Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koń Górnickiego w koszulce KONSTYTUCJA
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 września 2018r. o 23:38
~~Brunatnofioletowa Dalia napisał(a): gdzie można kupić koszulką z napisem KONSTYTUCJA?
żadnych tam ''orłów'' czy innych ''kotwic '' tylko KONSTYTUCJA?

:]


U węgierskiego żyda Sorosa , szemrany przyjacielu , autora Nowoczesnej wędrówki Ludów. Nie znam ceny , ale być może ceną jest reputacja. To słowo oczywiście Ciebie nie dotyczy , bo Ty posługujesz się zasadą " dziel i rządź " ... przyjacielu , a ja wciąż jestem łącznościowcem ... przy betoniarze :D . Łączę Mądrych Ludzi. Ciebie nie próbuję łączyć , bo na Mądrość trzeba sobie zasłużyć. Gdybyś zadał sobie odrobinę trudu i spróbował zrozumieć fiducjaryzm współczesnej cywilizacji i propagandę Zielonej Wyspy Ryżego Olsena , to mieli byśmy przynajmniej o czym gadać , a tymczasem plują Ci Bolecnauci w oczy , a Ty wciąż używasz parasola ignorancji i kr.etyńskiego ... ha, ha , ha . Z czego Ty się śmiejesz Drogi przyjacielu ? Być może za głupi jestem , by zrozumieć Twój dowcip ( nie myl z seksem ... proszę ) .

Posłuchaj tego :

W domu wariatów , może być na Tysiąclecia w Bolesławcu stoi facet i spogląda w zakratowane okno , mając przed oczyma dwa widelce. Podchodzi drugi i pyta :
- Po co ci te widelce ?
- To jest lornetka wariacie - odpowiada Patrzący.
- To daj popatrzeć.
Patrzący do tej pory ... wbija dwa widelce w gałki oczne Pytającego , a ten krzyczy :
- Ała , qurwa nic nie widzę
- Bo trzeba wyregulować - mówi Patrzący , kręcąc wbitymi widelcami ... ha , ha , ha

Nie rzecz w tym , żeby za tfuałenem powtarzać , jaki to Kłamczyński jest nie dobry , a chodzi o to , aby ze zdrowym rozsądkiem się nie pogniewać :)

Dobrej nocy kameleonie :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kanarkowy Lędźwian niezalogowany
3 września 2018r. o 1:38
Hallo ...e!! Proponuje iść do salonu tatuażu i wytatuuowac sobie na czole : Konstytucja. Jarkowi taki tatuaż nie potrzebny bo on nie gada cały czas o tym. Tylko skrzywieni o tym trąbią takze proponuje tatuaż i fajnie bedzie

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowa Lilia niezalogowany
3 września 2018r. o 12:59
skorn napisał(a): Zawodowy kret*n uwierzył, że dopiero od 2015 r. politycy mają w dupie konstytucję. Tu nie koszulka, tylko kaftan jest potrzebny. A że orłem ten bolszewik się brzydzi to nic nowego. Tradycja wyniesiona z domu.


:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnofioletowa Dalia niezalogowany
3 września 2018r. o 17:39
zapytaj skorna co on wyniósł z domu
ma mordę pełną zawiści i Kocham Bolec.Info etów o ''przeklętych'' a w sumie prostak tchórzliwie bojący się własnego komentarza do w własnych linków
zapytaj kmiota co pisał o podwójnej liście polskich pedofilów ...
typ usprawiedliwiał istnienie ''tajnej '' listy klechów -pedofilów
zapytaj go dlaczego?
ktoś deklarujący się jako niewierzący powinien tym bardziej pisać jasno i dobitnie o tych zboczeńcach a on nie ...
migał się z jasnym sprecyzowaniem powodów jakie nim kierują ...
czyli co ''wyniósł z domu''?
min.hipokryzję ....hahahahahah

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Lubczyk niezalogowany
3 września 2018r. o 17:55
wy.pi..wrdalaj stąd judaszu jepany
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnofioletowa Dalia niezalogowany
3 września 2018r. o 20:51
możesz o tym tylko pomarzyć ...
boli prawda ?
ma boleć ....hahahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawy Limnantes niezalogowany
3 września 2018r. o 21:14
chory d.e.b.i.lu w.y.p.i.e.r.d.alaj stąd śmieciu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 września 2018r. o 22:03
Zastanawiam się się czasami , co ja wyniosłem z domu ... rodzinnego , na pewno nie złoto , srebra i zastawę stołową z chińskiej porcelany , kryształy z Julii w Szklarskiej Porębie , ani też miecz Samuraja z siedemnastego wieku, jak czyni typowy alkoholik. Wyniosłem pragnienie Miłości i powrotu do Źródła , ... Miłości. Smuci mnie fakt , że " szemrani przyjaciele " utracili duchowy kontakt ze Stwórcą , koncentrując się na Tu i Teraz , a co gorsza wQurwiając otoczenie , nieustanie gadając o pedofilii. Nie bronię bandytów w koloratkach ... tych szczególnie , ale bronię wypośrodkowania , nie każdy ksiądz jest pedofilem , nie każdy polityk jest prawdomówny , nie każda Papuga jest mądra ... jak sama nazwa wskazuje , Papuga to taki biologiczny robot , że jak się da tego co lubi , to będzie wrzeszczeć " kajzer kaput " :D . Warto pooglądać Dezerterów :D

Prawda Kameleonie ... wcześniej Papugo , jest jak dupa , każdy ma swoją ... i jeszcze raz przypominam , istnieje uniwersalna PRAWDA Wszechświata . Ale gdzież Tobie zmierzać do prawdy , skoro wszystkich masz za głąbów , k. miotów ... szlachcicu przy betoniarze , i i.diotów ? I do tego pederastów , zoofili i jeszcze pedofili .

Dobrej nocy fałszywy przyjacielu :) Mam nadzieję , że już NIKOGO nie nabierzesz :) Ale pamiętaj , prawo Karmy , wciąż istnieje ... :)

A wracając do aluminiowego konia i szmaty na grzbiecie ... kiedyś Budka Suflera śpiewali " śmiej się z konia , co zaufał ludziom " ... mieli rację .

Moim skromnym zdaniem ... Mia Donna :D Miałaś rację swego czasu , ja głupi wierzyłem ...

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza