Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie będzie żłobka miejskiego?
~Kirowa Portulaka niezalogowany
25 lipca 2019r. o 11:26
Młodzi przyszłością miasta. Brawo panie prezydencie... Poprosimy kolejną Biedronkę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowa Szydlica niezalogowany
25 lipca 2019r. o 11:32
SKandal! Prosimy redakcję o uzyskanie komentarza od prezydenta w tej sprawie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka niezalogowany
25 lipca 2019r. o 11:34
Dajcie spota wyborczego jak miało być ładnie :)
I jak młodzi mają tu zostawać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskoszary Rozchodnik niezalogowany
25 lipca 2019r. o 11:52
Wstyd władzo!!!
Problem jest a udajecie że nie..
Moje dziecko kończy przygodę z prywatnym klubem malucha. Koszt to około 750 zł miesięcznie. Miałam nadzieje żeiinne mamy, które chcą pracować będą miały lżej..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowa Borówka niezalogowany
25 lipca 2019r. o 12:08
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka napisał(a): Dajcie spota wyborczego jak miało być ładnie :)
I jak młodzi mają tu zostawać?
"Po pierwsze mieszkańcy"!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kirowa Portulaka niezalogowany
25 lipca 2019r. o 12:22
Kuzynka z Zabrza płaci za miejskie przedszkole w granicach 250-300 zł z wyżywieniem. Ja niani muszę dać 800 zł. Miałam wielką nadzieję na ten żłobek jak nie dla mojej małej która już strasza ale dla kolejnego szkraba. Czuję się zawiedziona bo ceny nie będą zbytnio odbiegać od tych które płace niani.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnobrunatny Bratek niezalogowany
25 lipca 2019r. o 13:19
No i witamy w swiecie klamcow i oszustów politycznych.. Za nic slowo honoru, paplaja co chcemy uslyszec a potem figa z makiem. Kazdy z nich taki sam o ludny klamca.. Hanba i wstyd.. Powinni ich wieszac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowoszara Miodunka niezalogowany
25 lipca 2019r. o 13:58
Co tam żłobek, co kogos obchodza czyjeś dzieci ????? Wazne, że będzie galeria następna !!!!!!Przed laty, właśnie, w tym budynku, był złobek !!! i na pewno, każdy go dobrze wspomina !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza