Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Russ: Zdradzony odchodzę z PiS
~~Ciemnozielony Złotokap niezalogowany
24 listopada 2018r. o 9:39
No własnie, tyle w temacie PiS ...Bardzo dobrze, ze odszedł Pan z PiSu. Teraz moze będę w przyszłości na Pana głosowac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszary Jesion niezalogowany
24 listopada 2018r. o 10:31
~Pomarańczowoczerwona Jodła napisał(a): Pan Janek jest najbardziej uczciwym I honorowym człowiekiem jakiego znam!

To go bardzo mało go znasz i pewnie tylko po pozorach, jest gotów zabić każdego kto choć zbliży się do niego na nie kolanach. Kto chce z nim działać nie chodząc wobec niego na kolanach to jest jego wróg i go zniszczy w ten sam sposób jak to zostało zrobione wobec Niego. Jakim mieczem wojujesz od takiego giniesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pąsowy Mak niezalogowany
24 listopada 2018r. o 15:42
Jasiu, zawsze trzeba umieć znaleźć swoje miejsce w szeregu, czego Ty nie potrafisz. Nie można iść po trupach do celu.Nie można być dyktatorem w obecnej dobie. Uważam Piotra Romana za najlepszego stratega i najlepszego prezydenta jaki trafił się dla nas Bolesławian.Moje dla niego życzenia długiego panowania sprzed ok.20 lat sprawdzają się, pomimo wszystko.Jasiu, bądź ludzki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
24 listopada 2018r. o 17:59
To chłopina dopiero przejrzał na oczy i teraz skamle.Zobaczył to co wszyscy mający trochę oleju w głowach widzieli od dawna.A mówiąc kolokwialnie ,obudził się z ręką w nocniku.
A propos tego zdrajcy ,który go tak wykolegował,to słyszałem dobre podsumowanie; " Jak się nazywa facet ,który z kandyduje z jednej partii a póżniej odchodzi do drugiej : odchodem"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworuda Tygrysówka niezalogowany
24 listopada 2018r. o 19:34
Taraz kiedy PO rozbite a już szykują sie do Bezpartyjnych, to Roman szybko pozbędzie się PiSu z Zarządu Powiatu. Horzempy nikt nie będzie szanował ani w koalicji ani tymbardziej w opozycji. Tym bardziej, że robotę trzeba robić w starostwie i to troszkę bardziej skompliowaną niż kasowanie biletów targowych. Horzempa w polityce będzie spalony za to co zrobił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonawa Wiśnia niezalogowany
24 listopada 2018r. o 23:26
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/mieszkańcy-żor-chcą-żeby-wojciech-kałuża-oddał-mandat-dziś-wyszli-na-ulice/ar-BBQ2IVl
Może w bolcu też trzeba przygotować taczki.
Ale chyba ludzie tutaj jaj nie mają.
W stanie wojennym to też było ciepłe gniazdko komuny. Cisza i spokój. Nikt palcem nie kiwnął.Nikt nie zaprotestował.
I pewnie teraz tak samo będzie. Cisza i spokój. A władza pokazuje im środkowy palec.I co oni na to? To inni tak głosowali , nie ja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonawa Wiśnia niezalogowany
24 listopada 2018r. o 23:39
~Pąsowy Mak napisał(a): Jasiu, zawsze trzeba umieć znaleźć swoje miejsce w szeregu, czego Ty nie potrafisz. Nie można iść po trupach do celu.Nie można być dyktatorem w obecnej dobie. Uważam Piotra Romana za najlepszego stratega i najlepszego prezydenta jaki trafił się dla nas Bolesławian.Moje dla niego życzenia długiego panowania sprzed ok.20 lat sprawdzają się, pomimo wszystko.Jasiu, bądź ludzki.

Ileż dupolizów w tym mieście....
A ja mam nadzieję że ramię sprawiedliwości zacznie działać w tym mieście i rozliczy wszystkie przekręty. Np wiatę za 10 baniek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nadżółkły Szczodrzeniec niezalogowany
25 listopada 2018r. o 10:00
Karma wraca panie Russ.Pamięta Pan jak było z szefową PIS 8 lat temu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.