Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Aleksander Kwaśniewski w Bolesławcu
~~Czerwonozłota Gipsówka niezalogowany
4 października 2018r. o 8:31
https://img7.demotywatoryfb.pl//uploads/201508/1439912777_sjhdxm_600.jpg
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zszarzała Acidantera niezalogowany
4 października 2018r. o 23:53
Szacunek. Wielki człowiek, mimo że z czerwonej partii. PIS stara się go nam na siłę obrzydzić. I później taki łajzy wypisują głupoty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
5 października 2018r. o 8:54
~~Srebrnobiały Styrakowiec napisał(a): Kwaśniewski przynajmniej miał i ma swoje zdanie a nie tak jak długopis Duda ze swoja wieczne milczącą żoną!



mozna miec swoje zdanie nie majac zielonego pojecia, tacy obcuja nie tylko na legnickiej ale i wsrod nas
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Szupin niezalogowany
5 października 2018r. o 10:40
Będzie w Bolesławcu niecałe 4 godziny - nasuwa się pytanie:
- po co mu hotel i kto za to zapłaci?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
5 października 2018r. o 12:46
~~Brunatnoszary Szupin napisał(a): Będzie w Bolesławcu niecałe 4 godziny - nasuwa się pytanie:
- po co mu hotel i kto za to zapłaci?
, hotel mu potrzeby bo musi sie przespac, ja zaplace za niego bo on wszystko przechlal
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
5 października 2018r. o 15:58
Fobiczny , miałbym do Ciebie pytanko , który z tych głupków ... według Ciebie jest głupszy , czy zięć Konhausera , czy Stolcman , bo moim skromnym zdaniem to " autor " żydowskiej Konstytucji Stolcman. Ale żeby było śmieszniej , to płemieł Morawiecki też jakby z tego plemienia Świadków Jehowy ... i jeszcze jedno przypomnij z łaski swojej główną dewizę towarzysza Wiesława , bo ja już tracę pamięć. Ale pamiętam dokonania Gierka i dlatego jestem jezusowym komuchem ... Twoje określenie :D

I trzecie pytanie . Czy możemy liczyć na normalność ? I czym jest normalność w żydowskim świecie. Nie jestem antysemitą , jestem z własnej woli antysyjonistą.

Jeśli miałbym pójść na spotkanie z Bolkiem SLD , to tylko z jajkami z Biedry . Sześć złotych biednym mnie nie uczyni , a jaka satysfakcja :D

Nota bene ... nie masz bracie polityka , któremu ufam , nawet Żelazna Dama Margaret Tchaczer Woodo wyznawców wolnego rynku , jak Przemo nie czytała " Doktryny szoku " Naomi Klein. Lubię wracać do Naomi i Jej książki , bo jeszcze coś pamiętam :D

Wiedza , nie wiara :) Bolek z AWS pierwszy rezydent niepodległej Polski musiał się przespać na styropianie i przez płot skakać z Herodiatą w klapie , bo babom się wydawało , że święty jak ma obrazek w butonierce ...

Kocham wolną myśl i dlatego Ciebie pytam :) Nie myl mnie proszę z Volterem . Nie cierpię masonów. Ani Ty , ani ja nie da sobie założyć sznura na szyji :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lazurowy Szczypiorek niezalogowany
5 października 2018r. o 16:08
Taki krótki pobyt -to nie zdążymy wypić po kielichu z byłym mgr bez dyplomu,bo myślę że w hotelu powitają " chlebem " i solą . Kwiatów chyba nie będzie ( my kwiatów nie pijemy).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
5 października 2018r. o 16:41
Pannazdzieckiem napisał(a): Fobiczny , miałbym do Ciebie pytanko , który z tych głupków ... według Ciebie jest głupszy , czy zięć Konhausera , czy Stolcman , bo moim skromnym zdaniem to " autor " żydowskiej Konstytucji Stolcman. Ale żeby było śmieszniej , to płemieł Morawiecki też jakby z tego plemienia Świadków Jehowy ... i jeszcze jedno przypomnij z łaski swojej główną dewizę towarzysza Wiesława , bo ja już tracę pamięć. Ale pamiętam dokonania Gierka i dlatego jestem jezusowym komuchem ... Twoje określenie :D

I trzecie pytanie . Czy możemy liczyć na normalność ? I czym jest normalność w żydowskim świecie. Nie jestem antysemitą , jestem z własnej woli antysyjonistą.

Jeśli miałbym pójść na spotkanie z Bolkiem SLD , to tylko z jajkami z Biedry . Sześć złotych biednym mnie nie uczyni , a jaka satysfakcja :D

Nota bene ... nie masz bracie polityka , któremu ufam , nawet Żelazna Dama Margaret Tchaczer Woodo wyznawców wolnego rynku , jak Przemo nie czytała " Doktryny szoku " Naomi Klein. Lubię wracać do Naomi i Jej książki , bo jeszcze coś pamiętam :D

Wiedza , nie wiara :) Bolek z AWS pierwszy rezydent niepodległej Polski musiał się przespać na styropianie i przez płot skakać z Herodiatą w klapie , bo babom się wydawało , że święty jak ma obrazek w butonierce ...

Kocham wolną myśl i dlatego Ciebie pytam :) Nie myl mnie proszę z Volterem . Nie cierpię masonów. Ani Ty , ani ja nie da sobie założyć sznura na szyji :)

panienko nie odpowiem na te pytania bo znasz odpowiedzi a, ze nie jestes nauczycielem tzn. boleslwieckim politykiem to nie masz prawa mnie sprawdzac. ogolnie moge sie odnies to bedzie krocej. wieslaw oczyscil polske z zydow, gierek uprzemyslowil kraj i wysunal go na czolowke. bolek i olek jak to zydzi, zajeli sie handlem i wszystko przehandlowali olek w obronie swojego zydowskiego panstawa dodatkowo wepchnal nas w wojny. ogolnie stracilismy caly dorobek powojenny i nic nie zyskalismy, no z jednym wyjatkiem mamy ladniejszych okupantow
normalnosc to jest status quo, czyli wznosy i upadki bez wyjatkow, dlatego nie oplaca sie o niej samej dyskutowac. ludzi zabija sie tak samo w czasie wojny jak i pokoju i to jest normalnosc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza