Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trwają przygotowania do Święta Ceramiki
~~Białawoszary Miłek niezalogowany
12 sierpnia 2020r. o 0:09
jaki covid ,popatrz co się dzieje w miejscach wypoczynkowych ,

w górach jeden na drugim

o nad morskich nie wspomnę

siedz w domu i nie pokazuj się w mieście

do biedry chodzisz ? nie boisz się?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnobiała Śnieguliczka niezalogowany
12 sierpnia 2020r. o 0:59
~~Ceglastoczerwona Męczennica napisał(a):
~~Płowoszara Bergenia napisał(a): Kto pisze tak durne komentarze? czy wy wiecie jak wiele ludzi w naszym mieście żyje dzięki ceramice?
jak się boisz ,to siedź w domu z workiem na głowie a nikt cię niczym nie zarazi !

Żyją z ceramiki to przede wszystkim Bractwo Ceramiczne - my zwykli zjadacze chleba to najwyżej na śmieciówkach u nich zapieprzamy za przeproszeniem. Albo najniższa na konto a reszta pod stołem - i to jak dobry miesiąc będzie :(
Tak się Bractwo chwali jak to walczą o nasze miejsca pracy - to proponuje aby ZUS sprawdził 5 lat do tyłu jak to walczyli dotychczas ale z pracownikami za pomocą ŚMIECIÓWEK - może wtedy przestaną wypisywać te swoje dyrdymały jak dostaną domiar od ZUS za 5 lat wstecz od naszych wypłat na czarno. Mam nadzieję że jakiś urzędnik Państwowy w końcu się tym zajmie !
A co do Covidu to pamiętaj że zdrowie jest najważniejsze a nie tylko kasa, kasa, kasa i organizacja po trupach tych targów.

Popieram!!
Zawsze się szło zabić między tymi budami, jedna na drugiej, jeśli tylko chciało się w ogóle przejść przez rynek. Jak tam zachować wymagany dystans społeczny?
Organizowanie wydarzenia, na które mogą przyjechać ludzie z miejsc bardziej dotkniętych pandemią, jest głupotą!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marengo Żółwik niezalogowany
12 sierpnia 2020r. o 5:43
Najpierw zrobią targi w rynku, potem dzieci do szkół pójdą, a w połowie września będzie lament i totalny chaos. Ja na wszelki wypadek zwijam się stad już 18.08. rano. Dziękuję, nie skorzystam z tych atrakcji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtoszary Nagietek niezalogowany
12 sierpnia 2020r. o 6:31
Moim zdaniem tegoroczne święto nie powinno się odbyć, nawet w takiej formie. Jest to błąd, który może być fatalny w skutkach dla nie których mieszkańców miasta. Dla kogo jest to organizowane? skoro mieszkańcy mają dostęp do wyrobów ceramicznych na co dzień, a wzrost zakażeń zaczyna rosnąć w tym czasie. Po wszystkim będziemy zamknięci w czerwonej strefie. Dziękujemy władzą za tak odpowiedzialne decyzję, a dziękują ludzie starzy i przewlekłe chorzy, dziękujemy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siny Czosnaczek niezalogowany
12 sierpnia 2020r. o 7:56
q-rwa jaja robią prezydent i dwór b-ca.ha ha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnogranatowy Zawilec niezalogowany
12 sierpnia 2020r. o 8:05
Kiedyś lubiłam odwiedzać te stoiska. Można było kupić tanią ceramikę. Często kupowałam na zlecenie znajomych. Drugi gatunek był w bardzo dobrej cenie, a czasem nie do odróżnienia od pierwszego. Niestety, zaczęła się jakiś czas temu drożyzna. Więc dla mnie, jako mieszkanki miasta, nie ma żadnego sensu włóczyć się między stoiskami. Nie odwiedzam tego miejsca od kilku lat. Ale żal mi, że to tak się zakończyło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zszarzała Krokosmia niezalogowany
12 sierpnia 2020r. o 8:23
Będą w promocji 'młotki ceramika' z motywami schodów - na tle ZUS i US.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Różowoczerwony Pieris niezalogowany
12 sierpnia 2020r. o 9:49
Wirus z Wuhan lubi to.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza