Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sądy wolne, niezależne i niezawisłe
~~Rudożółta Języczka niezalogowany
19 stycznia 2020r. o 20:11
https://tvn24.pl/najnowsze/sedzia-jaroslaw-ochocki-skrytykowal-prezydenta-kilka-godzin-pozniej-zajal-sienim-zastepca-rzecznika-dyscyplinarnego-przemyslaw-radzik-3160496

"Jest pan złym człowiekiem, marnym prezydentem, ziejącym nienawiścią w imię swoich doraźnych i partyjnych, politycznych celów"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowy Kokorycz niezalogowany
19 stycznia 2020r. o 20:12
Tytuł brzmi " Sądy wolne, niezależne i niezawisłe". Przykre jest to, że to nie prawda. Przez lewicowych aktywistów sądy podlegają bezpośrednio "Brukseli" a państwo Polskie nie jest wstanie realizować zapisanego w konstytucji podziału władzy. "Kasta" chce decydować o wszystkim i nie podlegać żadnej kontroli. Podwykonawcy "bundestagu" i "brukseli" żądzą naszym krajem !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowy Kokorycz niezalogowany
19 stycznia 2020r. o 20:13
Tytuł brzmi " Sądy wolne, niezależne i niezawisłe". Przykre jest to, że to nie prawda. Przez lewicowych aktywistów sądy podlegają bezpośrednio "Brukseli" a państwo Polskie nie jest wstanie realizować zapisanego w konstytucji podziału władzy. "Kasta" chce decydować o wszystkim i nie podlegać żadnej kontroli. Podwykonawcy "bundestagu" i "brukseli" żądzą naszym krajem !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowy Kokorycz niezalogowany
19 stycznia 2020r. o 21:31
Mam nadzieję, że wzorem Anglików wyjdziemy z tej przeklętej unii. Pozbawiają kraje członkowskie suwerenności. Realizacja testamentu Hansa Franka i nic więcej ! Hans Frank, niemiecki gubernator okupowanych ziem polskich, powiedział kiedyś tak: „Polacy muszą być tak biedni, by sami chcieli dobrowolnie jechać na roboty do Niemiec, bez łapanek”. Wojna podobno się skończyła, komuna formalnie upadła, żyjemy w dobie fukuyamowskiego przekonania o końcu historii. Tymczasem te słowa, są wciąż tak bardzo aktualne…

https://wmeritum.pl/wladze-realizuja-testament-hansa-franka/31978
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Chabrowa Pragnia niezalogowany
19 stycznia 2020r. o 21:50
~~Paliowy Rojnik napisał(a): Wszyscy znają się na wszystkim, to cecha Polaków! Pytanie, kto z dyskutantów był w sądzie na jakiejś rozprawie? Wszystko na zasadzie jedna bab a drugiej! Dlaczego PiS nie zabierze się za kodeks?


Już Ci odpowiadam. Swego czasu złożyłem do prokuratury w Bolesławcu doniesienie o popełnionym przestępstwie. Przestępstwo to miało być ścigane z urzędu art.296. Po parodii prowadzenia śledztwa bolesławiecki prokurator je umorzył. Sprawa dotyczyła Prezesa i kierownictwa jednej z bolesławieckich spółek . Nawet nie mogłem się odwołać bo nie byłem stroną w tym za przeproszeniem postępowaniu. Zrobiłem nawet małą burdę w prokuraturze ale zobaczyłem tylko pianę tego pożal się Boże prokuratora (przepraszam uczciwych prokuratorów). A w sądzie byłem w tej sprawie jako oskarżony o zniesławienie. Trafiłem jednak na uczciwego sędziego który wobec absurdalnych i ...nych wręcz zarzutów pozew dorzucił w całości. Dlaczego prokurator zadziałał nawet nie powołując biegłego ? Bo oni nie podlegali nikomu. Teraz przynajmniej mógłbym złożyć skargę na prokuratora.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Chabrowa Pragnia niezalogowany
19 stycznia 2020r. o 22:09
Sędzia prowadzący sprawy uczciwie i zgodnie z literą prawa nie musi się obawiać żadnych izb dyscyplinarnych. Reformy boją się tylko sędziowie sprzedawczyki i inni potencjalni przestępcy w tym politycy tak ochoczo podgrzewający ten temat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Izabelowe Przymiotno niezalogowany
20 stycznia 2020r. o 0:50
pracowalam kiedys w sadzie grodzkim i wiem troche jak oni zalatwiaja sprawy mie tylko sedziowie ale rowniez obsluga administracyjna. Pamietam jak zacierano slady w niektorych przypadkach, mialam wtedy dwadziescia pare lat dziewczyna ze wsi nie wiedzialam nawet co robie, z wydzialu karnego przychodzila na skrafkach papieru sygnatura akt jedna lub dwie dowstawalyto praktykantki (bo nikt ich nie zapyta znikna i nikt nie wytropi) szly do archiwum i niszczyly. Jenda z obslugi ta ktora ma powiedzonko "papier wszystko wytrzyma" nazywala to wiosennymi porzadkami. Sama teraz stalam sie ofiara tej osmiornicy wiec zrozumialam co widzialam i co robilam mam za swoje. NIE SĄD W BOLESLAWCU NIE JEST SĄDEM tylko klika trzymajaca organizacje przy zyciu. Zauważcie inna rzecz kiedy zlozycie skarge np. na policje nie otrzymacie tekstow czy dokumentow zrodlowtch tylko opis czyjes sprawozdnie ktore powie ze nic tam niebylo. Fakt jest taki ze nikt nie jesrt tego w stanie wytropic bo slady sa automatycznie zacieranechyba ze popelnia blad. Natura przestepcy jest ze zawsze popelni blad szkoda tylko ze kolo sie zamyka bo na sedziego .... jakiego sedziego to trafi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Wyżlin niezalogowany
20 stycznia 2020r. o 1:00
Jak ja był bym prezydentem zrobił bym porządek z sędziami w jedną noc.Rano już by nie było żadnego i nigdzie .Zepsuty ząb który nie daje się wyleczyć należy wyrwać i koniec
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.