Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wójt do mieszkańców Warty Bolesławieckiej
~Brudna Róża niezalogowany
12 czerwca 2020r. o 12:08
Jaki jestem butny! Narcyz się nazywam przepraszam i dziękuję ja tych słów nie używam ! Pasuje jak ulał do naszego wójta ta fajna piosenka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Szupin niezalogowany
12 czerwca 2020r. o 14:28
MI TEZ ZEBRALO sie na wspomnienia z tej gminy juz napisalam o tych pierwszych wyborach ale powinnam napisac wiecej o pani nauczycielce. Widzicie otuż w momencie tych nowych wyborow i transformacji padla sprawa teczek i roznych takich niemilych konfidenckich zdrad zbrodni, otuz w tym czasie nauczycielka ktora obserwowala moj malutki dom z okna klasy glosno wyzywajac mojego ojca jaki jest glupi i co on wyprawia z ta prasa na podworku i po co buduje chlewnie zostala zwolniona bo okazalo sie ze nie ma mianowania.

Niestety okazalo sie rowniez ze dzieci z tej klasy mialy pozakladane teczki witamy w gminie warta boleslawicka

JESLI DZIECKO BYLO INTELIGENTNE MUSIALO odrabiac lekcje z dzieckiem radnego zeby dziecko radnego moglo dostac piątke

jesli dziecko bylo inteligentne i niezalezne odpowiednie osoby pouczaly w szkole matke tego dziecka zeby zawsze wmawiala jej ze "ona wymyśla" albo ze jest nerwowa i nie nadaje sie do niczego - kolejna lojalna partii nauczycielka polskiego

zabroalo mi sie na wspomnienia wojcie ...dobrze ze po gminie w tych czasach i przelala sie rzeka krwi bo pamietam ze take plotki tez chodzily
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Szupin niezalogowany
12 czerwca 2020r. o 14:45
ciekawe czy inne gminy i wioseczki także mają takie mroczne sekrety

ludzie żyja sobie powoli przeżywali koszmary płakali po cichu

czasem mnie bawi kiedy słyszeże ludzie powinni miec wiecej dzieci i jak gmina pomaga

pamietam czasy kiedy dzieci radnych 3 miala doplaty do biletow a dzieci "osoby niewygodnej" szostka byla finanasowana przez ich ojca w bibliotece miejskiej 15stolatke pytano czy jej ojciec nie potrafi sie kontrolowac i nie mogl wyciagnąc wczesniej

a w gminie do matki ze powinna chodzic na skrobanki na to ona "ksiadz mowi ze tak nie mozna" urzedniczka "to sami ich żywcie"

pamietam tez ta wiesjka lojalnosc wiesniakow kiedy ojciec prasowal wiesniakom slome przez cale lato nastenie na rozkaz partii nikt mu nie zallacil czekajac az w zimie wszyscy cytuje "wyzdychamy"

cicha wies bloga wies
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonoszara Szarotka niezalogowany
12 czerwca 2020r. o 20:14
Panie Wójcie, a czy nie ma Pan wrażenia ze przez te lata nic Pan nie zrobił aby gminę rozwijać pod kątem przedsiębiorstw ?
Pozwolił Pan zamknąć kopalnię, cementownie i kopalnię w Lubkowie.
Szukając kasy podobno zabiegał Pan ostatnio o dwukrotne podwyższenie opłat za wywóz nieczystości i z tego co wiem podwyżka będzie ale o kilka złotych za osobę .

Za kilka lat, jak KGHM przestanie płacić podatki to Nasza gmina będzie najbiedniejszą w Powiecie ( a może już jest )Z podatków rolników i mieszkańców gmina nie ma szans na rozwój .

Gmina potrzebuje Wójta , który ma pomysł na rozwój i chęć do działania. U Pana tego nie ma.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Szupin niezalogowany
12 czerwca 2020r. o 20:24
~Zielonoszara Szarotka napisał(a): Panie Wójcie, a czy nie ma Pan wrażenia ze przez te lata nic Pan nie zrobił aby gminę rozwijać pod kątem przedsiębiorstw ?
Pozwolił Pan zamknąć kopalnię, cementownie i kopalnię w Lubkowie.
Szukając kasy podobno zabiegał Pan ostatnio o dwukrotne podwyższenie opłat za wywóz nieczystości i z tego co wiem podwyżka będzie ale o kilka złotych za osobę .

Za kilka lat, jak KGHM przestanie płacić podatki to Nasza gmina będzie najbiedniejszą w Powiecie ( a może już jest )Z podatków rolników i mieszkańców gmina nie ma szans na rozwój .

Gmina potrzebuje Wójta , który ma pomysł na rozwój i chęć do działania. U Pana tego nie ma.





alez przecie wytycznąpartii było nie pozwolic rozwijac sie przedsiębiorcom wrecz przeciwnie jak sie komus za czesto udawalo to przestlo mu sie udawac

PYTANIE DLA KOGO trzymana byla cementownia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonoszara Szarotka niezalogowany
12 czerwca 2020r. o 21:29
Pan Wójt pisze o gazyfikacji Gminy.
W miejscowości Warta Bolesławiecka nadal nie ma sieci gazowniczej.
Pan Wójt nie był wstanie przez kilka lat rozwiązać tego problemu pomimo próśb mieszkańców .
Stwierdziłbym nawet że Wójt przyjął retorykę zniechęcania do gazyfikacji miejscowości Warta Bolesławiecka .
Na jednym ze spotkań wiejskich Wójt tłumaczył ze dyrektor gazowni nie chce się z Nim spotkać .
To jaką Wójt ma reputację skoro dyrektor gazowni nie chce się z Nim spotkać w temaci inwestycji...
Gdyby nie upór jednego z radnych pewnie nadal Wójt nic by z tym nie zrobił .

Wójt się chwali koloniami i zielonymi szkołami - duże osiągniecie jak na 30 lat rządzenia.
Napisałem rządzenia bo to w jaki sposób Pan Wójt włada nie jest na pewno zarządzaniem .

Czas na zmiany przy najbliższych wyborach samorządowych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieska Katalpa niezalogowany
12 czerwca 2020r. o 22:59
~Zielonoszara Szarotka napisał(a): Pan Wójt pisze o gazyfikacji Gminy.
W miejscowości Warta Bolesławiecka nadal nie ma sieci gazowniczej.
Pan Wójt nie był wstanie przez kilka lat rozwiązać tego problemu pomimo próśb mieszkańców .
Stwierdziłbym nawet że Wójt przyjął retorykę zniechęcania do gazyfikacji miejscowości Warta Bolesławiecka .
Na jednym ze spotkań wiejskich Wójt tłumaczył ze dyrektor gazowni nie chce się z Nim spotkać .
To jaką Wójt ma reputację skoro dyrektor gazowni nie chce się z Nim spotkać w temaci inwestycji...
Gdyby nie upór jednego z radnych pewnie nadal Wójt nic by z tym nie zrobił .

Wójt się chwali koloniami i zielonymi szkołami - duże osiągniecie jak na 30 lat rządzenia.
Napisałem rządzenia bo to w jaki sposób Pan Wójt włada nie jest na pewno zarządzaniem .

Czas na zmiany przy najbliższych wyborach samorządowych


hmm zmiana na co?
mowicie o inwestycjach o zarzadzaniu o przedsiebiorcach
nie wiem czy ten stary wrog wojt nie jest lepszy niz ten nowy wrog cos mi sie zdaje ze nastepca juz zostal wyznaczony ... sorry ze sceptyzm ale znowu jak 30 lat temu wszyscy musza byc BEZSTRONNI nic sie nie zmienilo ... nastepne pokolonie jest takie samo albo bardziej bezwzgledne i zklamane jak poprzednie
kto was uczy , kto uczy na UW w jaki sposob uczy i jak... szybko... mozna powiedziec instant plik, moze ktos tego nie przyjął
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Konopny Oczar niezalogowany
13 czerwca 2020r. o 7:51
Czasy "lojenia" podatkow z poflotacyjnych katastrof ekologicznych powoli sie koncza, lokalnego biznesu brak bo i po co. Nauki pobrane w politycznych, czerwonych uczelniach potrzebne jak dawniej i dobrego PR nigdy dosc. Ludzie pamietaja umilowania polityczne, pamietaja DAWNE relacje wladza-kosciol, wiedza kto, gdzie, z kim i na jakich warunkach jakie obejmuje stanowisko to tu, to tam. Wszystko mija. Minie i wojt i caly ten rodzinno-kolesiowski aparat(czyk).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo