Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Robert Relich burmistrzem Nowogrodźca
~~Zielononiebieski Gajowiec niezalogowany
15 stycznia 2019r. o 18:16
widziałam dzisiaj sesje jestem pod wrażeniem pana przewodniczącego super ,to będzie przyszły Burmistrz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatordzawa Pragnia niezalogowany
15 stycznia 2019r. o 19:39
~~Zielononiebieski Gajowiec napisał(a): widziałam dzisiaj sesje jestem pod wrażeniem pana przewodniczącego super ,to będzie przyszły Burmistrz.

Jak go Relichowi nie uda się zniszczyć i obrzydzić społeczeństwu to Relich może się pakować .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słomkowa Puszkinia niezalogowany
15 stycznia 2019r. o 21:34
Tylko czy ta pani pozwoli mu na ubieganie się o stołek? Ja osobiście wątpię
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielononiebieski Gajowiec niezalogowany
15 stycznia 2019r. o 21:50
zobaczycie że pani JŚ nie będzie mieć nic przeciwko ona wszystko robi dla dobra gminy.Nowogrodziec powinien być z niej dumny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatordzawa Pragnia niezalogowany
15 stycznia 2019r. o 22:06
Wystarczy uważnie przesłuchać nagrania z dzisiejszej sesji i wyciągnąć odpowiednie wnioski ,czemu miał by służyć zakup działki przez Gminę za 180 tys .Przypomnę ,że Gmina sprzedała działkę za 10 tysięcy panu Jancelewiczowi w centrum Nowogrodźca .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słomkowa Puszkinia niezalogowany
15 stycznia 2019r. o 22:14
~~Kasztanowatordzawa Pragnia napisał(a): Wystarczy uważnie przesłuchać nagrania z dzisiejszej sesji i wyciągnąć odpowiednie wnioski ,czemu miał by służyć zakup działki przez Gminę za 180 tys .Przypomnę ,że Gmina sprzedała działkę za 10 tysięcy panu Jancelewiczowi w centrum Nowogrodźca .


To podaj te " wyciągnięte" wnioski.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatordzawa Pragnia niezalogowany
15 stycznia 2019r. o 22:24
~~Słomkowa Puszkinia napisał(a):
~~Kasztanowatordzawa Pragnia napisał(a): Wystarczy uważnie przesłuchać nagrania z dzisiejszej sesji i wyciągnąć odpowiednie wnioski ,czemu miał by służyć zakup działki przez Gminę za 180 tys .Przypomnę ,że Gmina sprzedała działkę za 10 tysięcy panu Jancelewiczowi w centrum Nowogrodźca .


To podaj te " wyciągnięte" wnioski.....

Sam sobie logicznie pomyśl . Albo spytaj byłej przewodniczącej Tosi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarny Dziurawiec niezalogowany
16 stycznia 2019r. o 11:21
Burmistrzu Relich pora skończyć z mową nienawiści .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza