Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Będziemy wybierać nowego prezydenta
13926
qwax_
14 czerwca 2020r. o 13:01
[img=1592132493_40oeeqk.jpg]

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
14 czerwca 2020r. o 13:04
a proszę bardzo :)

jak zechcesz to poszukam ci jeszcze odnośnika do tik-toku ...;)

tam sobie nawet wieczorami popiszesz z tym ze zdjęcia...
popisuje sobie tam z ''leśnymi ruchadełkami'' i '' hot puppy''

ta ostatnia to nowe ''odkrycie towarzyskie'' ;)

słyszałaś o tym?
ale skoro tamto zdjęcie tak cię uszczęśliwiło masz jeszcze jedno...:)[img=1592132640_ke2bucq.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnoceglasta Jukka niezalogowany
14 czerwca 2020r. o 13:06
Brawo Pan Prezydent Andrzej Duda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płowoszara Kosodrzewina niezalogowany
14 czerwca 2020r. o 13:12
Popieram Pana Prezydenta Anrzeja Dude
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Modry Oczar niezalogowany
14 czerwca 2020r. o 13:22
Banda czworga (PiS PO PSL SlD ) oraz pięciu jeźdzców apokalipsy Duda , Trzaskowski , Hołownia , Kamysz , Biedroń i wybierajcie dzięcioły i żadnemu z was nie przyjdzie na myśl do tych zaprogramowanych umysłów a po cholerę mi oni wszyscy , każdy z nich piepszy bujdy o pseudo pandemi , każdy z nich popiera depopulację przy pomocy przymusowych szczepień .Jak by ludzie myśleli głową a nie telewizorem zbojkotowali by masowo te wybory i każdy z nich dostał by zero głosów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
14 czerwca 2020r. o 13:32
tak ...
masz rację tym na końcu...
ale w sumie ''większością głosów'' zostałby wybrany ''budyń'' ...;)

ach jak on mi się dzisiaj podobał mówiąc gdzieś o Tusku że ''smród będzie się ciągnął przez lata''

jaka ''elokfencja'' ...''kultura''...
brakowało tylko słów o ''hołocie''

a ja myślę że ''smród'' za obecnym prezydentem nie będzie się wlókł kiedyś a już się wlecze...;)

''dobrze powiedziałem mój prezesie''?[img=1592134355_x6lbg2p.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawa Mina niezalogowany
14 czerwca 2020r. o 13:35
Horus napisał(a): a proszę bardzo :)

jak zechcesz to poszukam ci jeszcze odnośnika do tik-toku ...;)

tam sobie nawet wieczorami popiszesz z tym ze zdjęcia...
popisuje sobie tam z ''leśnymi ruchadełkami'' i '' hot puppy''

ta ostatnia to nowe ''odkrycie towarzyskie'' ;)

słyszałaś o tym?
ale skoro tamto zdjęcie tak cię uszczęśliwiło masz jeszcze jedno...:)[img=1592132640_ke2bucq.jpg]


"Za znieważenie polskiego Prezydenta można trafić do więzienia nawet na 3 lata. Sąd Okręgowy w Gdańsku powziął jednak wątpliwość, czy tak wysoka kara nie narusza prawa obywateli do wolności słowa i debaty politycznej. W tej sprawie wypowiedział się Trybunał Konstytucyjny.

Każdy obywatel ma prawo wyrazić swoją opinię na temat rządzących, przedstawić argumenty merytoryczne. Karze podlega natomiast osoba, która zastępuje takie argumenty zniewagami, narusza prawo do krytyki pod względem formy, czyli czyni to w sposób obraźliwy, poniżający."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Niecierpek niezalogowany
14 czerwca 2020r. o 13:42
qwax_ napisał(a): [img=1592132493_40oeeqk.jpg]

Prawda.
Ale spróbuj opublikować to na i stotnych. To masz bana gwarantowanego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.