Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Protest pracowników na granicach
~Jaskrawożółta Lantana niezalogowany
25 kwietnia 2020r. o 19:12
W niemczech mam większy szacunek dla zawodu medycznego jak w Polsce
W Polsce mam rodzinę o którą się martwię to są rodzice i takie same uczucia jak Ty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawy Kalocefalus niezalogowany
25 kwietnia 2020r. o 19:16
~~Pistacjowa Forsycja napisał(a):
~~Rudobrunatnyrudawy Kalocefalus napisał(a):
~~Białawy Winorośl napisał(a):
~~Bławatkowa Kokoryczka napisał(a): " ... Albo z tej pracy zrezygnuję, albo zamieszkam w Niemczech."
To Twój wybór. Masz prawo zamieszkać w Niemczech. Jakim prawem chcesz wymusić na Polskim Rządzie zmianę decyzji? Kierujesz się jedynie samolubnym, prymitywnym egoizmem. Blokada granic ma zatrzymać przywleczenie do Polski jeszcze większej zarazy. Wyjedź i daj nam spokojnie żyć!
Widzisz ,człowieczku o ptasim móżdżku, ty rozmawiałeś z kierowcą, a ja pracuję jako kierowca i wiem o czym piszę. Ale twoim priorytetem jest obrażanie innych. To tak w skrócie.


A kierowcy ciężarówek mogą wjeżdżać bez ograniczeń? Dlaczego?
. Dlatego ,że kierowca ciężarówki ma najmniejszy , bezpośredni kontakt z innymi osobami. To tak w skrócie. Pozdrawiam

Tak w skrócie to lecz się na głowę ,,Kierowcy tirów muszą stać w kolejkach ,żeby zdać towar, wypisać papiery na spedycjach muszą jeść i myć się na parkingach ,rozmawiałem z kierowcą to mówi ,że o wiele mniejszy kontakt ma w Polsce jak jest w domu jak w Niemczech .




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawy Kalocefalus niezalogowany
25 kwietnia 2020r. o 19:23
~~Pistacjowa Forsycja napisał(a):
~~Rudobrunatnyrudawy Kalocefalus napisał(a):
~~Białawy Winorośl napisał(a):
~~Bławatkowa Kokoryczka napisał(a): " ... Albo z tej pracy zrezygnuję, albo zamieszkam w Niemczech."
To Twój wybór. Masz prawo zamieszkać w Niemczech. Jakim prawem chcesz wymusić na Polskim Rządzie zmianę decyzji? Kierujesz się jedynie samolubnym, prymitywnym egoizmem. Blokada granic ma zatrzymać
A kierowcy ciężarówek mogą wjeżdżać bez ograniczeń? Dlaczego?
. Dlatego ,że kierowca ciężarówki ma na
Tak w skrócie to lecz się na głowę ,,Kierowcy tirów muszą stać w kolejkach ,żeby zdać towar, wypisać papiery na spedycjach muszą jeść i myć się na parkingach ,rozmawiałem z kierowcą to mówi ,że o wiele mniejszy
kontakt ma w Polsce jak jest w domu jak w Niemczech .




Widzisz, człowieczku o ptasim móżdżku, ty tylko rozmawiałeś z kierowcą, a ja pracuję jako kierowca i wiem o czym piszę. Ale twoim priorytetem jest tylko obrażanie innych osób. To tak w skrócie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
25 kwietnia 2020r. o 19:44
~~Rudobrunatnyrudawy Kalocefalus napisał(a):
~~Pistacjowa Forsycja napisał(a):
~~Rudobrunatnyrudawy Kalocefalus napisał(a):
~~Białawy Winorośl napisał(a):
~~Bławatkowa Kokoryczka napisał(a): " ... Albo z tej pracy zrezygnuję, albo zamieszkam w Niemczech."
To Twój wybór. Masz prawo zamieszkać w Niemczech. Jakim prawem chcesz wymusić na Polskim Rządzie zmianę decyzji? Kierujesz się jedynie samolubnym, prymitywnym egoizmem. Blokada granic ma zatrzymać
A kierowcy ciężarówek mogą wjeżdżać bez ograniczeń? Dlaczego?
. Dlatego ,że kierowca ciężarówki ma na
Tak w skrócie to lecz się na głowę ,,Kierowcy tirów muszą stać w kolejkach ,żeby zdać towar, wypisać papiery na spedycjach muszą jeść i myć się na parkingach ,rozmawiałem z kierowcą to mówi ,że o wiele mniejszy
kontakt ma w Polsce jak jest w domu jak w Niemczech .





Widzisz, człowieczku o ptasim móżdżku, ty tylko rozmawiałeś z kierowcą, a ja pracuję jako kierowca i wiem o czym piszę. Ale twoim priorytetem jest tylko obrażanie innych osób. To tak w skrócie.

Ty w ogóle mózgu nie masz a kierujesz u Franka na budowie taczką .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zimowit niezalogowany
25 kwietnia 2020r. o 19:45
~~Czarnawa Cebulica napisał(a):
~~Zimowit napisał(a):
~Rudawobrązowy Pigwowiec napisał(a): Obecnie w Polsce zostają ludzie bez wykształcenia i możliwości oraz z ograniczonym postrzeganiem świata. Jeżeli ktoś jest wykształcony i ma „to coś” na pewno w Niemczech osiągnie więcej niż nie jeden rdzenny mieszkaniec tego kraju. Odpowiedz na pytanie czy za taka sama prace chce 4000 zł czy 3000 euro jest prosta.


Może odsłonisz rąbek tajemnicy wykształcony polaku gdzie zarabiasz 3000 euro i na jakim stanowisku?Bo z tego co wiem to moi znajomi pracujący w Gorlic zarabiają po 1200 euro niewiele więcej niż wynosi zasiłek dla bezrobotnego Niemca. Tak ze czekam na odpowiedz wykształcony polaku.


Współczuje bardzo wąskiego grona znajomych.



Pracuje jako programista CNC, przyjemna praca w biurze przy kubku kawy i niemieckich Haribo.

Pozdrawiam



Myślę ze bardzo chciałbyś żeby tak było a Haribo to pewnie widzisz na święta jak mama kupi.Nie ośmieszaj się pokaz przelew bez danych frajerczyku. Marzyciel.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zimowit niezalogowany
25 kwietnia 2020r. o 19:49
~Białawoszary Orlik napisał(a): Tragiczne !
Jak wielu niewolników popiera faszystowskie rządy PIS !

Ślepi,głusi,tępi.

Ale i tak jest was garstka, i żaden krzyk tu nie pomoże.
Tak samo krzyczeliście w obronie komuny, i podobnie obecnie.

Ta sponiewierana ziemia zawsze potrafiła obronić się przed zdrajcami.

Damy wam radę !

Pozdrawiam wszystkich Polaków !


Odezwał się folksdojcz pracujący u faszystowskiego pana za granica i popierający komunistyczną uniie europejska hahahahahahah.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zimowit niezalogowany
25 kwietnia 2020r. o 19:49
~Białawoszary Orlik napisał(a): Tragiczne !
Jak wielu niewolników popiera faszystowskie rządy PIS !

Ślepi,głusi,tępi.

Ale i tak jest was garstka, i żaden krzyk tu nie pomoże.
Tak samo krzyczeliście w obronie komuny, i podobnie obecnie.

Ta sponiewierana ziemia zawsze potrafiła obronić się przed zdrajcami.

Damy wam radę !

Pozdrawiam wszystkich Polaków !


Odezwał się folksdojcz pracujący u faszystowskiego pana za granica i popierający komunistyczną uniie europejska hahahahahahah.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrązowy Przegorzan niezalogowany
25 kwietnia 2020r. o 19:50
nic nie pokazuj ,bo zaraz zimowit podłoży Tobie świnię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.