Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Oświadczenie ws. ks. Piotra M. z Ruszowa
22258
#Horus nieaktywny
8 sierpnia 2020r. o 12:36
~Bladoczerwone Parzydło napisał(a): .

!Czyli będzie chroniony w domu dla kościelnych pedofilów !!!!! A ptfu w życiu więcej do kościoła nie pójdę wole sam się pomodlić i z Bogiem porozmawiać, zamiast na tace to na niepełnosprawnych będę dawał a tej czarnej mafii w życiu nie pomogę tyle co brudu za paznokciem!!! Ksiądz w całe nie jest potrzebny do rozmowy z Bogiem. Bóg Honor Ojczyzna!!!! Pedofile zboczency i inne gady do paki albo na stosie tak powinno być!!!


słuszne podejście...:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowy Powój niezalogowany
8 sierpnia 2020r. o 13:00
najwięcej krzyczą ci co sami mają na sumieniu :D zgrzeszyłbys z jakąś nastką Horusek, nie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
8 sierpnia 2020r. o 15:31
wolę dojrzałe kobiety...
szkoda czasu na pogadanki i nauki ...

''nastki'' są naiwne stąd właśnie pedofile w sutannach mają tam używanie ...
dlaczego nie słyszy się o tym by sukienkowy molestował dojrzałą kobietę?

tak że zostawmy te dywagacje ...;)
no chyba że to cię ''kręci'' :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrązowa Karagana niezalogowany
8 sierpnia 2020r. o 17:11
To świetny członek .Oddam rentke za świetnego.Nas tu takich w Tuszowie mnogo .
Nasze koło gardzi 5 letnimi ladacznica mi.To wina. Tuska i PO. a nie świetnego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielony Eukomis niezalogowany
8 sierpnia 2020r. o 22:00
Horusie kim ty jesteś , że tak bardzo atakujesz Boga , wiernych Kościoła i Kapłanów?
Jesteś jeszcze człowiekiem , czy już diabłem.
Jeśli nie jesteś wierzącym to ocenę tego kapłana zostaw wiernymi samemu Bogu,. a pedofilią zajmij się w swoim środowisku , ponieważ tam jest znacznie gorzej. Pan Jezus powiedział , że zbuduje kościół i żadna siła go nie zniszczy , bo On stoi na czele Swego Kościoła. W wielu wpisach , które piszesz jest wiele jadu który chce zniszczyć nie księdza z Ruszowa , nie pedofile, ale celem jest cały Kościół. Takie metody to stosowali twoi starsi koledzy już za czasów komuny, ale im nie wyszło. Chcieli za wszelką cenę poniżyć i oczernić duchownych bo byli największą przeszkodą w sprawowaniu waszej bezwzględnej władzy, ale przykro mi tak łatwo nie będzie , nie wszyscy dadzą się nabrać na wasze tanie sztuczki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Srebrna Papryka niezalogowany
8 sierpnia 2020r. o 23:00
Pedofil broni bratnią duszę?
Wam już się we łbach - w dupie-poprzewracało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
9 sierpnia 2020r. o 6:59
~~Niebieskawozielony Eukomis napisał(a): Horusie kim ty jesteś , że tak bardzo atakujesz Boga , wiernych Kościoła i Kapłanów?
Jesteś jeszcze człowiekiem , czy już diabłem.
Jeśli nie jesteś wierzącym to ocenę tego kapłana zostaw wiernymi samemu Bogu,. a pedofilią zajmij się w swoim środowisku , ponieważ tam jest znacznie gorzej. Pan Jezus powiedział , że zbuduje kościół i żadna siła go nie zniszczy , bo On stoi na czele Swego Kościoła. W wielu wpisach , które piszesz jest wiele jadu który chce zniszczyć nie księdza z Ruszowa , nie pedofile, ale celem jest cały Kościół. Takie metody to stosowali twoi starsi koledzy już za czasów komuny, ale im nie wyszło. Chcieli za wszelką cenę poniżyć i oczernić duchownych bo byli największą przeszkodą w sprawowaniu waszej bezwzględnej władzy, ale przykro mi tak łatwo nie będzie , nie wszyscy dadzą się nabrać na wasze tanie sztuczki.


tylu bredni dawno nie czytałem ...
gdzie to ja atakuję tego twojego ''boga''? dla mnie osobiście możesz wierzyć w setkę bogów :]
nic nie mam do prawdziwie wierzących tak jak nic nie mam do kleru który żyje w zgodzie z ''przykazaniami'' jaki im ponoć nakazano ...
ale ty nie jesteś prawdziwie ''wierzący'' dlatego takich jak ty nazywam ''katolami'' :]

to zasadnicza różnica której ty poprzez własne zaślepienie nie potrafisz dostrzec a przez głupotę nie potrafisz zrozumieć :]
mam ocenę tego pedofilskiego ''kapłana'' zostawić takim jak ty?
byście mogli bez przeszkód wykrzykiwać pod salami sądowymi ''idzie święty''?
jakim prawem piszesz o tym bym sprawą pedofilii zajął się we ''własnym środowisku''? podaj mi dowód że w nim jest gorzej?
nie pierdziel mi tu o ''jezusie'' i jego kościele bo jakiekolwiek bym miał do tego podejście to nie o takim ''kościele'' miał te swoje wyobrażenie...a jeśli stoi on na czele TEGO kościoła to ''bohu pomyłuj''...hahaha

w jednym możesz mieć trochę racji...podkreślam -trochę racji ...;)
celem jest ''cały kościół''
instytucjonalny ,oszukańczy ,pazerny ,obłudny ,kłamliwy ,wewnętrznie ohydny niczym stajnia Augiasza...
masz w tym swój osobisty udział ...;)

pomijam tu aspekty historyczne o początkach tego twojego ''kościoła'' bo i tak tego nie pojmiesz...to zbyt trudne dla kogoś tak zakłamanego i tępego jak ty...;)
skupię się więc tylko na jednym i pokrótce ...
jesteś typowym przykładem oddziaływania podprogowego ,jesteś udanym elementem pewnego kleszego (kościelnego) eksperymentu gdzie to klecha jest dla ciebie ''bogiem''
tak cię ''zakodowano'' w dzieciństwie zapewne i trwasz w tym bezkrytycznie i bezrefleksyjnie...

nie przeszkadzają ci w tym twoim ''kościele'' gile wesołowscy czy jankowscy...
nie przeszkadzają ci wszelkiej maści hozery czy jędraszewskie...o nich milczysz...hahaha
czy dlatego ze to oni właśnie nie tylko siębie ale i ten ''kościół '' kompromitują?
to sa ci twoi ''przewodnicy duchowi''? autorytety?

a teraz kiedy ten pedofil z Ruszowa wychodzi na wolność ty do mnie piszesz że ja atakuję tego zboka? tego przestępcę?
nie mam do tego prawa?
po tym jak złamał kościelne zasady, jak złamał prawo ? ty w jego postępowaniu nie widzisz nic nagannego(bo o tym jak widzę nie wspominasz) ale mnie krytykujesz za to ze piszę jak widzę tego klechę?
widzisz tu swoją ''dulszczyznę''? to właśnie cechuje takich jak ty ''katoli'' :]


przeczytaj ,przemyśl i raczej powstrzymaj się od komentarza...;)a wiesz dlaczego ?
bo nic nie masz sensownego do napisania...;)
przykład poniżej ...


''... byli największą przeszkodą w sprawowaniu waszej bezwzględnej władzy, ale przykro mi tak łatwo nie będzie ....''

i z tego powodu ''jest ci przykro''?...hahahaha

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczerwona Lnica niezalogowany
9 sierpnia 2020r. o 7:32
Gdyby to był zwykły szary obywatel a nie osoba w habicie to na pewno by do tego nie doszło. No i mamy to na co większość nas się zdecydowała. Oby nie stało się, że zostanie
on gdzieś schowany i potem nikt nie będzie wiedział gdzie będzie on przebywał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.