Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Będzie strajk nauczycieli w Bolesławcu
~~Dyniowy Wiesiołek niezalogowany
7 kwietnia 2019r. o 0:13
~~Wiśniowy Ziarnopłon napisał(a): Narcyz poczytaj co to słowo znaczy i nie mam tu na myśli kwiatow.Przypomnij sobie -albo poczytaj kogo wymordował hitler, bolszewicy, Ludzi mądrych ,wykształconych ,oficerow .Kogo zostawili??? tych co na nich pracowali.Nie obruszaj się tylko DOUCZ

U kogo? Przecież Pani nie nauczy bo za mało zarabia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dyniowy Wiesiołek niezalogowany
7 kwietnia 2019r. o 0:25
~~Wiśniowy Ziarnopłon napisał(a): Narcyz poczytaj co to słowo znaczy i nie mam tu na myśli kwiatow.Przypomnij sobie -albo poczytaj kogo wymordował hitler, bolszewicy, Ludzi mądrych ,wykształconych ,oficerow .Kogo zostawili??? tych co na nich pracowali.Nie obruszaj się tylko DOUCZ

Pogarda przez Ciebie przemawia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bursztynowa Kanna niezalogowany
7 kwietnia 2019r. o 8:51
Nuaczyciele! Doprowadziliscie do tego ze jestescie teraz najbardziej znienawidzona grupa spoleczna. Czy bylo warto? Czy wszystko mozna przeliczyc na pieniadze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bursztynowa Kanna niezalogowany
7 kwietnia 2019r. o 9:53
Przypominam sobie moich nauczycieli. Gdzie się podziali Ci z powołaniem? Z sercem dla swoich uczniów? Szczególnie z wielką sympatią wspominam Panią z kółka matematycznego. Gdy brakło kiedyś dla nas sali to wzięła nas wszystkich do swego domu. Przez tyle noszę to w pamięci. Chciałbym się jej odwiedzięczyć za cały ten trud i siłę którą włożyła w rozwijanie naszych talentów. Niestety nie mogę jej znaleźć - wiem tylko to, że mieszkała gdzieś w okolicy Wańkowicza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Maczek niezalogowany
7 kwietnia 2019r. o 11:57
Wspieram strajk nauczycieli , rodzic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Maczek niezalogowany
7 kwietnia 2019r. o 11:57
Wspieram strajk nauczycieli , rodzic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiśniowy Ziarnopłon niezalogowany
7 kwietnia 2019r. o 12:00
~~Bursztynowa Kanna napisał(a): Nuaczyciele! Doprowadziliscie do tego ze jestescie teraz najbardziej znienawidzona grupa spoleczna. Czy bylo warto? Czy wszystko mozna przeliczyc na pieniadze


Mów za siebie i zobacz co będzie jutro.Jak normalni swiadomi ludzie a szczególnie młodzież zachowa się postawiona w tej trudnej sytuacji. Odnosnie mojego nauczania.Swoje mam odfajkowane w bardzo ciężkich czasach.1200zł emerytury na reke musi wystarczyc.Niestety nie dostane 500+, na krowe tez nie ,ale młodzi muszą mieć jakiś start w przyszłość .Tylko do kogo tu pisać.Bolesławiec jest kolebką ludzi którzy widzą ty;lko swoje korzyści .W innych miastach inaczej to wszystko wygląda co widać po manifestacjach.Jutro opiekuje się 4 siedmiolatków a pomaga wolontariusz z II LO. Tak powinna wyglądac solidarność bo dzisiaj My jutro Wy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beżowobrązowa Kokoryczka niezalogowany
7 kwietnia 2019r. o 12:24
~~Maczek napisał(a): Wspieram strajk nauczycieli , rodzic

Dlaczego?
Jeśli pani Kluzik Rostkowska, była minister edukacji mówi, że w 2014 r
60% nauczycieli zarabiało ponad 5 tysięcy.
Jeżeli "działacz" związkowy z komitetu strajkowego mówi , że
propozycje rządowe (wyższe pensum i płace ponad 7 tysięcy) to
żadna łaska bo dziś do 8 tysięcy brakuje im 230 zł.
Jeżeli słyszę płacz nauczycieli, że ich zarobki niewiele przekraczają 2 tysiące
to coś mi w tym wszystkim nie pasuje.
Uważam, że reformę oświaty powinno się zacząć od ujawnienia
rzeczywistych zarobków nauczycieli.
A wiec : PASKI NA STÓŁ
Jeżeli doprowadzono do ujawnienia płac w NBP, to teraz kolej na ZNP.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie