Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Robert Relich burmistrzem Nowogrodźca
~~Bladolawendowa Róża niezalogowany
27 listopada 2018r. o 12:07
~~Jasnobrązowy Cyprysik napisał(a):
~Woskowożółty Brokuł napisał(a): Lechosławiczowie tak mają... Obsesja to mało powiedziane i ta ich chora wizja wolności słowa.


Ja myślałem, że już minął ten czas kiedy wszystkim, wszystko musiała się podobać i był zakaz krytyki.
Chora wizja wolności słowa .człowiek który to napisał jest albo starym komuchem ,albo dzieciakiem który nie doświadczył komuny ,jest jeszcze opcja że to zakamuflowany agent Stalina,albo ciota.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowa Psianka niezalogowany
27 listopada 2018r. o 14:12
~~Bladolawendowa Róża napisał(a):
~~Jasnobrązowy Cyprysik napisał(a):
~Woskowożółty Brokuł napisał(a): Lechosławiczowie tak mają... Obsesja to mało powiedziane i ta ich chora wizja wolności słowa.


Ja myślałem, że już minął ten czas kiedy wszystkim, wszystko musiała się podobać i był zakaz krytyki.
Chora wizja wolności słowa .człowiek który to napisał jest albo starym komuchem ,albo dzieciakiem który nie doświadczył komuny ,jest jeszcze opcja że to zakamuflowany agent Stalina,albo ciota.

Fajne masz skojarzenia ja jednak myślę ,że ten co to napisał bzyka twoją starą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowa Rogownica niezalogowany
27 listopada 2018r. o 17:25
~~Złotożółty Narcyz napisał(a):
~~Miedziana Bylica napisał(a): A co masz do nauczycieli z Nowogrodzca?


to samo, co do większości nauczycieli we współczesnych szkołach: są niekompetentni jako pedagodzy, bo nie posiadają w tej mierze odpowiedniego przygotowania pedagogicznego. Za to z reguły cierpią na nieuzasadniony przerost ego, uważając, że na wszystkim znają się najlepiej :-)


No skąd. Z twojego wpisu wynika że to ty najlepiej na wszystkim się znasz. Bu ha ha, bu ha ha, bu ha ha.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasty Miłorząb niezalogowany
28 listopada 2018r. o 4:27
~~Zielonkawobrązowa Rogownica napisał(a):
~~Złotożółty Narcyz napisał(a):
~~Miedziana Bylica napisał(a): A co masz do nauczycieli z Nowogrodzca?


to samo, co do większości nauczycieli we współczesnych szkołach: są niekompetentni jako pedagodzy, bo nie posiadają w tej mierze odpowiedniego przygotowania pedagogicznego. Za to z reguły cierpią na nieuzasadniony przerost ego, uważając, że na wszystkim znają się najlepiej :-)


No skąd. Z twojego wpisu wynika że to ty najlepiej na wszystkim się znasz. Bu ha ha, bu ha ha, bu ha ha.


Na czym się znam, ,na tym się znam. A na czym się nie znam, w tej kwestii się nie wypowiadam, tylko zostawiam głos specjalistom. Człowiek nie może zna się na wszystkim - czy to tak trudno zrozumieć? Źle pojęta demokracja skutkuje właśnie takimi poglądami: mamy wolność słowa, wobec tego każdy się może wypowiadać na każdy temat, nawet jeśli nie ma na ten temat zielonego pojęcia (np. alternatywne źródła energii czy historia relacji polsko-ukraińskich).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawy Pigwowiec niezalogowany
28 listopada 2018r. o 6:55

,,Piotrków Trybunalski zawierzony Matce Bożej? Jest projekt uchwały. Jażdżewski: miasto pomyliło się komuś z kościołem

Już dzisiaj na sesji Rady Miejskiej radni Piotrkowa Trybunalskiego zajmą się przygotowanym przez Mariana Błaszczyńskiego - radnego wspierającego prezydenta miasta - projektem uchwały, by miasto zawierzyć Matce Boskiej. Zdaniem Leszka Jażdżewskiego, redaktora naczelnego "Liberte", który od lat walczy o świeckie państwo, ten pomysł może zaszkodzić tak miastu, jak Kościołowi. - Próba wepchnięcia Polaków butem do kościoła jest szkodliwa dla niego samego - mówi. ''

ROBERCIE ,kiedy u nas ? My są w 99% katoliki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Woskowożółty Brokuł niezalogowany
28 listopada 2018r. o 6:59
To tylko utrwalacz władzy ludowej mógł napisać. Nie wierzysz to się odczep.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawy Pigwowiec niezalogowany
28 listopada 2018r. o 7:07
~Woskowożółty Brokuł napisał(a): To tylko utrwalacz władzy ludowej mógł napisać. Nie wierzysz to się odczep.

Pier-dolisz jak potłuczony .Piszesz cieciu do katachetki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnozielony Rącznik niezalogowany
28 listopada 2018r. o 7:24
Kiedy obniżą zarobki burmistrzowi z urzędu i od radnych oraz zlikwidoja zastępcę bo w takiej małej gminie nie jest to potrzebne, burmistrz se da rade, a jak nie będzie mógł się wyrobić to niech się zwolni, bo nowa władza by se dała radę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego