Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
22258
#Horus nieaktywny
3 października 2021r. o 19:51
ty cieciu ...
kim jestem byś miał ''pozyskiwać '' o mnie info?
widocznie kimś jestem oszuście i kłamco bo sam to w jednym ze swoich postów napisałeś że kierowała tobą chęć dowiedzenia się czegoś o mnie ...

SPADAJ KMIOCIE ..IDŹ DO TVSZCZUJNIA BYŚ JUTRO KOLEJNE PORCJE PISOWSKIEGO JADU TU WYLEWAŁ...

dotarło? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 października 2021r. o 22:35
No no Parówa , Krynico Wiedzy i Kultury . Kreatorze właściwych stosunków międzyludzkich , aleś Lucjanowi powiedział . Gdybym był na twoim miejscu Parówa dołożył bym jeszcze plantatora od GMO .

... a tak nawiasem , kiedy ta rozprawa geniusz ,bo łapy mnie świerzbią . U nas na rampie w Zrembie , ale to wiesz tylko ty Parówa wszystkie wróble cwierkają o twym ipeenku ... może Lucjan ci zazdrości i też chciałby coś o świecie się dowiedzieć
... a w szczególności o lokalnym celebrycie Bolca .

Niech przyśni ci się Parówa zbawca Marduk .

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Humorek niezalogowany
4 października 2021r. o 8:54
Ho-Rusek , kim jesteś ??
O to jest pytanie ??
Nawiedzony ? , zgnuśniały starzec chcący
zatrzymać bieg historii na nowo odkrywanej ,
przez obecnie rządzących , rozumiem twoją
frustracje , lecz rodziców i wychowania się nie wybiera , jak wpojono w rodzinnym gnieździe
tak zazwyczaj pozostaje , choć są fenomeny
np. Pan Dekarz , lecz jego pryncypał niestety
bliźniaczo podobny do Mo~Ruska , będąc
świadomy lub nie ?? propaguje nadal to co upadło
nieodwracalnie .
To tak jakby teraz Tusk uzyskał 65% poparcia narodu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Humorek niezalogowany
4 października 2021r. o 9:03
A te nazywane nieprawidłowo kradzieże ,
Komuchy zostaną zapamiętani nieumiejącą rządzić
skorumpowaną elitą kierowana przez ZSRR
każdy następny rząd coś poprawił ,
a obecny niestety odskoczył poprzednikom ,
i nie można zarzucać złego kursu jaki obrali
choć nie bardzo wygodny dla wielu typu Ho~Rusek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
4 października 2021r. o 11:59
skoro o kradzieżach i oszustwach to nie sposób pominąć pewnego ''solidarucha'' niejakiego Cezariusza Lesisza i jego żony Jadwisi... kto nie jest zorientowany to dla wyjaśnienia był to kierowca innego ''solidarucha'' Kornela...
a Cezariusz?
ciekawe dlaczego skoro wywalczył :D z Kornelem wolność w 89 wyjechał do Stanów?
dla zarobku?...widocznie nie wyszło bo z potężnymi długami - dziesiątki tysięcy dolarów- spieprzył do Polski...
wiadomo ...''yankee'' nie lubią oszustów a tu wrócił do Kornela a ten schował go pod opiekuńcze skrzydełka ...
firma jaką założył w Polsce to też niewypał ...
i tak Czaruś wrócił do tego na czym zna się najlepiej ...
czyli do przekrętów...a że Mateuszek ''kłamczuszek'' w ramach koleżeństwa utworzył dla niego stanowisko ''pełnomocnika'' to Czaruś wymyślił sobie ''program'' który nazwał ''szwalnie polskie''
kosztowało to wszystko 260 ''baniek''
uszyli tych masek 180 mln. tyle że i tu ''dali du-py'' bo spora część nie ma atestów i nie chroni przed tym piekielnym wirusem...hahaha
Czaruś zarobił a część firm po uszy siedzi w długach...

no dobra...a co z żonką Czarusia?
ano Jadwisia siedzi sobie tu i tam ...a to zarząd a to rada nadzorcza...
i znowu w tle kolesie z ''solidarności walczącej''...hahaha
tym razem chodzi o Przema Cieszyńskiego ...prezesa banku ...( o nim napiszę przy okazji )
wracamy do Jadwigi...bynajmniej nie o tą ''świętą '' mi chodzi ...

''Od 2018 roku zasiada w radzie nadzorczej Orlenu (w pierwszym roku została czasowo oddelegowana do zarządu). Tylko do końca 2020 roku zarobiła w tej spółce 528 tys. zł, z tego:

w 2018 roku – 227 tys. zł,
w 2019 – 122 tys. zł,
i w 2020 – 129 tys. zł.
W ostatnich miesiącach 2019 roku Jadwiga Lesisz została członkiem rady nadzorczej PKO Bank Hipoteczny. Do końca ubiegłego roku spółka wypłaciła jej łącznie 73 tys. zł, w tym:

w 2019 – 15 tys. zł
i w 2020 – 58 tys. zł.''

kto stoi za tym wszystkim?
a niejaki Jagiełło ...tyle że nie Władek a Zbynio...
kim jest ?
ano kolejnym bliskim kolegą Mateuszka ''kłamczuszka''

małe podsumowanie ...
dlaczego w tym wszystkim tyle ''wałów'' ,zwykłych oszustw i perfidnych łgarstw...
o co tak naprawdę walczył Kornel pieprząc o ''solidarności walczącej''
jestem pewien że chodziło w tej całej walce o zwykłe ''stołki'' i bezkarne łupienie tego państwa...

oczywiście w ramach ''solidarności'' z kolegami ...

więc dzisiaj jak ktoś mi pierd...li o ''solidarności'' i dawno przebrzmiałej legendzie ironicznie się uśmiecham...
:D


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stara doradczyni niezalogowany
5 października 2021r. o 7:49
Horus napisał(a): skoro o kradzieżach i oszustwach to nie sposób pominąć pewnego ''solidarucha'' niejakiego Cezariusza Lesisza i jego żony Jadwisi... kto nie jest zorientowany to dla wyjaśnienia był to kierowca innego ''solidarucha'' Kornela...
a Cezariusz?
ciekawe dlaczego skoro wywalczył :D z Kornelem wolność w 89 wyjechał do Stanów?
dla zarobku?...widocznie nie wyszło bo z potężnymi długami - dziesiątki tysięcy dolarów- spieprzył do Polski...
wiadomo ...''yankee'' nie lubią oszustów a tu wrócił do Kornela a ten schował go pod opiekuńcze skrzydełka ...
firma jaką założył w Polsce to też niewypał ...
i tak Czaruś wrócił do tego na czym zna się najlepiej ...
czyli do przekrętów...a że Mateuszek ''kłamczuszek'' w ramach koleżeństwa utworzył dla niego stanowisko ''pełnomocnika'' to Czaruś wymyślił sobie ''program'' który nazwał ''szwalnie polskie''
kosztowało to wszystko 260 ''baniek''
uszyli tych masek 180 mln. tyle że i tu ''dali du-py'' bo spora część nie ma atestów i nie chroni przed tym piekielnym wirusem...hahaha
Czaruś zarobił a część firm po uszy siedzi w długach...

no dobra...a co z żonką Czarusia?
ano Jadwisia siedzi sobie tu i tam ...a to zarząd a to rada nadzorcza...
i znowu w tle kolesie z ''solidarności walczącej''...hahaha
tym razem chodzi o Przema Cieszyńskiego ...prezesa banku ...( o nim napiszę przy okazji )
wracamy do Jadwigi...bynajmniej nie o tą ''świętą '' mi chodzi ...

''Od 2018 roku zasiada w radzie nadzorczej Orlenu (w pierwszym roku została czasowo oddelegowana do zarządu). Tylko do końca 2020 roku zarobiła w tej spółce 528 tys. zł, z tego:

w 2018 roku – 227 tys. zł,
w 2019 – 122 tys. zł,
i w 2020 – 129 tys. zł.
W ostatnich miesiącach 2019 roku Jadwiga Lesisz została członkiem rady nadzorczej PKO Bank Hipoteczny. Do końca ubiegłego roku spółka wypłaciła jej łącznie 73 tys. zł, w tym:

w 2019 – 15 tys. zł
i w 2020 – 58 tys. zł.''

kto stoi za tym wszystkim?
a niejaki Jagiełło ...tyle że nie Władek a Zbynio...
kim jest ?
ano kolejnym bliskim kolegą Mateuszka ''kłamczuszka''

małe podsumowanie ...
dlaczego w tym wszystkim tyle ''wałów'' ,zwykłych oszustw i perfidnych łgarstw...
o co tak naprawdę walczył Kornel pieprząc o ''solidarności walczącej''
jestem pewien że chodziło w tej całej walce o zwykłe ''stołki'' i bezkarne łupienie tego państwa...

oczywiście w ramach ''solidarności'' z kolegami ...

więc dzisiaj jak ktoś mi pierd...li o ''solidarności'' i dawno przebrzmiałej legendzie ironicznie się uśmiecham...
:D




Dobrze... Nawet nieźle,

Ale pamiętaj że Donek też należał do solidarności, ale o tym oczywiście nie musisz pisać.

Doro, Doro:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Humorek niezalogowany
5 października 2021r. o 9:53
Dostało się po pazurkach Ho-Ruskiemu od Doro,Doro:):)
Bo te Z PO byli Solidarnościowcy to cacy ,
Wedle tumanka Mo-Ruskiego tylko niedobre te z PiS-u
Pozamiatane w kilku słowach hehehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
5 października 2021r. o 11:07
bzdury piszesz ...ja piszę o oszuście i kłamcy Mateuszku i tym jak pousadzał swoich kolesi na państwowych posadkach gdzie okradają ten kraj w majestacie prawa ...
a zapoczątkował to ojczulek Mateuszka ''kłamczuszka''

ale ok.
wymień mi tu kilku kolesi Tuska z dawnej ''s'' którzy dzisiaj są ministrami ,prezesami czy zasiadają w trzech czy pięciu radach nadzorczych...

no dawaj ''humorek'' ;D


Dopisane 05.10.2021r. o godz. 11:07:

no ''humorek''...;D
nagle zamilkłeś...
czyżby powodem było to że nie masz nic na obronę i poczułeś się ''pozamiatany'' ...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.