Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Russ: Zdradzony odchodzę z PiS
~Jaskrawoniebieska Cieszynianka niezalogowany
23 listopada 2018r. o 22:06
To prawda-polityka, to nie przedszkole. W polityce, ten, który utoczy większą kulę obornika, ten górą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawożółty Bluszczyk niezalogowany
23 listopada 2018r. o 22:20
To nie polityka to zwykła korupcja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowy Pustynnik niezalogowany
23 listopada 2018r. o 23:18
Szanowny Panie Russ, nie jestem zwolenniczką PiS-u, ponieważ nie zgadzam się z rujnowaniem przez nich mojego kraju. Natomiast mam szacunek dla Pana, jak i dla Pana Ogrodnika, za to, że pozostawaliście ( w przeciwieństwie do człowieka z Ratusza) wierni swojej partii. Przekonał się Pan jednak, że nie warto, bo oni nie są ani prawi, ani sprawiedliwi. Tu chodzi o władzę, dla której poświęcą najwierniejszych swoich ludzi.
Teraz, to Pan może chodzić z podniesioną głową, a Panu Horzempie należy współczuć, bo przecież codziennie będzie patrzył na swoją twarz w lustrze.
Brawo Panie Janie, WARTO BYĆ PRZYZWOITYM!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
19709
#Anonim19709 nieaktywny
23 listopada 2018r. o 23:23
[img=1543011808_zisfg3g.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 listopada 2018r. o 23:46
~~Fioletowy Pustynnik napisał(a): Szanowny Panie Russ, nie jestem zwolenniczką PiS-u, ponieważ nie zgadzam się z rujnowaniem przez nich mojego kraju. Natomiast mam szacunek dla Pana, jak i dla Pana Ogrodnika, za to, że pozostawaliście ( w przeciwieństwie do człowieka z Ratusza) wierni swojej partii. Przekonał się Pan jednak, że nie warto, bo oni nie są ani prawi, ani sprawiedliwi. Tu chodzi o władzę, dla której poświęcą najwierniejszych swoich ludzi.
Teraz, to Pan może chodzić z podniesioną głową, a Panu Horzempie należy współczuć, bo przecież codziennie będzie patrzył na swoją twarz w lustrze.
Brawo Panie Janie, WARTO BYĆ PRZYZWOITYM!!!!


Dokładnie :) Pani Pustynnik cieszy fakt , że Mądrzy Ludzie widzą :) Panie Janie wciąż trzymam kciuki. Nie wiem tylko , czy splendor alkoholika się Panu przyda :D Ja też nie jestem zwolennikiem Pisu Pani Pustynnik wqurwia mnie Morawiecki , jak kiedyś Balcerowicz , jak Kwaśniewski , jak Michnik , jak Bolek i reszta tej żydowskiej zbieraniny , ale wciąż wierzę w Naród , że wreszcie się ocknie i przestanie wierzyć resortowym dzieciom.

Chyba trochę późno ... 23.44. Czas spać :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koralowy Wielosił niezalogowany
24 listopada 2018r. o 6:22
chyba lepiej czytać wypowiedzi tych resortowych dzieci niż durnia piszącego o sobie że ciszy go SPLENDOR alkoholika
tu już nie marskość wątroby ale marskość umysłu przemawia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielony Rozpław niezalogowany
24 listopada 2018r. o 7:41
ten facet jest dosyć dobrze znany w światku bolecnautów a opinie o nim dosyć dobrze określają kim jest
kto go poznał wie a kto nie zdążył raczej niech unika
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
24 listopada 2018r. o 7:49
Dzień dobry :) Jak miło poczytać o poranku opinie " przyjaciół " i znfców :).

Panie Janie trzymam kciuki . Miłego dnia :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.