Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Podpisują listy poparcia R. Trzaskowskiego
~~Płomienna Fortegilla niezalogowany
7 czerwca 2020r. o 19:54
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/smierc-anny-krynskiej-onet-ujawnia-szokujace-kulisy/494khqp#slajd-1

ciekawe gdzie są nagranie tego spotu :)...aaaa wiem SKASOWANE ...

tak działa pis...wyłączyć mikrofon, skasować nagranie, puścić policję z gazem :) ...

ja się pytam jakim prawem ten wór terlecki wyłącza mikrofon posłowi na Sejm RP ? ...

ma prawo powiedzieć co chce- po to jest posłem...i miała 100% racji :) jego ból lepszy niż jej.

będzie za to kara :) tylko poczekajcie ...ki.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niebieskoszara Calibrachoa niezalogowany
7 czerwca 2020r. o 19:58
Dla Dudy taka konkurencja w postaci chłopca od Sorosa to chyba spełnienie jego modlitw.
Ale widocznie statystyczny wyborca Trzaskowskiego lubi jak nachodźcy islamizują Europę, lubi jak mu syna chcą przebierać w sukienkę w tęczowym przeszkolu, lubi jak w Polsce blokuje się wszelkie inwestycje a w Wiśle pływają ścieki w rekordowych ilościach. Brawo! Gratuluję dojrzałości obywatelskiej!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
7 czerwca 2020r. o 20:12
~~Morelowy Jesion napisał(a): i tak pisze "prawdziwy polak" brawo :D jeszcze pokaż gest Lichockiej :D to włąsnie cały ty :D kopiujesz każde chamskie zachowanie jak wioskowy głupek :D


alter nie świruj...
mykaj do norki...:][img=1591552966_1r5gkva.jpg]



Dopisane 07.06.2020r. o godz. 20:11:

a przypomnieć wam pisi.ory jak to ''budyń'' zarzekał się że jeśli nie spełni w rok obietnic w rok poda się do dymisji?

no frajerzy atakujący teraz wściekle Pana Trzaskowskiego ...macie szansę teraz sobie sprawdzić i napisać tu ilu z tych obietnic nie spełnił ...

ale wy tego pisdzielskie oszołomy nie zrobicie ...hahaha
to wasze ostatnie w miarę spokojne noce...hahaha


Dopisane 07.06.2020r. o godz. 20:12:

Andrzej Duda: podam się do dymisji, jeśli za rok nie spełnię obietnic
@vartan jagiellonski24.pl #polityka #polska #kwotawolna #duda #prezydent #emerytura

Należy przyglądać się realizowanym bądź nie obietnicom nowego prezydenta. Rok temu padły dwie odnośnie ustawy emerytalnej i kwoty wolnej od podatku. " Ja dotrzymam słowa, bo jestem człowiekiem, który ma słowo swoje za świętość "

macie jeszcze to i sprawdzajcie ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żywotnik niezalogowany
7 czerwca 2020r. o 20:21
Horus napisał(a):
~~Morelowy Jesion napisał(a): i tak pisze "prawdziwy polak" brawo :D jeszcze pokaż gest Lichockiej :D to włąsnie cały ty :D kopiujesz każde chamskie zachowanie jak wioskowy głupek :D


alter nie świruj...
mykaj do norki...:][img=1591552966_1r5gkva.jpg]Dopisane 07.06.2020r. o godz. 20:11:a przypomnieć wam pisi.ory jak to ''budyń'' zarzekał się że jeśli nie spełni w rok obietnic w rok poda się do dymisji?

no frajerzy atakujący teraz wściekle Pana Trzaskowskiego ...macie szansę teraz sobie sprawdzić i napisać tu ilu z tych obietnic nie spełnił ...

ale wy tego pisdzielskie oszołomy nie zrobicie ...hahaha
to wasze ostatnie w miarę spokojne noce...hahahaDopisane 07.06.2020r. o godz. 20:12: Andrzej Duda: podam się do dymisji, jeśli za rok nie spełnię obietnic
@vartan jagiellonski24.pl #polityka #polska #kwotawolna #duda #prezydent #emerytura

Należy przyglądać się realizowanym bądź nie obietnicom nowego prezydenta. Rok temu padły dwie odnośnie ustawy emerytalnej i kwoty wolnej od podatku. " Ja dotrzymam słowa, bo jestem człowiekiem, który ma słowo swoje za świętość "

macie jeszcze to i sprawdzajcie ...;)


Ja też ze swojej strony jeszcze coś dopiszę na temat "wiarygodności" A. Dudy.
Duda wszystkich OSZUKAŁ . 5 lat temu przed II turą na wiecach, konferencjach, wieczorze wyborczym w radiu w telewizji i w internecie zapewniał, że bedzie stał na straży Konstytucji, prawa i trójpodziału władzy. Duda zarzekał się, że będzie prezydentem wszystkich Polaków a nie funkcjonariuszem partyjnym. Mówił, że obywatele są najważniejsi i podpisze tylko te ustawy które będą im służyły. O niespełnionych pozostałych obietnicach pisanie już sobie daruję.
Tymczasem wszystko było inaczej. Zniszczyli sądy, w nosie miał Konstytucję, a trójpodział władzy to : Kaczyński. prezes PIS-u, poseł na Sejm z Żoliborza/ Nowogrodzkiej.
Jaskrawym przykłądem ostatnimi czasy i jakze wymownym jest podpisanie 2 miliardów na kłamliwą telewizję, która służy tylko zdobyciu władzi przez PIS, zamiast na onkologię służacą społeczeństwu. Tym samym poparł pokazany przez Lichocką środkowy palec swoim wyborcom.
Na prawdę jest jeszcze ktoś rozumny kto chce na niego głosować? Serio?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
7 czerwca 2020r. o 20:25
rzadko zdarza się taki cham jak pisowski Kanthak...
pooglądajcie sobie teraz powtórkę ''kawy a ławę''
chociażby z ciekawości ....

nie ma jednej wypowiedzi innego posła której ten pis.ior by nie przerywał ...


ale nie pisdzielce...nie...
nie zakrzyczycie prawdy o was ...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morelowy Jesion niezalogowany
7 czerwca 2020r. o 20:28
jeśli jesteś taki pewny wygranej trzaskowskiego to umówmy się, ze jak przegra i nie zostanie prezydentem znikniesz z tego forum :D podejmiesz rekawce czy stchórzysz :D?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
7 czerwca 2020r. o 20:44
a kim ty jesteś ''jesionie''?
twój żałosny w treści tekst co ma pokazać?

dzisiaj jesteś ''jesionem'' a kim byłeś wczoraj ,przedwczoraj ...
wklej tu post niby ''jesiona '' z dwóch dni wstecz...;)

jeszcze nie tak dawno byłem tu zalogowany pod innym nickiem i można to nazwać w jakimś sensie że był jawny ,przypisany mnie bezpośrednio ...
teraz piszę pod innym ale ani o włos nie zmieniłem formy w jakiej piszę od lat...

a ty?
ty jesteś tylko ''jesionem '' ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Posiwiały Rdest niezalogowany
7 czerwca 2020r. o 20:50
jesion,w polityce to pewne jest że stalin nie żyje

ale lenin jest wiecznie żywy

głosuje na konfederata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza