Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Relich: Z Radą nauczyliśmy się współpracować
~~Kredowobiała Jukka niezalogowany
8 stycznia 2020r. o 19:41
Brawo radni!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotobrązowy Rozpław niezalogowany
8 stycznia 2020r. o 19:58
~~Kredowobiała Jukka napisał(a): Brawo radni!!

Relich podaj się do dymisji .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kredowobiała Jukka niezalogowany
9 stycznia 2020r. o 17:00
I to jak najszybciej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Beżowobrązowa Śnieguliczka niezalogowany
9 stycznia 2020r. o 17:34
Dobre
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonobiały Ambrowiec niezalogowany
10 stycznia 2020r. o 10:01
Ja natomiast mam pytanie do radnych SiR, którzy, jak przyznał jeden z nich, przegłosowali budżet na złość burmistrzowi. Czy warto robić z siebie szmaciarza dla marnej diety radnego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrny Bluszczyk niezalogowany
10 stycznia 2020r. o 11:23
~Zielonobiały Ambrowiec napisał(a): Ja natomiast mam pytanie do radnych SiR, którzy, jak przyznał jeden z nich, przegłosowali budżet na złość burmistrzowi. Czy warto robić z siebie szmaciarza dla marnej diety radnego?

Nikt nie głosował na złość Relichowi tylko budżet Relich tak przygotował ,że wszystkie inwestycje były tylko dla jego poddanych bezradnych ,bardzo dobrze zrobili ,że nie zgodzili się na badziewne inwestycje tylko wskazali ważniejsze dla mieszkańców zadania ,Brawo Radni SiR
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistorudy Grab niezalogowany
10 stycznia 2020r. o 11:48
A ja się zastanawiam czy zasypywanie basenu w Wykrotach to dobry pomysł? Basen służył mieszkańcom wsi zarówno przed wojną jak i kilkadziesiąt lat po wojnie. Od wielu lat stał zaniedbany, ale może w przyszłości udałoby się go wyczyścić i napełnić wodą. W gminie Nowogrodziec nie ma ani jednego bezpiecznego kąpieliska. Szkoda, że basen zasypuje firma robiąca kanalizację.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonobiały Ambrowiec niezalogowany
10 stycznia 2020r. o 12:18
Jeśli chodnik, którym dzieci idą do szkoły to "badziewna" inwestycja, to gratuluję poczucia humoru.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.