Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dzieje zdzisia bajdura

~~Białawoszary Oczar niezalogowany
14 stycznia 2019r. o 12:31
Wiedziałem że jeszcze będziesz się wstydził swojego tekstu. Teraz masz słuszne pretensje że wyciągam go na wierzch.
Niech więc spoczywa w pokoju ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słomkowa Choina niezalogowany
14 stycznia 2019r. o 12:55
Ksiądz Paweł K., odsiadujący w więzieniu siedmioletni wyrok za seksualne wykorzystywanie trzech chłopców, prosi prezydenta Andrzeja Dudę o ułaskawienie. Księdzu-pedofilowi „list poparcia” wystawił proboszcz parafii Bożego Miłosierdzia w Oławie, w której pracował kiedyś Paweł K. Proboszcz napisał, że dał się poznać jako bardzo dobry kapłan i człowiek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miętowy Wiesiołek niezalogowany
14 stycznia 2019r. o 14:35
~~Białawoszary Oczar napisał(a): Potrafię jednak odróżnić plugawy tekst od dowcipnego komentarza do otaczającej nas rzeczywistości.



Białawoszary Oczar, w pełni podzielam Twoje zdanie, w prawdzie jeszcze szukam plugastw w tym paszkwilu, ale co do tego, że fobiak jest bezwstydny masz całkowitą rację, pewnie za dużo pije, a wódka jak wiadomo jest na pozbycie się wstydu. Fobiak ani nie jest dowcipny, ani nie żyje w rzeczywistości, dlatego próbuje się odnaleźć w bajkach, których nikt nie rozumie, bez jego głu..pich wskazówek jest jak w czeskim filmie, nikt nic nie wie. Jeszcze nie wiem, co tam robi ten bajdur, bo nie jestem na bieżąco.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
14 stycznia 2019r. o 17:53
~~Miętowy Wiesiołek napisał(a):
~~Białawoszary Oczar napisał(a): Potrafię jednak odróżnić plugawy tekst od dowcipnego komentarza do otaczającej nas rzeczywistości.



Białawoszary Oczar, w pełni podzielam Twoje zdanie, w prawdzie jeszcze szukam plugastw w tym paszkwilu, ale co do tego, że fobiak jest bezwstydny masz całkowitą rację, pewnie za dużo pije, a wódka jak wiadomo jest na pozbycie się wstydu. Fobiak ani nie jest dowcipny, ani nie żyje w rzeczywistości, dlatego próbuje się odnaleźć w bajkach, których nikt nie rozumie, bez jego głu..pich wskazówek jest jak w czeskim filmie, nikt nic nie wie. Jeszcze nie wiem, co tam robi ten bajdur, bo nie jestem na bieżąco.


wesolku a ty znasz roznice, pomiedzy dziejami a bajka?
przeczytaj sobie tytul jeszcze raz i lec na google
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawa Sanwitalia niezalogowany
14 stycznia 2019r. o 21:40
Chyba se fobiak, na kolanie i z przymkniętym jednym oczkiem przepisałeś te dzieje z niezbyt obszernych wskazówek dla mścicieli. Co się dzieje to ty możesz zobaczyć tylko jak przykleisz ręce do parapetu z widokiem swoich kolesi stojących pod budką z piwem, albo kiedy nie możesz na kogoś napluć, a z blond loczkami i ogrzewaniem opuszek w czuprynie to skocz do gazety wyborczej, oni tam słono płacą za wytwory takiej upośledzonej wyobraźni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
15 stycznia 2019r. o 19:04
~~Rdzawa Sanwitalia napisał(a): Chyba se fobiak, na kolanie i z przymkniętym jednym oczkiem przepisałeś te dzieje z niezbyt obszernych wskazówek dla mścicieli. Co się dzieje to ty możesz zobaczyć tylko jak przykleisz ręce do parapetu z widokiem swoich kolesi stojących pod budką z piwem, albo kiedy nie możesz na kogoś napluć, a z blond loczkami i ogrzewaniem opuszek w czuprynie to skocz do gazety wyborczej, oni tam słono płacą za wytwory takiej upośledzonej wyobraźni.


czy to wazne na czyich poldoopkach pisze dzieje, dzieje sie zle, ze zajmujesz sie technika meczenstwa a nie metodyka i merytorycznym przedstawieniem dziejow. cytat a nie cycki jak ci sie wydaje zapozyczylem od kraszewskiego z czesci luck.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
21750
#Petr nieaktywny
14 czerwca 2019r. o 18:09
heja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
14 czerwca 2019r. o 18:23
~~Białawoszary Oczar napisał(a): Wiedziałem że jeszcze będziesz się wstydził swojego tekstu. Teraz masz słuszne pretensje że wyciągam go na wierzch.
Niech więc spoczywa w pokoju ;)


przeciez to niej jest moja biografia, to dlaczego mam sie wstydzic za kogos. radze nie grzebac w smietniku bo mozna cos podlapac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza