Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kazimierz w mieście
~Kirowa Tunbergia niezalogowany
2 lutego 2019r. o 15:28
Nie rozumiem jaki jest cel tej relacji,może gdyby Pan Kazimierz pokazywał zabytki Bolesławca to bym zrozumiał. ,, ... tu widzimy komin a tu Żabkę a tu jest bankomat..." Ludzie przecież to jest żenujące, naprawdę ja czuję się zażenowany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
2 lutego 2019r. o 15:33
Jeśli jemu to sprawia przyjemność to już jest jeden sensowny powód, żeby to robił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
2 lutego 2019r. o 15:42
~Kirowa Tunbergia napisał(a): Nie rozumiem jaki jest cel tej relacji,może gdyby Pan Kazimierz pokazywał zabytki Bolesławca to bym zrozumiał. ,, ... tu widzimy komin a tu Żabkę a tu jest bankomat..." Ludzie przecież to jest żenujące, naprawdę ja czuję się zażenowany.


To nie oglądaj. Wolny wybór.
Pokazujemy Bolesławiec takim jakim jest, anie tylko piękne uliczki. Wbrew temu co tu wypisujesz ludzie oglądają relacje, a osoby mieszkające daleko maja szansę zobaczyć Bolesławiec.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawobrunatny Wielosił niezalogowany
2 lutego 2019r. o 15:42
Proszę podać chociaż jeden powód tej relacji .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
2 lutego 2019r. o 15:51
Masz już dwa powody. Pierwszy i najważniejszy - sprawia mu to przyjemność i drugi - są ludzie, którzy nie mieszkają w Bolesławcu od dawna i ciekawi ich czy i co się zmieniło w mieście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Limonkowa Kolczurka niezalogowany
2 lutego 2019r. o 16:05
Świetnie, pokazać komin i żabkę, zachwycające. Pewnie Ci co są za granicą będą aż klaskać z zachwytu. To że ktoś nie może usiedzieć w domu nie znaczy że musi robić z tego relację zwłaszcza że nic ciekawego nie ma do pokazania.
Panie młodszy Marczewski, Pan nie będzie mi mówił co mam oglądać a co nie, jeśli widzę że jest relacja na żywo zaczynam oglądać , nie moja wina że nic ciekawego nie pokazaliście ale po mimo tego mam prawo komentować i krytykować ponieważ zdrowa krytyka jest zawsze potrzebna po to aby na przyszłość wyciągać wnioski i pokazywać rzeczy warte pokazania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
2 lutego 2019r. o 16:09
No to sobie komentuj :-) My będziemy robić swoje i pokazywać inne rejony miasta. Niekoniecznie kolorowy rynek ;-) A Ty będziesz oglądać, to co pokażemy :-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnoturkusowy Bieluń niezalogowany
2 lutego 2019r. o 16:47
Śmierć w Wenecji. Spokojnie zaraz się rozkręci....☺
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.