Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czołowe zderzenie w Raciborowicach
~Ciemnozielony Lędźwian niezalogowany
2 lipca 2019r. o 12:38
Droga wąska to i jechali środkiem drogi ,chwała Bogu że to tylko tak się skończyło a wygląda groźnie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopna Laurencja niezalogowany
2 lipca 2019r. o 12:57
wina osobówki zapewne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ognisty Kielichowiec niezalogowany
2 lipca 2019r. o 15:34
Konopna Laurencja jaka osobowka jak tam 2 tiry się zderzyly
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaskraworuda Rogownica niezalogowany
2 lipca 2019r. o 19:44
Świetnie, bo prawej strony nie ma, trza środkiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudoczerwony Nachyłek niezalogowany
2 lipca 2019r. o 20:06
Jak można ich podsumować ?...gamonie... !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Porcelanowa Miodunka niezalogowany
3 lipca 2019r. o 7:06
Cóż. Kierowcy ciężarówek, TIRów do bystrzaków nie należą. Wiem z autopsji, bo muszę współpracować z nimi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowy Kielichowiec niezalogowany
3 lipca 2019r. o 8:01
~Porcelanowa Miodunka napisał(a): Cóż. Kierowcy ciężarówek, TIRów do bystrzaków nie należą. Wiem z autopsji, bo muszę współpracować z nimi.

PROSZĘ NIE OCENIAĆ WSZYSTKICH SWOJĄ MIARĄ, JA PO STUDIACH UKOŃCZONYCH Z WYRÓŻNIENIEM JAK I MÓJ OJCIEC TEŻ CZŁOWIEK PO STUDIACH PROWADZIMY WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANĄ Z TRANSPORTEM I SAMI TEŻ JEŹDZIMY. CIEKAWE CZY JECHAŁEŚ KIEDYŚ TAKĄ CIĘŻARÓWKA ZA KIEROWNICA ?? A DLA TWOJEJ WIADOMOŚCI DOWIEDZ SIĘ CZYM JEST SKRÓT TIR I OŻYWAJ GO Z GŁOWĄ BO W TYM MOMENCIE TY NIE NALEŻYSZ DO BYSTRZAKÓW. SAM NIE JEDNOKROTNIE JEŻDŻĘ TAMTĘDY SAMOCHODEM CIĘŻAROWYM I KAŻDY KIEROWCA WIE ŻE JEŚLI NIE POJEDZIE SIĘ ŚRODKIEM DROGI NA KTÓREJ SĄ NIE UTWARDZONE STROME POBOCZA JEŚLI MASZ AUTO W PEŁNI ZAŁADOWANE SKOŃCZY SIĘ TO WYWROTKĄ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowa Godecja niezalogowany
3 lipca 2019r. o 8:20
~~Cyklamenowy Kielichowiec napisał(a):
~Porcelanowa Miodunka napisał(a): Cóż. Kierowcy ciężarówek, TIRów do bystrzaków nie należą. Wiem z autopsji, bo muszę współpracować z nimi.

PROSZĘ NIE OCENIAĆ WSZYSTKICH SWOJĄ MIARĄ, JA PO STUDIACH UKOŃCZONYCH Z WYRÓŻNIENIEM JAK I MÓJ OJCIEC TEŻ CZŁOWIEK PO STUDIACH PROWADZIMY WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANĄ Z TRANSPORTEM I SAMI TEŻ JEŹDZIMY. CIEKAWE CZY JECHAŁEŚ KIEDYŚ TAKĄ CIĘŻARÓWKA ZA KIEROWNICA ?? A DLA TWOJEJ WIADOMOŚCI DOWIEDZ SIĘ CZYM JEST SKRÓT TIR I OŻYWAJ GO Z GŁOWĄ BO W TYM MOMENCIE TY NIE NALEŻYSZ DO BYSTRZAKÓW. SAM NIE JEDNOKROTNIE JEŻDŻĘ TAMTĘDY SAMOCHODEM CIĘŻAROWYM I KAŻDY KIEROWCA WIE ŻE JEŚLI NIE POJEDZIE SIĘ ŚRODKIEM DROGI NA KTÓREJ SĄ NIE UTWARDZONE STROME POBOCZA JEŚLI MASZ AUTO W PEŁNI ZAŁADOWANE SKOŃCZY SIĘ TO WYWROTKĄ.
następny miszczu wypowiedzi po studiach,z ojcem to już tworzycie pewnie uczelnie,cyt skończy się to wywrotką,a może skończy się to zsunięciem auta do rowu?a wywrotką to se można sypkie wozić.[na tej drodze to dwa rowery minąć się nie mogą]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.