Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Russ: Zdradzony odchodzę z PiS
~~Ciemnoróżowa Truskawka niezalogowany
25 listopada 2018r. o 13:54
Współczuję panu Russowi. Ale w całej sprawie jednego nie rozumiem. Jeśli się nie mylę to Bezpartyjni wygrali wybory w mieście i do powiatu. Nie głosowałem na nich ale fakt jest faktem. I chyba normalna logika i dobre zwyczaje nakazują żeby ugrupowanie, które wygrywa wybory pierwsze wyciągało rękę do innych ugrupowań w celu utworzenia koalicji rządzącej. Pan Stasik napisał, że ręka wyciągnięta do Bezpartyjnych zawisła w próżni. Ja nie wiem dlaczego ta ręka została wyciągnięta przez Platformę Samorządową, która nie wygrała wyborów do powiatu. Raczej należało oddać pierwszeństwo w wyciąganiu ręki ugrupowaniu, które wygrało
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasztanowa Fuksja niezalogowany
25 listopada 2018r. o 19:15
Pan Russ oszukał już nie jeden raz.ludzie którzy z nim współpracowali coś o tym wiedzą.tak musiało się skończyć jego knowanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
25 listopada 2018r. o 19:25
Każdy kombinował, żeby coś uszczknąć dla siebie a teraz płacz. Dobrze, że pan Stasik nie jest wice, szkoda, że został członek. Reszta i tak nie ma znaczenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowoszary Grab niezalogowany
26 listopada 2018r. o 12:35
Bo Russowi umkną stołek spod tyłka ;starosta; ma dwie rady nadzorcz i to mu jeszcze mało
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnobiały Ubiorek niezalogowany
26 listopada 2018r. o 13:38
~~Ciemnoróżowa Truskawka napisał(a): Współczuję panu Russowi. Ale w całej sprawie jednego nie rozumiem. Jeśli się nie mylę to Bezpartyjni wygrali wybory w mieście i do powiatu. Nie głosowałem na nich ale fakt jest faktem. I chyba normalna logika i dobre zwyczaje nakazują żeby ugrupowanie, które wygrywa wybory pierwsze wyciągało rękę do innych ugrupowań w celu utworzenia koalicji rządzącej. Pan Stasik napisał, że ręka wyciągnięta do Bezpartyjnych zawisła w próżni. Ja nie wiem dlaczego ta ręka została wyciągnięta przez Platformę Samorządową, która nie wygrała wyborów do powiatu. Raczej należało oddać pierwszeństwo w wyciąganiu ręki ugrupowaniu, które wygrało


No to złożyli propozycję polityczną korupcyjną?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ołowianoszara Czarnuszka niezalogowany
27 listopada 2018r. o 9:33
Chytry 2x traci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoturkusowa Malina niezalogowany
27 listopada 2018r. o 17:14
Sytuacja przerosła pana Russa,to nie szkoła ,gdzie ma się władzę nad uczniem bo ten nie ma nic do gadania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladolawendowa Dąbrówka niezalogowany
15 stycznia 2020r. o 15:17
Wszyscy zapomnieli napisał, że w tej rozgrywce w karty o stołki był Joker, którego stanowisko pan Rus chciał zlikwidować i Joker tak się dodadał, że jest dalej przy korycie. Stara radziecka szkoła po trupach do celu, a on jest po radzieckiej uczelni to wie jak to robić. Przez lata doskonalił swój warsztat w wojsku na żołnierzach zawodowych, a potem przeniósł swoje doświadczenia w środowisku cywilnym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza