Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Protest przeciwko wiatrakom - troska o zdrowie czy zazdrość?
~~Do burżuja niezalogowany
24 marca 2022r. o 20:52
~~Bławatkowa Wierzba napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółtozielona Facelia napisał(a): Niech budują wszędzie gdzie chcą, ale wara od Lubkowa. Są pola przy A4, z dala od miejscowości to proszę bardzo. Nie jestem przeciwnikiem. Ale nad głowami mieszkańców?. I nie piszcie o dochodach dla rolników, bo takich w Lubkowie zostało już paru. Sprawa dotyczy obszarnika, któremu i tak będzie mało. Ma już ponad 4 tys. hektarów i dalej brakuje na życie.

Sam nie zrobi i drugiemu nie da. Tępe niedorozwoje . Nieuki , lenie . Jak teraz tępaki wam się podoba cena energii ?
Wartowice , powinny mieć prąd z dynama rowerowego.


Jednym z głównych powodów wysokich cen prądu jest fotowoltaika i wiatraki.
To między innymi właściciele paneli fotowoltaicznych są odpowiedzialni za wzrost cen energii.
Trzeba im te panele dofinansować z naszej kasy a potem produkują prąd w godzinach kiedy prawie nikt go nie potrzebuje, a gdy są niedobory to ani panele ani wiatraki prądu nie dają.
A sąsiedzi którzy tych paneli nie mają muszą zapłacić za panele jakiegoś pazerniaka.
Płacą też wyższe rachunki z powodu wzrostu napięcia w sieci gdy panele pracują oraz ponoszą koszty zwiększonej awaryjności urządzeń elektrycznych z powodu zasilania podwyższonym napięciem.

Prawda. Burżuje za naszą krwawice nakupili tych paneli i jeszcze musimy za nich płacić. A oni siedzom w domach i żerujom na nas.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Antywiatraki niezalogowany
24 marca 2022r. o 23:25
Wiatraki stawiajcie se w domach a panele w piwnicach barany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasia niezalogowany
25 marca 2022r. o 19:18
W dobie kiedy potrzebujemy odciąć się do rosyjskich surowcow energetycznych ludzie protestuja przeciwko wiatrakom . Totalne nieporozumienie . Nie rozumiecie, ze w ten sposob wspieracie i finansujecie bandziorow rosyjskich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Antypanelarz niezalogowany
26 marca 2022r. o 6:55
~~Kasia napisał(a): W dobie kiedy potrzebujemy odciąć się do rosyjskich surowcow energetycznych ludzie protestuja przeciwko wiatrakom . Totalne nieporozumienie . Nie rozumiecie, ze w ten sposob wspieracie i finansujecie bandziorow rosyjskich.


Sama sobie stawiaj wiatraki w domu. To zagrożenie dla środowiska i przez nie prąd drożeje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasia niezalogowany
26 marca 2022r. o 7:48
~~Antypanelarz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kasia napisał(a): W dobie kiedy potrzebujemy odciąć się do rosyjskich surowcow energetycznych ludzie protestuja przeciwko wiatrakom . Totalne nieporozumienie . Nie rozumiecie, ze w ten sposob wspieracie i finansujecie bandziorow rosyjskich.[/c Sama sobie stawiaj wiatraki w domu. To zagrożenie dla środowiska i przez nie prąd drożeje.

A ze niby jakie zagrożenie dla środowiska? Pewnie sam nie wiesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
13 grudnia 2023r. o 0:31
~~sołtys napisał(a): My w Krzyżowej też pogoniliśmy wiatraki. Precz z infradzwiękami.

Wy będziecie mieli lodówki na dynamo.



Dopisane 13.12.2023r. o godz. 00:06:

~~Antypanelarz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kasia napisał(a): W dobie kiedy potrzebujemy odciąć się do rosyjskich surowcow energetycznych ludzie protestuja przeciwko wiatrakom . Totalne nieporozumienie . Nie rozumiecie, ze w ten sposob wspieracie i finansujecie bandziorow rosyjskich.


Sama sobie stawiaj wiatraki w domu. To zagrożenie dla środowiska i przez nie prąd drożeje.

Kto i gdzie kształcił takich ludzi ?


Dopisane 13.12.2023r. o godz. 00:15:

A tu dowody na to jaka cimnotę wciskał w Warcie dr Hudyba. Ten sam bogobojny i antypostępowy. TEN SAM KTÓRY TAK CHĘTNIE SZASTA ZWOLNIENIAMI LEKARSKIMI DLA PRACOWNIKÓW RÓŻNYCH FIRM. mA PAN DOKTOR GEST.
a GDYBY TAK ZAMKNĄĆ JEGO PSEUDOKLINIKĘ W WARCIE ?
file:///C:/Users/Przemek/Downloads/protokol%20z%20V%20sesji%20z%20dnia%2010%20marca%202011r.pdf
SKAN Z POSIEDZENIA RADY GMINY wARTA W SPRAWIE BUDOWY WIATRAKÓW.


Dopisane 13.12.2023r. o godz. 00:17:

~~Do burżuja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bławatkowa Wierzba napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: PanM napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółtozielona Facelia
Prawda. Burżuje za naszą krwawice nakupili tych paneli i jeszcze musimy za nich płacić. A oni siedzom w domach i żerujom na nas.

tO PRZYKŁAD SKRAJNEJ CIEMNOTY I KOMUSZEJ NARRACJI.



Dopisane 13.12.2023r. o godz. 00:31:

Już 15 lat ten rejon mógł produkować czystą energię. Jednak dali się przekonać grupie niedouczonych oszołomów . W tym doktora . Miejscowego " tłustego kota " który siedzi w swojej przychodni i szasta zwolnieniami lekarskimi.
Wartowicom i innym zostało kulanie kamieni po polach.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Popielaty Ligustr niezalogowany
13 grudnia 2023r. o 10:59
Chłopie, po ch... mi twój prąd z fotowoltaiki w lecie o 12 w południe?
Po to żeby mi podnieść rachunki za energię w zimie bo takiemu ... prosumentowi trzeba dać za darmo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
13 grudnia 2023r. o 11:19
~~Popielaty Ligustr napisał(a): Chłopie, po ch... mi twój prąd z fotowoltaiki w lecie o 12 w południe?
Po to żeby mi podnieść rachunki za energię w zimie bo takiemu ... prosumentowi trzeba dać za darmo?

******************************************************************************************************************
Tobie OZE potrzebne jest tak jak rozum . Czyli wcale.
Nie zapominaj że nawet takie głąby jak ty mają korzyść z inwestycji za które zapłaciłem ja. Rachunki podnosi ci twój rząd.
To przykre że w XXI wieku są jeszcze tak ograniczone jednostki które nie potrafią samodzielnie ani pracować ani myśleć ani oderwać się z pod kurateli partii politycznych.
Polska w 70 % korzysta jeszcze z energii pochodzącej ze spalania paliw kopalnych.
Pomyśl inteligencie socjalistyczny co się stanie gdy za jakiś czas wydobycie węgla przestanie być opłacalne a twój kraj nie będzie miał nic w zamian ? Pozostanie ci palenie śmieci w kozie i siedzenie w kufajce. Bo cena węgla będzie poza twoimi możliwościami. Państwo ci nie da bo nic nie ma a ja mam swój . Przylecisz do mnie abym się podzielił ?
A może wtedy to ty mi dasz za darmo ?
Doucz się matołku że biedy nie podzielisz . Podzielna i samosiejąca się jest jedynie bezgraniczna głoopota.



Dopisane 13.12.2023r. o godz. 11:19:

O 12 w południe latem przy pomocy " mojego prądu" można wyprodukować czysty zielony wodór./ jeśli oczywiście wiesz co to jest /.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Villaro zaprasza