Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

kradzież

21358
#GloomyNine nieaktywny
23 grudnia 2018r. o 16:49
gdzie zgłosić jak zauważyłem kradzież?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonożółty Tytoń niezalogowany
23 grudnia 2018r. o 17:02
Do zakładu szwalniczego... Baranie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15429
#piotrek2 nieaktywny
24 grudnia 2018r. o 8:03
Zbigniew Ziobro
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brudnozielona Żurawina niezalogowany
24 grudnia 2018r. o 8:32
Na forum. Jest ok
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudożółty Cyprysik niezalogowany
24 grudnia 2018r. o 10:10
do mięsnego , zawiadomienie przyjmie pani Krystyna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedzianoczerwony Dziewięćsił niezalogowany
24 grudnia 2018r. o 12:52
Krystyna przyjmuje teraz w gazowni. W mięsnym jest już inna Pani, ale też można zgłosić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązowawożółta Kalia niezalogowany
24 grudnia 2018r. o 14:37
Pozdrawiam złodzieja z dzisiejszego poranka z ul. Rzemieślniczej oby Ci złamasie łapy uschły ....niech Cię szlag trafi....mam nadzieję że nie pocieszysz się długo skradzionymi dekoracjami świątecznymi z mojej posesji....ładny renifer i sanie? Niech Cię szlag...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązowawożółta Kalia niezalogowany
24 grudnia 2018r. o 14:37
Pozdrawiam złodzieja z dzisiejszego poranka z ul. Rzemieślniczej oby Ci złamasie łapy uschły ....niech Cię szlag trafi....mam nadzieję że nie pocieszysz się długo skradzionymi dekoracjami świątecznymi z mojej posesji....ładny renifer i sanie? Niech Cię szlag...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.