Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Będzie strajk nauczycieli w Bolesławcu
~~Wiśniowy Ziarnopłon niezalogowany
6 kwietnia 2019r. o 19:11
~~Pożółkły Pigwowiec napisał(a): Wiecie co?? A strajkujcie sobie, ile tam chcecie, czy potrzebujecie!! Tylko nie kosztem naszych dzieci, bardzo proszę. Szkoda słów, jak wszystko o kasę się obija...


Własnie wczoraj,,Wasze dzieci'' pokazały na co ich stać.Piękna młodzież popierająca nauczycieli.Młodziez o którą wszyscy niby się martwią a nikt ich nie słucha .Może Wy niby zatroskani strajkiem rodzice zapytacie ich co sądza właśnie o waszej postawie. Brawo Młodziez brawo Nauczyciele .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoczerwony Narcyz niezalogowany
6 kwietnia 2019r. o 20:23
Brawo młodzież, brawo nauczyciele. Rodzice bee. Dno nauczycielskie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiśniowy Ziarnopłon niezalogowany
6 kwietnia 2019r. o 21:27
~~Ceglastoczerwony Narcyz napisał(a): Brawo młodzież, brawo nauczyciele. Rodzice bee. Dno nauczycielskie.


Prawda zabolała?. Też ogladałeś piękną wypowiedz młodych ludzi? A może to samo w domu już usłyszeliście?
Ja nie mam sobie nic do zarzucenia jako były nauczyciel, dzieci tez dobrze wychowałem -a wy którzy nie macie pojęcia jak ciezki to zawód -czy przynajmniej jesteście dobrymi rodzicami?Jezeli tak to okażcie to swoim dzieciom w ich trudnych chwilach.Zaopiekujcie się ,pomóżcie spokojnie przejść przez zawirowania które zafundował im pis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
6 kwietnia 2019r. o 21:33
pis jest winien strajku i zawirowań ? przecież chodzi o kase, rozumiem że przed 2015 świetnie zarabiali

https://www.tvn24.pl/magazyn-tvn24/lepiej-jak-pojde-na-kase-do-marketu-jestem-terrorysta-nierobem-fujara-jestem-polonista,206,3602
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
6 kwietnia 2019r. o 21:57
PiS jest winien w tym sensie, że rozdaje pieniądze. Skoro rozdaje, to jest w ich nadmiarze, więc inni też chcą.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienisty Dziurawiec niezalogowany
6 kwietnia 2019r. o 21:59
~~Błękitnozielony Wiesiołek napisał(a): Runianka, ty naprawdę nie rozumiesz, że kilka kierunków to tylko kolejne papierki? Najgorzej, gdy wykształcenie przekracza inteligencję wykształconego. Ba, nawet jeśli nauczyciel ma wiedzę, nie zawsze potrafi ją przekazać, zachęcić uczniów do nauki, przyłożyć się do pracy z tymi mniej zdolnymi. O inteligencji zbiorowej środowiska nauczycielskiego świadczą ich wybory na swoich przedstawicieli. Oni zatrzymali się na latach dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia. Karta Nauczyciela przysłoniła im oczy a ich zaangażowanie w politykowanie przekracza uniwersalne zasady moralności. Tłumaczenia, że pracują też w domach, że tak naprawdę to nie mają 2 miesięcy wakacji, że urlopy zdrowotne dodają im sił, to tylko dywagacje służące propagandzie. Szydło ich rozpracowała proponując podwyżki powiązane z podniesieniem pensum zaledwie o 7 godzin. Odmówili, bo oni chcą pieniędzy za to, że są a nie za to, że pracują.


Ile przepracowałeś w szkole? Zamilcz, bo nie masz zielonego pojęcia o niczym. ale nie chce mi się z tobą gadać, bo nie warto. STRAJK!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
6 kwietnia 2019r. o 22:00
to chyba dobrze. inaczej nas nawet Czesi odsadzą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
6 kwietnia 2019r. o 22:04
w rozdawaniu pieniędzy?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza