Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dobry dentysta w Bolesławcu.

~piotr niezalogowany
21 czerwca 2014r. o 18:36
Babijczuk jest przereklamowany chodzilem do niego 2lata i zaczelo sie sypac . Plomby robi niedopracowane zle opilowany zab ostatnio jedynki mi skleil razem przez co zaczely pekac i wdala sie na nwo prochnica. Jedynie znieczulenie ma dobre i nic pozatym po czyszczeniu z kamienia musialem sie wybrac jeszcze raz do kogos innego. Kiedys fajnie robil zeby i byl najlepszy teraz zaczelo sie robienie n iliosc a nie na jakos a szkodza szkoda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 czerwca 2014r. o 18:39
Jakiego stomatologa polecacie do zrobienia licowek kompozytow i jak to w miare cenowo wyglada
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 czerwca 2014r. o 19:24
Czy ktoś ma może numer do doktora Babińskiego ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 czerwca 2014r. o 20:28
Żaden nie jest dobry, jesli odmawia pomocy pacjentowi z bólem zęba, albo każe czekać "tylko" tydzień.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Monika niezalogowany
21 czerwca 2014r. o 22:16
Ja polecam dra Babijczuka - chodzę już kilka lat i zawsze wszystko zrobione super, bez bólu i przystępnie cenowo w porównaniu do innych naszych dentystów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 czerwca 2014r. o 13:48
~Monika napisał(a): Ja polecam dra Babijczuka - chodzę już kilka lat i zawsze wszystko zrobione super, bez bólu i przystępnie cenowo w porównaniu do innych naszych dentystów.
tez do niego chodzilam ale faktycznie zaczal stawiac na ilosc przyjec a ni na jakos. Zmienilam dentyste i ciesze sie wole zaplacic 50zl wiecej a mniec zrobionego zeba na lata a po wizycie u dr.babijczuka zeby bardzo krotko sie trzymaly
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Robert niezalogowany
22 czerwca 2014r. o 14:29
Ja usuwałem ostatnio ósemkę dolną u Babijczuka - trwało to może 5 minut razem ze znieczuleniem. Totalny profesjonalizm.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Eliza niezalogowany
22 czerwca 2014r. o 14:38
Potwierdzam - do chirurgii i protetyki najlepszy!

~Robert napisał(a): Ja usuwałem ostatnio ósemkę dolną u Babijczuka - trwało to może 5 minut razem ze znieczuleniem. Totalny profesjonalizm.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza