Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Strefa wolna od głupoty
2161
#fobiak nieaktywny
22 lipca 2019r. o 17:30
skorn napisał(a):
~~Żółtawa Scewola napisał(a): Pis to nie moja bajka, ale za to mają mój głos. Pora na normalność.
Swoją drogą niemcy idą dalej :D
Pora na związki z kozą, koniem....


Popieram. Jestem za legalizacją kazirodztwa w Niemczech. Skoro powiedziało się A, trzeba powiedzieć B. Żaden dorosły człowiek nie powinien być dyskryminowany ze względu na swoje ciągoty seksualne, o ile nie krzywdzi innych.


dyskryminacje mylisz z wypaczeniem seksualnym. takim rozumowaniem kazdy kryminalista moze sie usprawiedliwiac a termin zboczenie mozna wrzucic do smietnika. dyskryminacja nie obejmuje ludzi chorych psychicznie.

Zmoderowano 22.07.2019 godz.17:24 - powód: link (moderator)


Dopisane 22.07.2019r. o godz. 17:30:

emem napisał(a):
fobiak napisał(a): emem, jaki cel maja takie marsze i dlaczego w bialymstoku?


Fobiak, a jaki cel miały/mają np. miesiecznice smolenskie?

Czy zgodnie z tokiem myslenia pana ministra edukacji, po tym gdy jacys bandyci by zaatakowali i skopali uczestnikow miesiecznicy smolenskiej, nalezaloby "zastanowic sie nad organizacja takich imprez w przyszlosci"? Bandyci maja decydowac o tym, kto moze manifestowac a kto nie?

Jesli ktos ma ochote manifestowac i robi to zgodnie z prawem to niech to robi.

Dlaczego mamy zakazywac marszu ludziom z LGBT a nie zakazujemy maszerowania bandytom i kibolom 11 listopada ulicami Warszawy? Cos tu jest nie tak.


miesiecznice zawsze uwazalem za glupote a skoro porownales ja do tego marszu to nic innego mi nie pozostaje jak uznac go tez za glupote. jesli jest jakis marsz to musi miec jakis cel i dlaczego akuratnie konserwatywny bialystok. znam kilku pededastow i ani razu nie slyszalem aby sie tym afiszowali lub o cos walczyli co i tak maja zapewnione. dlatego takie marsze to nic innego jak prowokacja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnozielona Dynia niezalogowany
22 lipca 2019r. o 17:46
ciekawe wypowiedzi ...
a do jednej z ostatnich - co ci przeszkadza że ktoś zechce współżyć z powiedzmy kozą czy prosiakiem ?
czy obrazi tym twoje ''wartości religijne'' ?
no mógłbym zrozumieć twoje oburzenie gdyby to była twoja koza ;) ale w innym przypadku nie kumam ...

od lat tu piszę jedno - zostawcie ich w spokoju ,niech żyją jak i z kim chcą ...przecież to nie wasze życie ...

skąd wasze pełne jadu komentarze ''katole '' jak piszę że nie zgadzam się na marsze drogami publicznymi i ''propagowanie '' jakichś tam bliżej niesprecyzowanych ''trzech króli''

pieprzenie że to ''polska tradycja'' dzisiaj już na mnie nie działa i wywołuje tylko mój uśmiech ...

podajcie mi wy ''chrześcijanie '' jeden przykład takiego marszu gdzie obrzucono was kamieniami ,butelkami i racami ...
wasze dzieciaki mogą iść w tym marszu ...nie zapominajcie o tym bo ''kibol rzuca a bóg kamienie nosi'' ;)
razi was symbol tęczy?
a przecież to wasz Bóg przesłał wam ten symbol ...symbol o którym nic nie wiecie jak widzę ...




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Modra Żurawina niezalogowany
22 lipca 2019r. o 17:54
1. W Londynie pobito lesbijki w autobusie

2. Paryż w szoku po kolejnych atakach na homoseksualistów.

3. W Belgii sąsiedzi pobili parę homoseksualistów

4. W Berlinie nie ma miesiąca bez ataków na homoseksualistów

5. W Jerozolimie Paradę Równości obstawia 2,5 tys. policjantów, po tym jak cztery lata temu ortodoksyjny wyznawca jednej z religii (mądrze jest nie wspomnieć której), zabił 16-letnią uczestniczkę parady

6. Ale w Polsce największa homofobia, bo do gazety dodali naklejki „strefa wolna od LGBT”

PS. Oczywiście naklejki są głupie jak but.
I równie oczywiście, w pierwszym szeregu oburzenia stoją ci, co bili brawo lekarzowi, bo nie chciał leczyć wyborców PiS albo Ukraińcom, którzy nie wpuszczali do restauracji Rosjan po aneksji Krymu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
22 lipca 2019r. o 18:01
Z chęcią nakleje na samochód
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Modra Żurawina niezalogowany
22 lipca 2019r. o 18:07
Strefa wolna od GP brzmi tak samo jak Strefa wolna od LGBT. Obie strony mają wartości swoje a LGBT wyklucza wiarę katolicką i jej dogmaty. Kto zatem kogo wyklucza? Ano wykluczają się wzajemnie. Hipokryzja do kwadratu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiała Morwa niezalogowany
22 lipca 2019r. o 18:08
Jeśli normalność jest ciemnogrodem i średniowieczem jak głoszą "postępowcy" to ideologia LGBT jest starożytnością... Przynajmniej tak głoszą Żydzi, i pewnie mają rację.



Zmoderowano 22.07.2019 godz.18:15 - powód: link (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
22 lipca 2019r. o 18:16
jest starozytnoscia bo w starozytnej grecji to byla normalka, nic nowego neomarksisci nie odkryli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
22 lipca 2019r. o 18:36
mir.ko napisał(a): Z chęcią nakleje na samochód


Najlepiej naklej sobie na czoło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza