Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pirat drogowy na rowerze
~Jasnoróżowy Szarłat niezalogowany
27 sierpnia 2019r. o 10:09
avatar~~Zielonoszary Cyprysik
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka napisał(a):
~Zazieleniały Modrzew napisał(a): ~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka jeśli uważasz że jadąc ul.Tyrankiewiczów masz pierwszeństwo to lepiej idź na policję i oddaj prawko.




Przeczytaj uważnie co napisałem. Nie pisałem o pojeździe który nadjeżdża K.Miarki, tylko o kierowcy który de facto stoi na przeciwko tego nadjeżdżającego z Tyrankiewiczów (lekko przesunięty w Twoje lewo) i stoi na skrzyżowaniu pomiędzy pasami ruchu i chce jechać w swoje lewo. Wówczas taki pojazd musi udzielić pierszeństwa pojazdowi z ul. tyrankiewiczów, który chce jechać w prawo
Oczywiście, że tak. Pamiętać należy, że wg kodeksu prawo o ruchu drogowym pierwszeństwo ustala się przed wjazdem na skrzyżowanie... Niektórzy boksują się z tym i nigdy nie pojmą twierdząc : ale ja już wyjechałem to ten z Tyrankiewiczów musi stać... Nic bardziej mylnego. A co do rowerzysty to gratuluję głupoty lub/i nieznajomości przepisów...
Sprawa prosta-na wyjeździe z Tyrankiewiczów stoi znak "ustąp pierwszeństwa"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniła Pysznogłówka niezalogowany
27 sierpnia 2019r. o 10:19
A pytam, dlaczego gęba zamazana ???!!! Takich bezmózgowców trzeba pokazywać, a nie ukrywać !!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szaroniebieska Trzmielina niezalogowany
27 sierpnia 2019r. o 11:57
Problem rozwiązuje stwierdzenie, że nie zastosował się do znaku "nakaz jazdy z prawe strony znaku" czyli C-9. Brak pojęcia o przepisach. Pińćset zetełów pokuty mu dać !!! Tważ pokazać dla przestrogi, napiętnować pirata !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłoty Uczep niezalogowany
27 sierpnia 2019r. o 11:59
czy ten pirat został przebadany ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szaroniebieska Trzmielina niezalogowany
27 sierpnia 2019r. o 12:01
Co do ronda to w tym mieście nikt nie działa racjonalnie tylko pod kątem wyborów. "Pod publikę". Ważne żeby coś otwarzyć przed wyborami, żeby ziomal przetarg wygrał i Kasa z budżetu wyszła ... W mojej ocenie jest to czysta niegospodarność i trwonienie publicznych pieniędzy do celów wyborczych ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szaroniebieska Trzmielina niezalogowany
27 sierpnia 2019r. o 12:11
Zrobić bubel na szybko i zbiorową fotkę ... Takich przykładów jest mnustwo ... "Rondo" przy ogólniaku, most przy moście na Zgorzeleckiej, drogi rowerowe na chodnikach poiciskane po to tylko żeby na papierze była duża liczba kilometrów, a potem ani przejść ani przejechać, baseny przy jezdni gdzie dla zdrowia możemy w pełnym słoneczku podwychać świeże spaliny (a wystarczyło doinwestować istniejące i zdrowsze baseny i cały kompleks) tak samo jest z skateparkiem przy wiadukcie. Ważne że pieniądze wyszły ...

A tak na prawdę można wybudować rondo na dolnych młynach i ulżyć wszystkim, rondo na modułowej i ulżyć wszystkim, mostem połączyć Kościuszki i Bolesławiec i ulżyć wszystkim, mostem połączyć zgorzelecką z gdańską, wykorzystać most i połączyć staroszkolną i ekonomiczną etc. Ale to jest długofalowe myślenie i mniej fotek można zrobić ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
27 sierpnia 2019r. o 21:07
Masa dzieciaków i młodzieży jeździ po drogach jak chce ,zero przestrzegania przepisów-bo nie zna !!
Zero bezpieczeństwa- bo kask to siara i w ogóle się nie wywrócę.
A po zmroku to horror -rowery widmo.
Typowy widok z auta ,ja stoję na czerwonym ,a gnojek jedzie jak po łące,bo tak chce.[img=1566932779_cxym1e3.jpg]



Dopisane 27.08.2019r. o godz. 21:07:

;)[img=1566932820_k98kpbn.jpg]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biskupi Dąb niezalogowany
28 sierpnia 2019r. o 1:15
Większość rowerzystów w tym mieście to katastrofa i udręka, wrzód na czterech literach kierowców. Nie mają za grosz wyobraźni ani kultury w sobie, dla przykładu: wpychają się na skrzyżowaniach ze światłami aby być pierwszymi, po czym gdy nastaje zielone, to jadąc powoli (z wiadomych przyczyn) blokują cały kondukt pojazdów i trochę czasu minie, zanim się takiego delikwenta wyprzedzi i wnerwia mnie to, a druga sprawa: jeżdżą czasami pod prąd nierzadko nieuważnie (znaki drogowe powinny dotyczyć nie tylko pojazdów mechanicznych, lecz pojazdów każdego rodzaju). Takie wyczyny są swoistym dowodem, że karta rowerowa powinna obowiązywać nawet powyżej 18-go roku życia i basta, to wyeliminowałoby głupoli z ruchu, że tak to określę rowerowego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.