Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sądy wolne, niezależne i niezawisłe
~~Płowobrunatny Kasztanowiec niezalogowany
20 stycznia 2020r. o 14:19
~~Woskowożółta Forsycja napisał(a):
~~Płowobrunatny Kasztanowiec napisał(a): Polskie sądy to takie miejsca, gdzie "prosty człowiek" jest sponiewierany za byle co, natomiast lepsze towarzystwo zawsze wychodzi z sądu niewinne, choćby się dopuściło najgorszych podłości i niegodziwości. Przykłady można mnożyć! Jeśli ktoś brono takich sądów to albo ma w tym interes, albo jest głupi.



I co, oni to zmienią?

To co, najlepiej nic nie robić? Niech zostanie tak jak jest? "Żeby było tak jak było".

PiS trochę nieudolnie się do sądów zabiera, bo polskie sądownictwo należałoby potraktować napalmem, wszystkich sędziów pogonić na zbity ryj i budować sądownictwo od podstaw z innymi ludźmi. Ale chwała PiS-wi za to, że w ogóle zaczął coś robić!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowoczerwony Uczep niezalogowany
20 stycznia 2020r. o 14:49


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowoczerwony Uczep niezalogowany
20 stycznia 2020r. o 14:55
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitny Kaczeniec niezalogowany
20 stycznia 2020r. o 15:12
~~Płowobrunatny Kasztanowiec napisał(a):



I co, oni to zmienią?
To co, najlepiej nic nie robić? Niech zostanie tak jak jest? "Żeby było tak jak było".

PiS trochę nieudolnie się do sądów zabiera, bo polskie sądownictwo należałoby potraktować napalmem, wszystkich sędziów pogonić na zbity ryj i budować sądownictwo od podstaw z innymi ludźmi. c


A..PIOTROWICZA....on..też..na...komunistyczny..ryj..?...To..nasz...wypróbowany..towarzysz..

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladofioletowy Rdest niezalogowany
20 stycznia 2020r. o 15:26
~~Kasztanowoczerwony Uczep napisał(a):



Ja mam pytanie w jakim języku Duda rozmawia z żoną w domu .?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonawa Naparstnica niezalogowany
20 stycznia 2020r. o 15:42
~~Błękitny Kaczeniec napisał(a):
~~Płowobrunatny Kasztanowiec napisał(a):



I co, oni to zmienią?

To co, najlepiej nic nie robić? Niech zostanie tak jak jest? "Żeby było tak jak było".

PiS trochę nieudolnie się do sądów zabiera, bo polskie sądownictwo należałoby potraktować napalmem, wszystkich sędziów pogonić na zbity ryj i budować sądownictwo od podstaw z innymi ludźmi. c


A..PIOTROWICZA....on..też..na...komunistyczny..ryj..?...To..nasz...wypróbowany..towarzysz..



Zadałem sobie pytanie kto to jest Piotrowicz i poczytałem w internecie.
Jeśli to jest wzór zła dla zwolenników PO to stwierdzam, że nie myślą swoim rozumem.
Pan Pikul raz chwali Piotrowicza innym razem dla Wyborczej mówi, że Piotrowicz nie kiwną palcem w jego sprawie. A tak w ogóle nie jest to weryfikowalne bo Pan Pikul nie żyje. Po lekturze życiorysu Piotrowicza stwierdzam,że w czasach swojej działalności prokuratorskiej zachował się najlepiej jak można było.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowopłowy Rabarbar niezalogowany
20 stycznia 2020r. o 15:45
a moim zdaniem duda kompletnie się ''zeszmacił''

napuszczać jedną grupę społeczną na drugą to apogeum głupoty skoro on sam i jego kolesie z pisu głoszą jak się okazuje bzdurne tezy o tym że opozycja dzieli Polaków i posługuje się ''mową nienawiści''

jeśli teraz ktoś powie że jest to prezydent ''wszystkich Polaków'' to będzie to kompletny dureń ...

jeśli taki ''prezy-dęt'' dzisiaj w bezpośrednich słowach mówi w telewizorni że u górników szuka oparcia to w pełni przekonany jestem że kiedy pis stanie przed poważnym problemem z utratą władzy włącznie to taki ''prezy-dęt'' nie zawaha się wyprowadzić na ulice nie tylko Policji ale i wojska ...

kilka dni wstecz górnicy zapowiedzieli strajk w sprawie przewidywanych postoju kopalni i związanych z tym urlopów bezpłatnych ...

wygląda na to że teraz się im coś po raz kolejny obieca ale ...za poparcie ...

tak ''szmacić '' ludzi ?...dawno tak nie było ...

za takie słowa jakie wypowiedział po raz kolejny pokazując jak dzieli ludzi ,jakim jest ''aparatczykiem'' powinien stanąć przed Trybunałem ...

nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladofioletowy Rdest niezalogowany
20 stycznia 2020r. o 15:46
~~Czerwonawa Naparstnica napisał(a):
~~Błękitny Kaczeniec napisał(a):
~~Płowobrunatny Kasztanowiec napisał(a):



I co, oni to zmienią?

To co, najlepiej nic nie robić? Niech zostanie tak jak jest? "Żeby było tak jak było".

PiS trochę nieudolnie się do sądów zabiera, bo polskie sądownictwo należałoby potraktować napalmem, wszystkich sędziów pogonić na zbity ryj i budować sądownictwo od podstaw z innymi ludźmi. c




A..PIOTROWICZA....on..też..na...komunistyczny..ryj..?...To..nasz...wypróbowany..towarzysz..





Zadałem sobie pytanie kto to jest Piotrowicz i poczytałem w internecie.
Jeśli to jest wzór zła dla zwolenników PO to stwierdzam, że nie myślą swoim rozumem.
Pan Pikul raz chwali Piotrowicza innym razem dla Wyborczej mówi, że Piotrowicz nie
kiwną palcem w jego sprawie. A tak w ogóle nie jest to weryfikowalne bo Pan Pikul nie żyje. Po lekturze życiorysu Piotrowicza stwierdzam,że w czasach swojej działalności prokuratorskiej zachował się najlepiej jak można było.

Wzór do naśladowania tylko zmień lekarza hipokryto pisowski .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza