Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tania benzyna na stacji Tesco
~Jasnozielony Hibiskus niezalogowany
10 kwietnia 2020r. o 20:05
Co z tego jak nie można jeździć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowy Dyptam niezalogowany
10 kwietnia 2020r. o 20:16
Dzięki za cynk, ja już szerokim łukiem omijam stacje w B-c, ze względu na ich ceny...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowy Szarłat niezalogowany
10 kwietnia 2020r. o 20:25
Jak świat ruszy po pandemii to benzyna będzie po 6 zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morelowa Pysznogłówka niezalogowany
10 kwietnia 2020r. o 22:55
tankuje dużo kierowców ,do pełna ,a niektórzy do kanistrów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dyniowa Żurawka niezalogowany
11 kwietnia 2020r. o 1:24
W Polsce zdarza sie E95 po 2,99 , w Boleslawcu jak zwykle hieny chca sie nachapac w kazdej sytuacji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtobrunatny Goździk niezalogowany
11 kwietnia 2020r. o 7:46
Benzyna wynosi tutaj 3.50 za litr.
Ale co i komu ta benzyna wynosi?
analfabeci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnorudy Limnantes niezalogowany
11 kwietnia 2020r. o 8:52
A Kubica reklamuje tanie tankowanie na Orlenie . Ciekawe gdzie ? Banda złodzieji i oszustów . Taniej zawsze jest tylko nie na Orlenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
996
#Dino nieaktywny
11 kwietnia 2020r. o 9:25
Co z tego że na Tesko benzyna po 3/50 nie radzę tam tankować jest chszczone paliwo więcej wody jak benzyny i to mój przykład żałuję jednego że nie wziołem paragonu z tamtego tankowania więcej zapłaciłem za mechanika po tym tankowaniu spuscił paliwo ze zbiornika i mnie ręce opadły NIGDY WIĘCEJ JUŻ TAM NIE TANKUJĘ I WAM RADZĘ JEŚLI CHCECIE ABY WASZ SAMOCHÓD ŻYŁ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.