Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Chwała bohaterom
11445
PanM
4 marca 2020r. o 19:17
~~Rdzawy Wawrzynek napisał(a):
fobiak napisał(a):
~~Rdzawy Wawrzynek napisał(a):
akowcy nie naleza do zolnierzy wykletych, byli zolnierzami podziemia do stycznia 1945.
nie da sie zamordowac patrioty bo patriota zostaje sie dopiero po smierci, katechizmem patriotyzmu jest reduta ordona.



Zrobię jeden wyjątek i przeliteruję ułomnemu!
Nie dyskutujemy o etykietach! AK została zlikwidowana, ale AKowcy pozostali. Należeli do WiN i do wielu innych, nieraz wręcz bezmiennych oddziałów walki z z bolszewią przywiezioną do Polski na Sowieckich czołgach!
Definicji patriotyzmu nie będę literował, tu już tylko wybitnie biegły specjalista nie_od_nóg może pomóc!
PS
Nawet ślepy zauważy, że o bandytyzmie żołnierzy niezłomnych "wiedzą" wyłącznie lewaccy potomkowie ich morderców sądowych (i nie tylko sądowych).
Muszą jakoś usprawiedliwiać antypolskich przodków!


Co za pech .
W młodości moje pokolenie musiało się ścierać z ideologią bolszewii .
Po transformacji ustrojowej była nadzieja na normalność. Niestety oszołomów nie brakuje. Zarówno wtedy jak i dzisiaj. Cechą zakutego nawiedzonego socjalisty jest że on wszystko wie lepiej. Wie lepiej kto był patriotą a kto nie , wie lepiej która opcja była korzystniejsza dla przyszłości Polaków oraz wie lepiej ile Polak ma zarabiać i na co wydawać zarobione pieniądze. Jako argumenty wyciąga zaropiałe niejasne historycznie czasy.Wystarczy że nie jest się poplecznikiem ciemnogrodu a zaraz zostanie się okrzyknięty lewakiem i wrogiem kościoła.
Bardzo często ludźmi kreującymi nową pseudo historię są młodzieńcy nie pamiętający nawet stanu wojennego.
Nigdy od zacietrzewionych tu " bohaterów wilczych coś tam " nie słyszałem zatroskania o zdrową przyszłość młodych i spokojną starość starszych..Cały czas mowa o minionych szemranych czasach i rozszarpywania zdarzeń z przed prawie stu lat.
Kto ze świadków tamtych zdarzeń jeszcze żyje ?
[img=1583345825_9c2346i.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
4 marca 2020r. o 20:01
Ja rozumiem Przemo , że lubisz być kontrowersyjny , ale Naród , który traci swoich Przodków z pamięci , to gówno nie Naród. To jest mniej więcej tak , jak by Twe własne dzieci zapomniały o Tobie .

Wiem , że Wyklętym przypisuje się różne świństwa , ale niech kto pierwszy w moją stronę kamieniem rzuci , jeśli jest bez winy. Historia Polski ma w annałach większych " bandytów " , że Azję Tuchajbejowicza wspomnę :D

Ludzie ... niech odpoczywają w pokoju ....


Dopisane 04.03.2020r. o godz. 20:01:

Dodam jeszcze Przemo , że historia każdego Narodu na tej nieszczęśliwej Planecie ma różnych bohaterów . Dajmy na to taki Km Dzong UL , albo Mao Tse Tung , kumpel Soso Dżugaszwili . Czerwoni kmerzy Polpota , albo Wietkong ... wietnamczyki skurczybyki bawili się w chowanego przed hamerykańską demokracją :D Wyzywali ich wtedy od podziemnych psów , ale na hamerykańskiej demokracji , to sam wiesz , jak wyszedłeś :D

I Wietnam i Polska :) I Ty i ja :)

Zerknij z łaski swojej Przemo do Hydeparu . Puściłem dzisiaj o poranku Mądrego Gościa i z łaski swojej powiedz mi , gdzie i w czym gościu kłamie ?
Nazywa się Mateusz Jarosiewicz .... może jakiś krewny Piotra Jarosiewicza ... kajne anung

Miłego wieczoru :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysi Miłorząb niezalogowany
4 marca 2020r. o 20:13
Piotr był Jaroszewicz, bo o tego ci chyba chodzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnobrązowa Facelia niezalogowany
4 marca 2020r. o 20:15
Jakąż wartość mają urojenia chorej głowy skompromitowanego lokalnego pleciugi?
Ile już takich bredni, ile idiotycznych tematów wrzucił w internet?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnobrązowa Facelia niezalogowany
4 marca 2020r. o 20:23
ramaj napisał(a):
skorn napisał(a):

Pieprzysz głupoty. Zrzeszenie WiN, najliczniejsza organizacja antykomunistyczna, to praktycznie sami akowcy.


Czyżby ? Może Pierwsza Komenda bo potem to praktycznie sami UBowcy.UB hodowało ten WIN jako b.dobrego dostarczyciela dolarów.


Kiedy ci się te brednie śniły?

Dopiero V komendę stworzyło!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnobrązowa Facelia niezalogowany
4 marca 2020r. o 20:24
V Komenda

http://niniwa22.cba.pl/operacja_cezary.htm
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrunatna Diaskia niezalogowany
4 marca 2020r. o 20:36
Za Rosiju za Matiju na boj na boj na boj .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
4 marca 2020r. o 20:37
~~Mysi Miłorząb napisał(a): Piotr był Jaroszewicz, bo o tego ci chyba chodzi.


Dokładnie . Mea culpa . :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie