego Narodu sprawdza się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
9 czerwca 2018r. o 16:48
~Złocistoruda Gunera napisał(a): Piszesz więc jako ten któremu nie udało się dopchnąć do przysłowiowego koryta
Napisz nam tu jak to pisowska firma LOT ostatnio zwolniła przewodniczącą związków zawodowych i dlaczego
Zamiast na temat wystawiasz ocenę , po wyborze Jaruzelskiego na Prezydenta a Kiszczaka na ministra których w prasie podziemnej przedstawiano jako zbrodniarzy przeciwko własnemu narodowi , gdzie cały system uznawano za zbrodniczy ja to kolportowałem i czytałem a tu nagle gruba kreska i braterstwo z komunistami . Po tych wydarzeniach całkowicie wycofałem się z jakiejkolwiek działalności a z kolegami którzy odeszli ze Związku i wstąpili do partii braci Kaczyńskich PC zerwałem kontakt . Potwierdzasz to co napisałem wcześniej , jesteś w tej większości od osobistych wycieczek i bredni powstałych w waszych głowach nie popartych żadnymi dowodami . Dla mnie LOT to Polskie Linie Lotnicze , nic nie jest Pis- owskie poza Rządem , slogany powielane przez Totalnych głupców do mnie nie interesują . Konflikt Związkowców z Zarządem to ich wewnętrzna sprawa , mogę tylko napisać że jestem po stronie związkowców . LOT który za PO przynosił straty zwolniono część załogi ,obecnie dobrze zarządzany przynosi duże zyski inwestuje w coraz to lepsze samoloty . Prezesi powinni docenić także tych z obsługi bez których żaden sukces byłby niemożliwy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
9 czerwca 2018r. o 18:17
M21W2 napisał(a): PanM zainicjował dyskusję która mogłaby być ciekawa , problem w tym że na forum więcej jest forumowiczów pyskaczy i tych co uwielbiają wycieczki osobiste

(komuniści wykorzystali najsłabsze ogniwa opozycji i// zapewnili sobie bezkarność i podział władzy . Jednym z tych co wierzył w to że to był rozsądek i pokojowe rozwiązanie byłem też ja ,


Interpretacja winy i zasług to jedno a ocena czy okrągły stół uratował nas od rozlewu krwi czy nie to drugie.

Pamiętam ten okres i uważam że gdyby wtedy Kaczyńskim ,Olszewskiemu , Macierewiczowi i kilku innym dać taką władzę jaką mają dzisiaj wojna domowa była by prawie pewna.
Trudno , puściliśmy im winy ale krew sie nie polała.
Ala władza tamta i każda następna nas olała.[img=1528561044_t3h9dvw.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
9 czerwca 2018r. o 18:34
PanM napisał(a):
M21W2 napisał(a): PanM zainicjował dyskusję która mogłaby być ciekawa , problem w tym że na forum więcej jest forumowiczów pyskaczy i tych co uwielbiają wycieczki osobiste

(komuniści wykorzystali najsłabsze ogniwa opozycji i// zapewnili sobie bezkarność i podział władzy . Jednym z tych co wierzył w to że to był rozsądek i pokojowe rozwiązanie byłem też ja ,


Interpretacja winy i zasług to jedno a ocena czy okrągły stół uratował nas od rozlewu krwi czy nie to drugie.

Pamiętam ten okres i uważam że gdyby wtedy Kaczyńskim ,Olszewskiemu , Macierewiczowi i kilku innym dać taką władzę jaką mają dzisiaj wojna domowa była by prawie pewna.
Trudno , puściliśmy im winy ale krew sie nie polała.
Ala władza tamta i każda następna nas olała.[img=1528561044_t3h9dvw.jpg]


przemciu masz jakies dowody na rozlanie krwi?
myslalem, ze okragly stol uratowal nas przed emigracja na ksiezyc
ty jak cos palniesz o tej krwi to nie wiadomo
czy plakac czy plakac
polacy dosc sie naprzelewali krwi i ani im sie sni ja dalej przelewac

straszysz jakby cie kaczor trzymal do chrztu. powiedz mi kto sie tutaj na tym portalu boi twoich pogrozek, ze sie krew poleje

a to co moglo byc a nie bylo jest tylko twoja urojona fantazja. nawet w stanie wojennym sie krew nie polala, krwiodawcy z wujka oddali na ochotnika bo nie byli na tyle zorientowani, ze trzonkiem nikogo nie przestrasza na czerwonej chlubie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
9 czerwca 2018r. o 19:50
PanM napisał : ( Pamiętam ten okres i uważam że gdyby wtedy Kaczyńskim ,Olszewskiemu , Macierewiczowi i kilku innym dać taką władzę jaką mają dzisiaj wojna domowa była by prawie pewna. ) ------- Niewiele pamiętasz - Olszewski był premierem z poparciem Prezydenta Wałęsy oraz PC Kaczyńskich pracujących w Kancelarii jako doradcy Wałęsy . Macierewicz był członkiem ZCHN i ministrem spraw wewnętrznych w Rządzie Olszewskiego miał za zadanie wykonać uchwałę sejmu o ujawnieniu i upublicznieniu listy tajnych współpracowników SB. Po ujawnieniu listy na której znalazł się między innymi Wałęsa i przewodniczący ZCHN Chrzanowski nastąpił kryzys polityczny i obalenie Rządu Olszewskiego . Wałęsa powierzył utworzenie Rządu Pawlakowi który nie był w stanie tego zrobić - nie miał poparcia większości sejmowej , w związku z tym Wałęsa ogłosił przedterminowe wybory . Wojna domowa - poniosła Ciebie Panie M fantazja . Polecam obejrzeć ten reportaż , jest to odpowiedź na postawione pytanie .-
&t=21s


Dopisane 09.06.2018r. o godz. 19:45:

&t=263s


Dopisane 09.06.2018r. o godz. 19:50:

Niestety nie można wkleić filmu , można wiele o zdradzie okrągłego stołu znaleźć na youtube .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo