Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koń Górnickiego w koszulce KONSTYTUCJA
211
skorn
3 września 2018r. o 23:32
Swego czasu gdy Bernard napisał komentarz dotyczący publikowania listy pedofilów, określając to jako zły pomysł, to nasz forumowy zawodowy kret*n stwierdził, że się z nim zgadza.

https://www.bolec.info/index.php?op=forum&forum=3&act=showtopic&topic=111275&strona=6

Obrońca patologii ma czelność rozliczać innych. ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niebieskoszary Łubin niezalogowany
3 września 2018r. o 23:45
MATOŁwiecki przyznał na konwencji pislamistów że pieniądze trafią tylko do tych samorządów gdzie wygra pis.

Jest to korupcyjna antypolska kampania !!

Kolejne łamanie prawa i konstytucji. Fuckpis !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudawy Lędźwian niezalogowany
3 września 2018r. o 23:47
Premier bardzo dobrze powiedział. Bo pieniedzy sie zdrajcom nie daje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowoszara Jasnota niezalogowany
4 września 2018r. o 7:31
~Rudawy Lędźwian napisał(a): Premier bardzo dobrze powiedział. Bo pieniedzy sie zdrajcom nie daje.


ty ich nie dostaniesz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciany Jarząb niezalogowany
4 września 2018r. o 13:28
Pannazdzieckiem napisał(a): Zastanawiam się się czasami , co ja wyniosłem z domu ... rodzinnego , na pewno nie złoto , srebra i zastawę stołową z chińskiej porcelany , kryształy z Julii w Szklarskiej Porębie , ani też miecz Samuraja z siedemnastego wieku, jak czyni typowy alkoholik. Wyniosłem pragnienie Miłości i powrotu do Źródła , ... Miłości. Smuci mnie fakt , że " szemrani przyjaciele " utracili duchowy kontakt ze Stwórcą , koncentrując się na Tu i Teraz , a co gorsza wQurwiając otoczenie , nieustanie gadając o pedofilii. Nie bronię bandytów w koloratkach ... tych szczególnie , ale bronię wypośrodkowania , nie każdy ksiądz jest pedofilem , nie każdy polityk jest prawdomówny , nie każda Papuga jest mądra ... jak sama nazwa wskazuje , Papuga to taki biologiczny robot , że jak się da tego co lubi , to będzie wrzeszczeć " kajzer kaput " :D . Warto pooglądać Dezerterów :D

Prawda Kameleonie ... wcześniej Papugo , jest jak dupa , każdy ma swoją ... i jeszcze raz przypominam , istnieje uniwersalna PRAWDA Wszechświata . Ale gdzież Tobie zmierzać do prawdy , skoro wszystkich masz za głąbów , k. miotów ... szlachcicu przy betoniarze , i i.diotów ? I do tego pederastów , zoofili i jeszcze pedofili .

Dobrej nocy fałszywy przyjacielu :) Mam nadzieję , że już NIKOGO nie nabierzesz :) Ale pamiętaj , prawo Karmy , wciąż istnieje ... :)

A wracając do aluminiowego konia i szmaty na grzbiecie ... kiedyś Budka Suflera śpiewali " śmiej się z konia , co zaufał ludziom " ... mieli rację .

Moim skromnym zdaniem ... Mia Donna :D Miałaś rację swego czasu , ja głupi wierzyłem ...

Dobranoc :)
Pannozdzieckiem mądrze napisane:):):)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krasna Kostrzewa niezalogowany
4 września 2018r. o 19:51
:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
4 września 2018r. o 23:33
Dziękuję za uznanie Herbaciany :) . Tak się składa , że we wszystko , co robię ... wkładam serce i ... z pokorą , Mia Donna :) , pytam Stwórcę , jakim jeszcze małym cudem mnie obdarzysz ... Przyjacielu Źródło ? . Kolega Kameleon założył sobie temat o szatanie ... to jest właściwe stwierdzenie , sobie założył , żeby miał możliwość podroczyć się z Moherowymi Beretami , a ponieważ stracił był kontakt ze Źródłem Miłości , celebrując na mondralę w każdej dziedzinie życia i ... sukcesora przy betoniarze , to umyka z zakresu jego jaźni , że przekręt z szatanem polega na odwróceniu ról ... dobra i zła . W tzw. raju Ewa zżarła jabłko z Drzewa Poznania skuszona przez Przyjaciółkę Satanę i mężowi podała . Drzewo Poznania to gnoza , vedy , kabała i zdrowy rozsądek płynący z serca i szyszynki. To atrybuty Stwórcy. Dlatego posłał Węża , którego Jahwe skazał na pełzanie ( wcześniej Wąż był Aniołem o czarnych skrzydłach , humanoidem , ale Dusza , własność Stwórcy ma w du.pie boga Elohim , bo upadłe dzieci trafiają w nicość , albo nirwanę , czyli Elohim ) , a Kobiety na cierpienie za " grzech pierworodny " . Kolega Kameleon też to rozumie , tylko musi wyładować swą złość za tyle lat oszustwa na ... Moherowych Beretach , Stwórcy ducha winnych.

Qurde , znowu jutro dostanę op.ierdziel za mieszanie tematów :D , ale jeśli ktokolwiek i kiedykolwiek składał puzzle z fotki Oceanu Spokojnego , to takich snów Wam życzę. Męczące , ale faktycznie uspokaja :D

I żeby nie było ... Panie Nowak ściągnij Pan tą szmatę ... symbol żydowskiej dominacji. Kto Pan jesteś ? Francuz , Polak , czy Żyd ?

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18895
#somsiad nieaktywny
5 września 2018r. o 7:48
Pannazdzieckiem napisał(a): I żeby nie było ... Panie Nowak ściągnij Pan tą szmatę ... symbol żydowskiej dominacji. Kto Pan jesteś ? Francuz , Polak , czy Żyd ?

Dobranoc :)


Przecież najprawdopodobniej sam ją zawiesił.

<b> Dziennikarz to bardzo trudny zawód </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie